Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

×

Wyszukaj

DYPLOMY ’19 w Galerii Wnętrz Domar

W ramach Nocy  z Designem w Galerii Wnętrz DOMAR (do 27.06.2019) odbywa się ekspozycja licencjackich projektów dyplomowych z Pracowni Projektowania Mebli I, realizowanych pod nadzorem ad. Szymona Hanczara.

Wśród tegorocznych realizacji jest projekt biurka inspirowany detalem stolarskim (autor: Jacek Gonera), lampa wspomagająca proces zasypiania oraz budzenia (autorka: Kristina Busko), projekt toaletki (autorka: Magdalena Kolbusz), mebel dzielący przestrzeń (autorka: Julia Juzyk) oraz mebel dla starszych osób z ograniczeniami ruchowymi (autorka: Jagoda Sergiel).

 

Jak podkreśla promotor prac dyplomowych, ad. Szymon Hanczar, „- Każdy z projektów był poprzedzony wnikliwymi badaniami problemu, by w pełni odpowiedzieć na potrzeby użytkownika, któremu dany obiekt jest dedykowany. To co finalnie widzimy, czyli obiekt meblowy, to jedynie efekt wielotygodniowej analizy i poszukiwań. Na tym właśnie polega projektowanie skupione na odbiorcy”.

 

foto: Szymon Hanczar, oraz mat. autorów

 

 

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.