Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

×

Wyszukaj

WARSZTATY DLA DZIECKA, MAMY I TATY

Galeria Wnętrz Domar w niedzielne przedpołudnie pachniała piernikami i… farbą. Podczas warsztatów dorośli i dzieci bawili się świetnie malując  ozdoby choinkowe, piekąc pierniki i ozdabiając latarenki.

Domarowe Warsztaty dla Dziecka, Mamy i Taty jak zwykle cieszyły się ogromną popularnością. Wraz z naszymi Partnerami – Malarnią  Kreatywną, salonem VOX, salonem Farba Tikkurila i Studiem Kulinarnym Browary Mieszczańskie zaprosiliśmy do rodzinnego tworzenia  świątecznych ozdób. Uważamy bowiem, ze prawdziwy dom tworzą wspólnie spędzone chwile. Ile radości  dostarczyły one uczestnikom, zobaczcie sami😊.

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid