Wyszukaj

Vero-Smartsofa już otwarty!

Już 4 grudnia na poziomie 2 Galerii Wnętrz Domar otwieramy salon Vero-Smartsofa, specjalizujący się w produkcji komfortowych oraz funkcjonalnych sof i narożników.

Jak twierdzą przedstawiciele marki, wszystkie sofy w ich ofercie są jednocześnie „leniuchoprzyjazne” i „nudoodporne”. Ale to nie wszystkie ich zalety, to meble wykonane ze starannością i dbałością o szczegół, odporne na upływ czasu i łatwe w pielęgnacji a przede wszystkim ze względu na różnorodność form, wymiarów i kolorystyki – idealnie wkomponowujące się w nasze pomieszczenia, zwłaszcza że modułowy design umożliwia bardzo indywidualne podejście do potrzeb Klientów.
Mogą więc Państwo swobodnie wybierać spośród sof, narożników, małych, większych, regulowanych oparć czy podłokietników, szerokiej gamy obić.
Misją firmy jest oferowanie mebli, które towarzyszą w życiu codziennym od porannego pośpiechu po wieczorny odpoczynek.
Zapraszamy!

Warsztaty z okazji dnia mamy i dnia dziecka

Już w sobotę, 25 maja razem z naszym kreatywnym salonem „kropka nad i” zapraszamy na kolorowe warsztaty. 🌈
W programie:
◾ Dla najmłodszych – wspólne tworzenie wesołych, papierowych motylków, żabek i gąsieniczek. 🦋
◾ Dla nieco starszych dzieci – warsztaty z latania dronami. 🚁
◾ Dla wszystkich – mnóstwo uśmiechu i sesje zdjęciowe na pięknej, kwiecistej ściance pod okiem profesjonalnego fotografa. 🌸
Wszystkie szczegóły i informacje o zapisach znajdziecie na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1813696222460412/
◾Zapisy: marketing@domar.pl