Wyszukaj

Nowy katalog wnętrzarski – od inspiracji do aranżacji

Jak co roku oddajemy do Państwa rąk nowy katalog wnętrzarski. Przygotowaliśmy na naszej stronie wersję online do przeglądania i pobierania i, oczywiście, wersję drukowaną, po którą chętnie sięgają odwiedzający nasz klienci. Katalog podzielony  jest na sekcje związane z głównymi pomieszczeniami i kategoriami produktów  naszej galerii, dzięki czemu łatwo można odnaleźć interesujące nas meble czy artykuły wykończenia. Możemy je zobaczyć w aranżacjach lub jako pojedyncze prezentacje.

 

Stałą sekcją naszego katalogu są moodboardy, dzięki którym można przekonać się, jak stworzyć spójny styl aranżacyjny z wielu elementów, zwłaszcza, ze wszystkie są dostępne w naszej galerii-od artykułów wykończeniowych, przez meble – aż po dekoracje i oświetlenie. Przygotowaliśmy moodboardy do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i łazienki oraz zaprezentowaliśmy drobny sprzęt agd i dekoracje w tej konwencji.

 

 

W tym roku prezentujemy również wizualizacje aranżacji przygotowane przez Sylwię Gulewicz-Wysocką oraz pakiety mebli, które pasują do stylu zaproponowanego przez naszą architekt wnętrz. Chcemy bowiem pokazać, że nasze produkty tworzą ponadczasowe kompozycje wpisujące się w najnowsze trendy.

 

Oczywiście, poza prezentacją aranżacji i produktów, przypominamy naszym klientom, że w Galerii Wnętrz Domar  można załatwić mnóstwo spraw i sprawunków i zadbać o kondycję fizyczną  np. w Fitness Academy czy Studio Tańca La Rosa Negra.