Szanowni Państwo, informujemy o zmianie organizacji ruchu na terenie parkingu. Szczegóły dostępne tutaj.

Wyszukaj

Warsztaty Piękna w Domarze już 2 marca!

Drogie Panie, zapomnijcie o codziennym biegu, zatrzymajcie się i pozwólcie sobie na  prawdziwy relaks…

Zapraszamy 2 marca do Domaru na wyjątkowe warsztaty – jogi twarzy i makijażu. Wrawdzie nasze klientki i nasz personel niezmiennie uważamy za najpiękniejsze, ale… zawsze można „poprawić” ideał;)

 

Gdzie się spotykamy?

W sali konferencyjnej na 3.poziomie parkingu wielopoziomowego. Dojedziecie tam windami w korytarzu za Biedronką i Rossmanem w remoncie ( wejście od Braniborskiej przy Biedronce), a jeśli wchodzicie od strony parkingu naziemnego, to skręcacie w lewo za informacją i na końcu korytarza kierujecie się do wind.

 

Co dla Was przygotowaliśmy ?

Godzina 14:00 – 15:30 joga twarzy (zapisy poprzez marketing@domar.pl)

Warsztaty poprowadzi Jolanta Adamska, masażystka i trenerka jogi twarzy. Z wykształcenia nauczycielka języka angielskiego i fizykoterapeutka.  Od dwóch lat prowadzi salon masażu oraz odnowy biologicznej HARMONY BODY AND MIND we Wrocławiu, a także prowadzi warsztaty z jogi twarzy oraz szkolenia z masażu KOBIDO. Uwielbia pracę z ludźmi, zwłaszcza, kiedy klientki po zakończonym masażu KOBIDO mówią „nigdzie stąd nie idę” 😊

Dla uczestniczek tego warsztatu mamy urocze opaski kosmetyczne, które na pewno przydadza się w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych:)

15:30- 16:00 Przerwa kawowa + poczęstunek

16:00-18:00 Warsztaty z makijażu (zapisy 15 osób na marketing@domar.pl)

Warsztaty poprowadzi Marianna Dul, wizażystka, ekspertka w doborze idealnej pielęgnacji. Pomaga zadbać o cerę i uczy, jak zrobić naturalny i elegancki makijaż dzienny.

Każda uczestniczka nauczy się wykonywać lekki dzienny makijaż dostosowany do jej typu urody.

W programie:

* zabieg na dłonie

*dobór pielęgnacji

*analiza kolorystyczna

*profesjonalny dobór podkładu

*nauka konturowania

*makijaż ust

Dlaa każdej z Pań przygotujemy personalizowany kosmetyk kolorowy, który będzie idealnie dopasowany do jej  preferencji oraz  typu skóry.

Warsztaty przeprowadzone zostaną przy użyciu kosmetyków marki Mary Kay.