Wyszukaj

Nasza Galeria pięknieje!

Jeśli wydaje Ci się, że wędrówka po galerii wnętrzarskiej to slalom między sofami i komodami, to znaczy, że za rzadko nas odwiedzasz.

Od lat pracujemy nad tym aby nasze wnętrza jak najbardziej przypominały wnętrza domowe. Pokazujemy przykłady aranżacji, aby łatwiej było podjąć decyzję, sezonowo prezentujemy też  (w domkach aranżacyjnych ) aranżacje tematyczne – poświęcone konkretnym pomieszczeniom np. sypialni czy pokojowi dziecka, albo aranżacje okazjonalne np. wigilijne jadalnie. Wszystkie przygotowuje nasza architekt wnętrz Sylwia Gulewicz-Wysocka, która śledzi trendy, dobiera najciekawsze propozycje z salonów naszych najemców i zestawia je. A efekt jej starań możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Przechadzając się po naszej galerii możesz też przyjrzeć się aranżacjom przygotowanym przez naszych najemców, starannie dobrane meble i dodatki pomogą Ci zwizualizować sobie, jak może wyglądać dane pomieszczenie w Twoim domu. To szczególnie ważne, bo nie każdy z nas jest obdarzony wyjątkową wyobraźnią przestrzenną, a nawet najlepsze wizualizacje online nie oddadzą rzeczywistości. Dlatego warto nas odwiedzać, aby lepiej zapoznać się z produktami – doświadczyć ich wieloma zmysłami, „ułożyć” je sobie w przestrzeni, zwłaszcza że nasi doradcy pomogą wybrać optymalne rozwiązanie, i co jeszcze ważniejsze – wariantów i możliwości aranżacji jest znacznie więcej i trzeba je dobierać na miejscu. Nie zapomnijmy też o fakcie, że Galeria Wnętrz Domar jest absolutnym zagłębiem mebli na wymiar – i nie mówimy tu o oczywistych wyborach jak kuchnie czy garderoby. Nasi rzemieślnicy są w stanie przygotować praktycznie każdy mebel na wymiar, a możliwości kastomizacji jest u nas mnóstwo.

Dlatego serdecznie zapraszamy, jeśli chcecie idealnie urządzić swoje gniazdko, to koniecznie nas odwiedźcie!

 

za zdjęcia dziękujemy Bartoszowi Szulczyńskiemu

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊