Wyszukaj

Halomeble, halo styl!

Witamy na pokładzie nowego najemcę – firmę Halomeble, która rozgościła się u nas, na 2.poziomie. Halomeble proponuje bogaty wybór mebli do salonu i  jadalni. Oferta Halomeble  na pewno zachwyci miłośników klimatów loftowych czy skandynawskich,  jak i klientów preferujących  glamour czy richmond (charakterystyczny styl holenderski). W showroomie możecie znaleźć piękne tapicerowane fotele i krzesła, stoły i ławy, regały a także wygodne narożniki. Nie zabraknie lamp i akcesoriów w różnych stylach aby dopełnić nimi wymarzoną aranżację. Na uwagę zasługują staranna tapicerka, bogactwo wzorów i piękne kolory. A ceny? Bardzo przystępne. Zapraszamy do nowootwartego showroomu na poziomie 2. Wybierzcie się koniecznie bo prezentowane modele to tylko część bogatej kolekcji i warto  dopasować obicie, kolor czy typ tapicerowania do własnych potrzeb. Ekipa Halomeble na pewno Wam pomoże:)

 

Poniżej prezentujemy niektóre modee:

NOWY FORMAT NA YOUTUBE!!

Zapraszamy Was na najnowszy format, w którym Sylwia opowie wam o błędach i problemach przy tworzeniu wnętrz, ale to nie wszystko…! Od razu zaprezentuje wam rozwiązania! Jak zawsze, zachęcamy do komentowania i podsuwania nam kolejnych pomysłów!

 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid