Wyszukaj

Ciało i dusza w czasach wyjątkowych

Przeczytajcie uważnie list Pani Lucyny Jasińskiej, Dyrektora Zarządzającego Systemy:

 

Kochani,

w trosce o Was i o nasz zespół, zdecydowaliśmy się zamknąć SYSTEMĘ na kilka najbliższych dni. 🙁 Jednakże jako, że każdego dnia pomagamy wielu ludziom w zaistniałej sytuacji nie chcemy pozostawić Naszych Pacjentów bez pomocy.
Dlatego też zdecydowaliśmy uruchomić OSTRY DYŻUR i możliwość spotkania z osteopatą w bardzo nagłych i ciężkich przypadkach lub w trakcie terapii, podczas której spotkania są niezbędne.
Wizyty pacjentów na OSTRYM DYŻURZE będą odbywać się indywidualnie: 1:1 w czystych, higienicznych warunkach gabinetów. Tylko 1 pacjent znajduje się o danej godzinie w Centrum. Między wizytami będzie dodatkowo 20 min przerwa. Można umówić się wyłącznie telefonicznie: 603 553 538.

Szanowni Państwo  w trosce o Was i o nasz zespół  SYSTEMA CENTRUM ZDROWIA jest obecnie zamknięte.
Dlatego też zdecydowaliśmy uruchomić  kilka opcji : BEZPŁATNY WEBINAR który jest transmitowany na żywo do piątku 27 marca o godzinie 20.00 na FB oraz BEZPŁATNE TELEPORADY – możliwość uzyskania porady przez telefon codziennie pomiędzy godziną 10.00- 11.00. W celu szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem 603 553 538 lub wejście na naszą stronę na https://www.facebook.com/pg/SystemaOsteopatia/posts/?ref=page_internal

Osoba na infolinii zada Wam kilka dodatkowych pytań o Wasz stan zdrowia, prosimy byście na nie szczerze odpowiedzieli i nie przychodzili  jeśli obserwujecie u siebie objawy infekcji.

Pacjent umówiony jest na konkretną godzinę, dlatego nie czeka na wizytę w tłumie ludzi.
Gabinety po każdej wizycie są dezynfekowane oraz elementy, z których korzystamy wszyscy (jak np. toalety, krany, klamki, włączniki świateł) są dokładnie oraz często myte i dezynfekowane.
Cały zespół posiada odpowiednie szkolenia i nawyki dotyczące higieny pracy oraz zasad BHP, w tym częsta dezynfekcja rąk.

Zdrowie naszych pacjentów, pracowników i rodzin jest najważniejsze i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy spotykać się normalnie.

Monitorujemy na bieżąco sytuację i o ewentualnych dalszych naszych krokach będziemy informować Was na bieżąco.

Wierzymy, że dobrze zrozumiecie naszą decyzję i będziecie nas w niej wspierać

Obiecujemy, że wszystkie przełożone wizyty odbędą się.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego. Dbajcie o siebie i swoich bliskich! #SYSTEMAdlazdrowia #zostańwdomu