Wyszukaj

Nowy Katalog Wnętrzarski Domaru do pobrania i zakochania się

Nasze drugie, interaktywne wydanie katalogu wnętrzarskiego to prawie 230 stron inspiracji i porad i prezentacja produktów z oferty naszych najemców, a jest to pokaźna grupa ponad 100, więc mamy

czym się pochwalić!  Podzieliliśmy katalog, jak uprzednio,  na kategorie związane z pomieszczeniami lub elementami wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wszystko po to, abyście łatwiej mogli dotrzeć do konkretnych produktów.

Wskazujemy dominujące trendy wnętrzarskie, modne kolory i faktury a także rozwiązania funkcjonalne.

Zadbaliśmy o moodboardy, które mogą pomóc w dobraniu produktów i rozwiązań stylistycznych czy kolorystycznych, a przy okazji pokazują różnorodność naszych produktów.  te kolorowe plansze stworzyliśmy, aby zachęcić Was do esperymentowania i zabawy Waszymi wnętrzami tak, abyście czuli się w nich po prostu szczęśliwi.

Ale to nie wszystko, z naszego katalogu możecie przeklikać się bezpośrednio na nasze podcasty w Radio Ram i Wysokich Obsacah, obejrzeć nasze webinary i porady wideo.

Pokazujemy Wam mapy dotarcia, wszystkie usługi i udogodnienia dostępne w galerii i zachęcamy do korzystania z naszej unikatowej oferty- Bezpłatnych Porad Architekta i Bezpłatnej opieki Asystenta Klienta.

Dlatego zachęcam y – obejrzyjcie, pobierzcie, a potem wpadnijcie do nas na udane zakupy!