Wyszukaj

Diament Meblarstwa 2020 – ruszyła 14. edycja konkursu

Od czternastu lat obserwujemy jak zmieniają się wnętrza oraz nasze do nich podejście. Coraz bardziej świadomie pragniemy otaczać się przedmiotami pięknymi, funkcjonalnymi i bezpiecznymi, a na nasze wnętrza spoglądamy kompleksowo: wszystko ma do siebie pasować i tworzyć odpowiedni klimat. Z konkursem DIAMENT MEBLARSTWA już po raz czternasty ruszamy w ekscytująca wyprawę w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych elementów wyposażenia.

Najważniejszy jest produkt: konkurs kierujemy do wszystkich kreatywnych – małych producentów i dużych marek. Do czasu głosowania KAPITUŁY  wszystkie zgłoszenia pozostają anonimowe – nie ujawniamy producentów nawet Jurorom! Zgłaszane przedmioty mogą znajdować się w produkcji seryjnej lub być unikalnymi realizacjami – liczą się zastosowane wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność oraz funkcjonalność.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na prestiżowe nagrody i możliwość wykorzystania logo DIAMENTU MEBLARSTWA do oznaczania nagrodzonych produktów. To także świetny moment do promowania własnej marki, otwarcie na nowych odbiorców i wyróżnienie się na tle konkurencji. Udział w konkursie DIAMENT MEBLARSTWA to ogromny potencjał, który jest na wyciągniecie ręki.

Więcej informacji: konkurs@meble.pl , tel. (85) 653 79 65, Facebook

 

 

Sekretne życie mebli

Historie Aldony to jak zawsze wiedza i ciekawostki w pigułce. Zapraszamy! 😊