×

Wyszukaj

Duet radiowy mocno designowy!

Krzysztof Majewski związany jest z radiem od 2014 roku.  Najchętniej, poza Domową Galerią Stylu, zajmuje się filmem. Prowadzi także programy poświęcone Europie, nauce oraz nowym technologiom. Współwłaściciel kota Hebana, miłośnik kuchni orientalnej, skrupulatny czytelnik wielkiego tomiszcza indyjskiej książki kucharskiej. W  Domowej Galerii Stylu pastwi się nad subiektywnym alfabetem designu Aldony Mioduszewskiej, z wrodzonym sobie wdziękiem oczywiście😊

Aldona Mioduszewska jest dyrektorem marketingu Galerii Wnętrz Domar, wykładowcą historii designu i komunikacji marketingowej na Uniwersytecie Wrocławskim. W przerwie między Domowymi Galeriami Stylu tańczy tańce latynoskie. Zapalona narciarka i nordic walkerka. Jej ukochany styl wzorniczy to ART DECO.

Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM jest dla nich okazją nie tylko do snucia opowieści o wzornictwie, ale też świetną zabawą, co – mamy nadzieję – słychać. Dlatego zapraszają w każdą środę po 9.00 i po 17.00:)

Zobaczcie naszych prowadzących w sesji zdjęciowej z bohaterką jednej z pierwszych audycji  Subiektywnego Alfabetu Designu w Domowej Galerii Stylu. Poznajecie? Tolomeo marki Artemide, dostępny w salonie Design Expo u nas w Galerii Wnętrz Domar.

Więcej audycji Domowej Galerii Stylu możecie posłuchać tutaj:

https://www.radioram.pl/tags/12894/domowa-galeria-stylu

 

Dziękujemy Studio Fotografii Ja Odkryta Agnieszki Gonczarek, sklepowi Ochy i Achy za stylizacje, a salonowi Design Expo za wypożyczenie Tolomeo do sesji.

JUŻ JEST!

NOWY KATALOG WNĘTRZARSKI

Zobacz online i przyjdź do naszej galerii.

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego katalogu wnętrzarskiego na sezon 2022/23. Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie i aranżację Twojego domu czy mieszkania, nie mogłeś trafić lepiej!