×

Wyszukaj

Nowości w ofercie JMB Design!

Kontynentalne łóżko PANEL X zaprojektowane jest z myślą o osobach ceniących oryginalność i niepowtarzalność. Wezgłowie z nieregularnymi przeszyciami przypomina smugi kondensacyjne na błękitnym niebie. Łóżko na wysokich stalowych nogach w kolorze czarnym lub chromu, które ułatwiają wygodne odkurzanie pod łóżkiem. Możliwość wykonania z pojemnikiem na pościel.

 

Łóżko COMO-LM posiada proste, eleganckie i miękkie wezgłowie wykończone lamówką. Kontynentalna baza ze sprężynami gwarantuje komfort na najwyższym poziomie a wysokie stalowe nogi w kolorze czarnym dodają mu charakteru. Piękny, oryginalny kolor, który sprawia, że łóżko idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.

 

Kanapy Nicoletti Home to synonim wysokiej jakości oraz oryginalnego designu. Włoska marka z wieloletnią tradycją produkujemeble tapicerowane. W kolekcji dostępne są skórzane sofy Alan z wysuwanym podnóżkiem i funkcją relaksu oraz efektowny narożnik Deneris.

 

Wszystkie nowości  dostępne już w salonie, na poziomie 2.

JUŻ JEST!

NOWY KATALOG WNĘTRZARSKI

Zobacz online i przyjdź do naszej galerii.

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego katalogu wnętrzarskiego na sezon 2022/23. Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie i aranżację Twojego domu czy mieszkania, nie mogłeś trafić lepiej!