Wyszukaj

Ruszają nasze bezpłatne webinary Urządzamy bez dramy!

Urządzanie mieszkania czy domu, remont, planowanie – to tematy tyleż przyjemne, co czasochłonne i wymagające często wiedzy praktycznej, z którą nie stykamy się na co dzień. Wszyscy przecież lubimy piękne wnętrza, ale nie zawsze wiemy, jak się zabrać do projektowania. Nie jesteśmy pewni, czy dane elementy do siebie pasują albo skupiamy się na jednej tylko stronie medalu: albo estetyce pomijając funkcjonalność, albo wręcz odwrotnie. I końcowy efekt nas nie zadowala. A jeszcze w grę wchodzą inni domownicy i ich, czasem rozbieżne z naszymi, oczekiwania. No i drama gotowa!

Ale na ratunek spieszą nasze ekspertki, które pomogą przetrwać wszystkie wnętrzarskie burze i napory. A robią to w zabawny, przystępny i… bardzo merytoryczny sposób. Dzięki zdobytej podczas webinarów wiedzy żadna aranżacja nie będzie Wam straszna, a podpowiedzi, tricki i porady na pewno ułatwią Wam zadanie.

Zapraszamy Was na cykl bezpłatnych webinarów, w których Sylwia Gulewicz-Wysocka, znana dolnoślązakom architekt wnętrz, prowadząca w Domarze Bezpłatne Porady Architekta, podpowie jak radzić sobie z różnymi problemami podczas projektowania, aranżacji czy remontu mieszkania lub domu. Jej porady to także wynik wieloletnich doświadczeń z klientami, ponieważ zebrała wiele doświadczeń, pytań i wątpliwości i przekuła je w praktyczne porady.

Towarzyszy jej Aldona Mioduszewska, dyrektor marketingu Domaru, która swoją pasją do designu zaraża kolejne pokolenia studentów jako wykładowca historii designu, a na antenie radia RAM prowadzi od lat popularną audycję Domowa Galeria Stylu, w której opowiada o kultowych projektach i projektantach, zdradza anegdoty i sekrety słynnych przedmiotów. Podczas webinarów także będzie się dzielić wiedzą o wzornictwie.

 

Każdy webinar składać się będzie z powitania live, prezentacji oraz sesji Questions & Answers, podczas której będzie można zadać pytania na żywo. Będą też sympatyczne nagrody dla uczestników.

Każdy z odcinków będzie także dostępny na naszym kanale youtube.

Najbliższy odcinek wyemitowany zostanie 11. października o godz. 18.00, zapiszcie się na niego już teraz. Link do zapisów tutaj.

Warsztaty z okazji dnia mamy i dnia dziecka

Już w sobotę, 25 maja razem z naszym kreatywnym salonem „kropka nad i” zapraszamy na kolorowe warsztaty. 🌈
W programie:
◾ Dla najmłodszych – wspólne tworzenie wesołych, papierowych motylków, żabek i gąsieniczek. 🦋
◾ Dla nieco starszych dzieci – warsztaty z latania dronami. 🚁
◾ Dla wszystkich – mnóstwo uśmiechu i sesje zdjęciowe na pięknej, kwiecistej ściance pod okiem profesjonalnego fotografa. 🌸
Wszystkie szczegóły i informacje o zapisach znajdziecie na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1813696222460412/
◾Zapisy: marketing@domar.pl