Wyszukaj

Verde Ceramik i Vinylownia – nowi Najemcy na naszym pokładzie!

Miło nam powitać na pokładzie naszej galerii dwóch nowych najemców: Verde Ceramik i Vinylownię. Znajdziecie w nich bogaty wybór płytek podłogowych i ściennych z kamienia (Verde Ceramik) i winylowych płytek podłogowych (Vinylownia)

 

Verde Ceramik to ceniony importer  płytek podłogowych i ściennych oraz kamieni naturalnych – marmuru, granitu, płytek ceramicznych, gresu.  Specjaliści firmy osobiście wybierają surowiec, dbają o sprawdzonych dostawców i jakość obróbki i wykonania produktów. Wynika to z filozofii firmy, która łączy poszanowanie do tworzywa, niemal rękodzielniczą robotę i uważne obserwowanie najnowszych trendów. A najnowsze trendy wyraźnie faworyzują kamień naturalny w wykończeniu wnętrz, co widać było podczas tegorocznych targów  Salone del Mobile w Mediolanie. Do salonu Verde Ceramik zapraszamy na poziom 0.

 

 

 

Z kolei firma Vinylownia postawiła na płytki podłogowe winylowe i okładziny ścienne. Salon sprzedaży oferuje szeroki wybór podłóg winylowych oraz okładzin od czołowych, sprawdzonych producentów. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością wykończenia oraz nowoczesnym wzornictwem. Szczególne miejsce zajmują płytki imitujące prawdziwe drewno oraz kamień, które prócz względów estetycznych, oznaczają się niezwykłą trwałością. Płytki winylowe znakomicie sprawdzą  się  zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Do salonu Vinylownia zapraszamy obok wjazdu na parking wielopoziomowy.