Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

Rozmowa Maestro Alessandro Mendini

Rozmowa Maestro Alessandro Mendini z Dorotą Koziarą, Dyrektor Artystyczną 10 jubileuszowej Nocy z Designem – Galerii Wnętrz Domar.

10 lipca o godzinie 18:00, przed teatrem @Capitol we Wrocławiu została uroczyście odsłonięta rzeźba „Arlecchino”, którą specjalnie dla wrocławian zaprojektował sam Maestro Alessandro Mendini! <3

Jeśli jesteście ciekawi, co o rzeźbie mówi jej autor, obejrzyjcie rozmowę z Mistrzem, nagraną specjalnie dla odwiedzających 10. Noc z Designem. <3 Rozmowę przeprowadziła Dyrektor Artystyczna wydarzenia – @Dorota Koziara, która współpracuje z @Atelier Mendini od lat.

Przypominamy, że Alessandro Mendini miał być Gościem Specjalnym tegorocznej edycji wydarzenia – niestety ważne powody osobiste zatrzymały Maestro w rodzinnych Włoszech. Aby jednak pokazać jak ważna była to dla Niego okoliczność, udzielił tego wyjątkowego wywiadu, w którym mówi m.in. o sztuce, Wrocławiu, Nocy z Designem i właśnie rzeźbie „Arlecchino”!

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.