Wyszukaj

Jesienne otulenie w salonie Kler

Oratorio czyli wypoczynek na wiele głosów a raczej… możliwości

Modułowy zestaw wypoczynkowy, z możliwością zestawiania w sofy lub narożniki. Łatwy do montażu dzięki systemowi specjalnych spinaczy. Z ergonomicznymi podłokietnikami i wysokim siedziskiem dla komfortu podparcia. Wykończony cudownie miękką velvetową tkaniną w ciepłym oliwkowym odcieniu. Elegancki design sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych.

 

 

Fotel Cornetta – wygoda w  stylu modern

Fotel w kształcie miękko moszczonej kołyski na obrotowej stopie. Z ergonomicznie wyprofilowanym oparciem będącym także zagłówkiem i wysokimi podłokietnikami. Elektrycznie unoszony zagłówek ma funkcję zmiany kąta nachylenia. W piękny czarno-biały motyw geometryczny. Idealnie wygodna opcja by zaszyć się z ulubioną książką. Zachwyca  komfortem i urodą. Świetnie zaprezentuje się we wnętrzach glam, modern ale i minimalistycznych, w tych ostatnich zmiękczy i ożywi surowość otoczenia swym opływowym kształtem.

 

Fotel Alto czyli klasyka z twistem

Solidny wypoczynkowy fotel obity grafitową skórą. Klasyczny kształt, głębokie i miękkie siedzisko z podłokietnikami płynnie przechodzącymi w oparcie. Powiesz: klasyka, my mówimy: przewrotna😊 Mocny, dekoracyjny szew  biegnie w górę po krawędzi podłokietników aż do oparcia i nadaje fotelowi lekko łobuzerski charakter a metalowe chromowane nogi – elegancję. To nie jest fotel dla leciwego dziadunia, to jesienny tron dla miłośników wygody.

NOWY FORMAT NA YOUTUBE!!

Zapraszamy Was na najnowszy format, w którym Sylwia opowie wam o błędach i problemach przy tworzeniu wnętrz, ale to nie wszystko…! Od razu zaprezentuje wam rozwiązania! Jak zawsze, zachęcamy do komentowania i podsuwania nam kolejnych pomysłów!

 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid