Wyszukaj

Trwa głosowanie jurorów. Wybierają Diament Meblarstwa!

Jeszcze tylko do 28 października potrwa głosowanie jury, więc już niebawem znani będą laureaci. Przed jurorami nie lada wyzwanie, oceniają bowiem ponad 100 produktów. Jak co roku, wyboru najlepszych dokona grono specjalistów, wśród których są: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Dla przypomnienia: ocenie poddawane są wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

W dniach 30-31 października br. o rezultatach głosowania jurorów zostaną poinformowani uczestnicy konkursu, zaś 4 listopada br. wyniki zostaną opublikowane na konkursowej stronie www.diamentmeblarstwa.pl.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się 4 grudnia br. w Warszawie.

W promowaniu konkursu, a już niebawem także zwycięskich produktów, organizatorzy mogą liczyć na wsparcie Patronów Honorowych i Medialnych 14. edycji „Diamentu Meblarstwa”, którymi są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską. Partnerem Technologicznym jest marka Globus, która już po raz kolejny wspiera tę inicjatywę. Do grona firm promujących konkurs dołączył również Partner Biznesowy – Euler Hermes.

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu: http://www.diamentmeblarstwa.pl/, jak również na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” www.facebook.com/BIZNESmeble/i konkursu „Diament Meblarstwa” www.facebook.com/diamentmeblarstwa/.

https://biznes.meble.pl/aktualnosci,trwa-glosowanie-jurorow-w-konkursie-diament-meblarstwa-2020,17136.html