Wyszukaj

Rusza 16.edycja konkursu Diament Meblarstwa

Rusza kolejna, 16. już edycja konkursu Diament Meblarstwa,  organizowanego przez Meble.pl S.A. oraz Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. Mamy przyjemność być po raz kolejny partnerem tej ważnej branżowej imprezy.  Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych
produktów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności i funkcjonalności które zostały wprowadzone na rynek
po listopadzie 201 9 r. lub zostaną wprowadzone do produkcji z początkiem roku 2021 .
Nagroda, jaką uzyskują Uczestnicy Konkursu jest potwierdzeniem oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów.

Tak jak w poprzednich latach produkty można zgłaszać w 21 kategoriach, w ramach których uczestnicy dokonują wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy.

W ramach specjalnie stworzonej przed kilkoma laty kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają do 11 października 2021 roku.

Konkurs „Diament Meblarstwa 2022” trwa od czerwca do grudnia 2021 r. i składa się z 5 etapów. Zwieńczeniem tegorocznej edycji będzie katalog konkursowy, którego premiera ma miejsce podczas Gali wręczenia nagród w Warszawie.

Regulamin Konkursu znajdą Państwo tu:

Diament Meblarstwa 2022 – Regulamin Konkursu