Wyszukaj

Smakowite warsztaty kulinarne z Agnieszką Nerko i marką BORA

Odkryj kulinarny świat Agnieszki Nerko, szefowej kuchni, która swoją pasją i talentem przyciąga smakoszy w Trójmieście. Zainspirowana bogactwem smaków i technikami kulinarnymi Kurta Schellera, Agnieszka Nerko tworzy dania, które rozpieszczają podniebienia i serca gości. Jej restauracja “Jak się masz? Bistro” szybko stała się gorącym punktem na mapie gastronomicznej, oferując świeże, sezonowe produkty i innowacyjne połączenia smaków.

Z miłości do gotowania, Agnieszka Nerko dzieli się swoją wiedzą i przepisami na swoim kanale YouTube “Szefowa Kuchni”, inspirując tysiące subskrybentów do odkrywania radości z gotowania. Jej przepisy, pełne domowego ciepła i nowoczesnej kreatywności, są dostępne na stronie internetowej, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie3.

A już 29 czerwca Agnieszka Nerko zaprasza wraz z marką BORA na fantastyczny i smakowity pokaz kulinarny w salonie WERK na poziomie 0.  Zobaczycie i posmakujecie, jak pyszne dzieła można tworzyć mając talent kulinarny  a do dyspozycji niezawodny, inteligentny i megapomocny sprzęt,  a taki oferuje marka BORA.

Zapraszamy więc w sobotę, 29 czerwca w godzinach 11.00-18.00 na smakowite show połączone, oczywiście, z degustacją – w rolach głównych Agnieszka Nerko i marka BORA:)