Wyszukaj

RATY 0% -IDEALNY SPOSÓB NA ZMIANY WE WNĘTRZU

W naszych domkach aranżacyjnych na parterze prezentujemy ciekawe aranżacje, przygotowane przez architekt Sylwię Gulewicz-Wysocką. Zobaczcie, jak przytulne zestawienia można wyczarować z naszych produktów.  Który styl najbardziej Wam odpowiada?

Aranżacja z szafirową sofą RIO (Italmeble) to zestawienie przytulnej, obłej sofy w intensywnym kolorze z modnymi geometrycznymi motywami w tkanianach a przede wszystkim z metalowymi meblami,, szczególnie zwróćcie uwagę na regał Vebo Loft oraz na stolik Trojak  44(Interno Italiano) z metalowymi nóżkami wykonanymi w przełomowej technologii FIDU przez samego Oskara Ziętę. Całości tej energatycznej aranżacji dopełnia obraz z Galerii Akademickiej Made in Wrocław.

Kolejna aranżacja to pochwała stylu retro, co widać w kolekcji Livine (Livingroom)- jasne drewno łączy się z ukośnymi metalowymi nóżkami, stolik kawowy z charakterystycznie ściętymi narożnikami , pojemna komoda/stolik rtz z wsuwanymi szufladami i wygodna beżowa sofa Peruggia (Livingroom). Dodatki w energetycznej żółci znajdziecie w salonie Vox a rośliny, które pięknie komponują się z wszystkimi aranżacjami – na stoisku Parapet Rośliny i Doniczki.

Ostatni domek to pastelowy choć nie przesłodzony wariant scandi, proste meble z dużymi akcentami bieli (fronty), białe dodatki i królująca wśród nich pudrowo różowa sofa (IWC) w połaczeniu ze szmaragdowymi poduchami i pastelowymi turkusem na ścianach i podłodze – tworzą kompozycję subtelną i przytulną.

Ale najlepiej sami oceńcie, która z aranżacji najbardziej do Was przemawia. Pryjdźcie do Galerii Wnętrz Domar i szalejcie ze zmianami we wnętrzach swoich domów i mieszkań – trwa promocja 10 rat 0% – nie możecie tego przegapić:)