Wyszukaj

Nowości Italmeble – piękne sofy modułowe

Modułowe sofy Hudston, Cooper i Stone to najnowsze modele wykonane w pracowni Olta, które  są już dostępne w salonie Italmeble.

Piękna, minimalistyczna i niezwykle lekka w swojej stylistyce kolekcja Hudson przyciąga spojrzenia
i zaprasza, aby usiąść na niej wygodnie.  Zachwycają obłe kształty i delikatne stalowe elementy podstawy, które delikatnie okalają obrys siedziska nadając jej lekkości. Hudson na pewno „skradnie” niejedno serce naszych klientów.

Złożona konstrukcja modelu Cooper została opracowana z myślą o przestrzeniach charakteryzujących się różnorodnymi tożsamościami i pozwala na tworzenie nieskończonych kompozycji. Nowoczesny design oraz elastyczne i trwałe materiały sprawiają, że jest nie tylko piękna, lecz także bardzo wygodna.

Kolekcja Stone wprowadza do wnętrza porcję wyrafinowanego wzornictwa. Urzeka szlachetnymi geometrycznymi kształtami oraz wygodnymi owalnymi poduszkami. Prezentuje się dostojnie i elegancko. Delikatne linie i miękkie formy stanowią najlepsze zaproszenie do relaksu. Choć to popisowy przykład nowoczesnego designu, nie ma w sobie minimalistycznego chłodu. Nawet w wersji rozbudowanej urzeka optyczną lekkością.

Wszystkie trzy modele wyróżnia duża kombinatoryka brył i modułowa konstrukcja umożliwiająca budowę pożądanej, spersonalizowanej wersji.