Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

Kuchnika – akcesoria dla miłośników pięknych i użytecznych form

Jeśli potrzebujesz domowych akcesoriów do  łazienki, kuchni, jadalni i innych pomieszczeń, to nowo otwarty salon Kuchnika jest dla Ciebie.

Jeśli zależy Ci na sprzętach doskonałej jakości, które uczynią Twoje życie łatwiejszym i przyjemniejszym, to nowo otwarty salon Kuchnika jest dla Ciebie.

Zapraszamy do salonu Kuchnika, w naszej galerii na poziomie 0, przy wejściu od strony parkingu naziemnego. Znajdziecie w nim między innymi sztućce, naczynia, zaparzacze, popielniczki, półki łazienkowe, kosze na pranie, parasole, torby, świeczniki, akcesoria łazienkowe i ogrodowe a także grille z całym instrumentarium pomocniczym.

Uwaga, ten sklep uzależnia, jest idealnym wyborem i na uzupełnienie codziennych sprzętów, i jako bogate źródło inspiracji prezentowych.

 

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.