Wyszukaj

Męskie wnętrze – czyli unikatowe motocykle w Galerii Wnętrz Domar!

 

Celebrujemy Dzień Mężczyzny w wyjątkowy sposób – 9 marca zapraszamy fanów pięknych i wyjątkowych maszyn do Domaru na szczególną prezentację. Chcemy zadbać o męskie wnętrze dwojako: prezentując motocykle, na widok których przyśpiesza bicie serca i aranżacje wnętrz zaprojektowane z myślą o panach.

Tego dnia odbędzie się premiera nowych motocykli kultowego warsztatu motocyklowego i studia custom UNIKAT z Wrocławia. Modele, owiane tajemnicą, są realizacją zamówień prywatnych inwestorów – kolekcjonerów i fascynatów sportu motorowego

Ale to nie wszystko!  Prezentacji tych fascynujących maszyn towarzyszyć będzie ekspozycja aranżacji wnętrz z „męskim” twistem. Chcemy pokazać, jak pięknie współgrają ze sobą design domowy i motocyklowy.

Na premierową prezentację zapraszamy 9 marca do salonu UNIKAT o godz. 16.00 na poziom 0 naszej galerii  vis-a-vis banku Santander. A aranżacje możecie podziwiać przez miesiąc w hallu głównym Galerii Wnętrz Domar.

UNIKAT Motorworks – to wrocławski warsztat motocyklowy oraz studio custom, które z sukcesami działa na rynku polskim i europejskim. W swoim dorobku ma ponad 200 realizacji na światowym poziomie, które zostały docenione i nagrodzone przez światowe media i ekspertów branżowych. Aktualnie UNIKAT z powodzeniem współpracuje z największymi producentami motocykli, takimi jak m.in. Triumph, BMW oraz Indian.

Ponad jedenaście lat temu Grzegorz Korczak postanowił zbudować w garażu swój pierwszy motocykl (Triumph Bonneville), który był dla niego synonimem wolności! Bardzo szybko zorientował się, że jego dzieło wzbudza zainteresowanie znajomych, jak i przypadkowych przechodniów. Wówczas w głowie ambitnego i już utytułowanego filmowca po łódzkiej filmówce zrodził się pomysł, aby założyć UNIKAT-owy warsztat motocyklowy, który będzie przebudowywał jednoślady. Dobry gust i poczucie piękna, szybko zaowocowały zachwycającymi i spójnymi projektami, które są dopieszczone o najmniejsze detale.

Obecnie UNIKAT – to zgrany zespół profesjonalistów i pasjonatów motoryzacji. Począwszy od projektantów i metaloplastyków, poprzez mechaników, a kończąc na koordynatorach projektów. Jeżeli myśliscie aktualnie o motocyklu, pomyślcie o UNIKAT, który oferuje pomoc w doborze i kupnie motocykla, a nasza pasja do designu doprowadzi do realizacji UNIKAT-owych perełek. Nasz warsztat może się również poszczycić jednym z najlepszych serwisów motocyklowych na Dolnym Śląsku, na który zapraszamy już dziś przed zbliżającym się sezonem.