Wyszukaj

Przygotuj się na Jesienny Dobrostan

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Galerii Wnętrz Domar – dla architektów, projektantów i wszystkich miłośników dobrego designu i sztuki.
Jesienny Dobrostan – Spotkanie ze sztuką i designem – to zaproszenie do świata wzornictwa i sztuki, które wpływają na nasze samopoczucie czyli dobrostan właśnie.
Chcemy pokazać Wam, jak projektanci i artyści moga realnie wpłynąć na to, jak się czujemy w pzrzestrzeni, z innymi i…samymi sobą.

W jaki sposób? Kreując przedmioty, podchodząc uważnie do tworzywa i technologii, myśląc o potrzebach i oczekiwaniach różnych grup społęcznych.
Przewidując i projektując przestrzenie, które dbają o nasz dobry nastrój, nasze zdrowie i rozwój.
Co Was czeka? dziesiątki prezentacji, pokazów i warsztatów, niezwykłe wystawy uznanych wrocławskich artystów.
Prezentacje i pokazy są przeznaczone dla architektów i projektantów, ale zapraszamy serdecznie kazdego, kto interesuje się modnym i…wrażliwym na potrzeby designem.

Współczesny design to design mądrych produktów i materiałów, które dbają o nas i naszą planetę. To design innowacji, które usprawniają proces projektowania i postrzegania przestrzeni naszych domów.
Wszystko po to, aby nasze życie było harmonijne.
A my mamy wyjątkowo bogatą ofertę dla architektów i projektantów! Pokazujemy materiały i produkty, znane marki i unikatowe rozwiązania.

Podczas tych spotkań wzbogacicie swój warsztat i poznacie interesujące nowości i technologie. Weźmiecie udział w warsztatach, prelekcjach i pokazach.
Będziecie mieli okazję do wymiany doświadczeń, spotkań i rozmów – a wszystko to w przyjaznych wnętrzach Galerii Wnętrz Domar.

Podobnie ze sztuką, która oddziałuje na naszą percepcję i samopoczucie, bo trudno mówić o dobrze zaprojektowanym domu bez sztuki właśnie!
Szczególnie gorąco polecamy wystawy uznanych wrocławskich artystów, także związanych z naszą ulubioną Akademią Sztuk Pieknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Dlatego od 29 września będziecie mogli przez miesiąc obejrzeć:

Oskar Zięta: Matt Is The New Shine
Wykładowcy i studenci ASP we Wrocławiu: Full Focus
Monika Tatiana Idzikowska: Tkaniny Shibori – kontemplacja
Tomasz Chołuj: Pielęgnuj dobro
Marek Grymin,Magda Wallner: Dźwięki natury

Jesienny Dobrostan w skrócie:

Data: 29 września 2023r.
Czas trwania: 10:00-22:00 (oficjalne rozpoczęcie o godz. 12:00)
Kilkadziesiąt prezentacji i pokazów
Warsztaty
Konkursy i niespodzianki dla architektów
Wystawy sztuki
Eco After Party i muzyka na żywo
A nawet… medytacja uważności
Bądźcie z nami, wspólnie zadbajmy o nasz dobrostan.