Wyszukaj

DesignMarket.pl zakochany w… designie

Miło nam powitać na pokładzie Domaru salon DESIGNmarket.pl. Ta istniejąca od 15 lat marka zajmuje się sprzedażą artykułów do dekoracji i wyposażenia wnętrz, polskich i zagranicznych firm oraz projektantów. Salon znajdą Państwo na poziomie 1. naszej galerii.

Salon DESIGNmarket.pl stawia na ciekawe formy i radosne kolory. Oczywiście, zawsze dobrze i funkcjonalnie zaprojektowane.

 

Jak twierdzi Adam Sołtys z DESIGNmarket.pl: ”naszą filozofią jest propagowanie świetnego designu w otaczającej nas domowej przestrzeni. Chcemy, aby dzięki nim nasze mieszkania i domy nabrały niepowtarzalnego charakteru. Do swojej oferty wybieramy produkty z nastawieniem na rzeczy dobrze zaprojektowane – użyteczne i piękne oraz dostępne dla każdego.

 

A w tym roku salon pragnie rozszerzyć ofertę o nowe polskie firmy meblowe, które zdobyły uznanie na międzynarodowych rynkach takie jak MIU FORM, NORDIC LINE, TAKE ME HOME.”

Dodaje, że cały zespół DESIGNmarket jest zakochany w designie. I to widać w salonie, w którym możemy zobaczyć nie tylko ciekawe meble, ale też lampy i sporo dekoracji, także z ceramiki.