Wyszukaj

DYPLOMY ’19 w Galerii Wnętrz Domar

W ramach Nocy  z Designem w Galerii Wnętrz DOMAR (do 27.06.2019) odbywa się ekspozycja licencjackich projektów dyplomowych z Pracowni Projektowania Mebli I, realizowanych pod nadzorem ad. Szymona Hanczara.

Wśród tegorocznych realizacji jest projekt biurka inspirowany detalem stolarskim (autor: Jacek Gonera), lampa wspomagająca proces zasypiania oraz budzenia (autorka: Kristina Busko), projekt toaletki (autorka: Magdalena Kolbusz), mebel dzielący przestrzeń (autorka: Julia Juzyk) oraz mebel dla starszych osób z ograniczeniami ruchowymi (autorka: Jagoda Sergiel).

 

Jak podkreśla promotor prac dyplomowych, ad. Szymon Hanczar, „- Każdy z projektów był poprzedzony wnikliwymi badaniami problemu, by w pełni odpowiedzieć na potrzeby użytkownika, któremu dany obiekt jest dedykowany. To co finalnie widzimy, czyli obiekt meblowy, to jedynie efekt wielotygodniowej analizy i poszukiwań. Na tym właśnie polega projektowanie skupione na odbiorcy”.

 

foto: Szymon Hanczar, oraz mat. autorów

 

 

NOWY FORMAT NA YOUTUBE!!

Zapraszamy Was na najnowszy format, w którym Sylwia opowie wam o błędach i problemach przy tworzeniu wnętrz, ale to nie wszystko…! Od razu zaprezentuje wam rozwiązania! Jak zawsze, zachęcamy do komentowania i podsuwania nam kolejnych pomysłów!

 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid