Wyszukaj

Sięgnij po Diament meblarstwa. Weź udział w konkursie!

 

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny jesteśmy patronem prestiżowego konkursu Diament Meblarstwa, w którym promowane są najlepsze polskie produkty meblarskie.

By uczestniczyć w konkursowych zmaganiach należy do 14 października zarejestrować się na stronie www.diamentmeblarstwa.pl/2020/login/ i zgłosić planowaną liczbę produktów za pomocą formularza (dla każdego produktu oddzielnie) lub przesłać e-mail na adres: konkurs@meble.pl. W treści wiadomości powinna pojawić się liczba zgłaszanych produktów. Należy też uiścić opłatę zgłoszeniową. Na wszystkie materiały organizatorzy czekają aż do 14 października br.

 

Koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi aktualnie 1.790 zł + 23% VAT. Od drugiego do piątego produktu odpłatność to 800 zł + 23% VAT za każdy produkt, a szósty i kolejne zgłaszane są bezpłatnie.

 

Tradycyjnie już zgłoszenia przyjmowane są w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

 

Wyboru laureatów dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

 

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się 4 grudnia br. w Warszawie.

 

Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” www.facebook.com/BIZNESmeble/ i konkursu „Diament Meblarstwa” www.facebook.com/diamentmeblarstwa/.

 

Patronami Honorowymi i Medialnymi 14. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach. Partnerem Technologicznym 14. edycji jest marka Globus, która już po raz kolejny wspiera tę inicjatywę.

 

SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!

 

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl