Wyszukaj

Otwarcie Salonu Bel-pol w Galerii Wnętrz Domar

 

W dniu zakochanych, 14 lutego, firma Bel Pol rozpoczyna działalność handlową w naszej galerii.

Zbieżność dat jest nieprzypadkowa, bo Bel Pol od dawna zakochany jest w pięknych podłogach i drzwiach, wykorzystuje najlepsze materiały, dba o różnorodność kolorystyczną i wzorniczą.

W ofercie salonu będą dostępne panele i deski podłogowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Zapraszamy do salonu na poziomie 0, w którym czeka na Klientów bogata oferta i miły personel. Zwłaszcza, że wraz z nadchodzącą wiosną przymierzamy się do remontów i renowacji naszych mieszkań, a wybór dobrej podłogi lub wymiana drzwi wymagają profesjonalnej rady, którą służy Bel Pol.

NOWY FORMAT NA YOUTUBE!!

Zapraszamy Was na najnowszy format, w którym Sylwia opowie wam o błędach i problemach przy tworzeniu wnętrz, ale to nie wszystko…! Od razu zaprezentuje wam rozwiązania! Jak zawsze, zachęcamy do komentowania i podsuwania nam kolejnych pomysłów!

 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid