×

Wyszukaj

Otwieramy się po weekendzie majowym

Wracamy do pracy! Od poniedziałku, 4.maja Galeria Wnętrz Domar zaprasza na zakupy, oczywiście w bezpiecznej formie.

Cieszymy się bardzo, że możemy znowu, nie tylko online, inspirować Was do zmian we wnętrzach. Zwłaszcza, że wydaliśmy nowy katalog (dostępny tutaj) i wszystkie produkty z niego są dostępne w naszych salonach. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi fizycznego kontaktu z meblem: musimy przecież przetestować jego wygodę i docenić estetykę. Dlatego zapraszamy na zakupy już od poniedziałku w godzinach: 10.00-20.00. Zadbaliśmy o to, aby zakupy były udane i bezpieczne.

Dlatego zapoznajcie się z ważnymi informacjami,  związanymi  z Waszym i naszym bezpieczeństwem.

  1. Przy każdym wejściu do GW Domar ustawione będą dozowniki z płynem dezynfekującym. Prosimy, dezynfekujcie ręce przed wejściem na zakupy.
  2. Parkujcie co drugie miejsce na parkingu, a jeśli to niemożliwe, zachowujcie bezpieczny dystans, jeśli akurat wsiadacie lub wysiadacie z samochodu jednocześnie z innym klientem.
  3. Zachowujcie bezpieczny dystans w ciągach komunikacyjnych oraz salonach.
  4. Zwróćcie uwagę na informację w każdym salonie mówiącą o dopuszczalnej liczbie osób przebywających w sklepie jednocześnie, podobnie w windach.
  5. Koniecznie noście maseczki. Możecie je także kupić w aptece na poziomie 0.

Niestety jeszcze nie znamy daty otwarcia Studia Kulinarnego, restauracji Marche, Fitness Academy i Szkoły tańca La Rosa Negra ale mamy nadzieję, że nastąpi to szybko.

Czekamy na Was już w poniedziałek. Bądźcie bezpieczni. I zadowoleni z zakupów😊

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid