Wyszukaj

Całoroczna gra w golfa nie tylko dla pasjonatów

Indoor Golf Wrocław to klimatyczne miejsce dla profesjonalistów i amatorów, dla przyjaciół pragnących spędzić czas razem, a także dla dzieci. Można w nim trenować, uczyć się i poznawać tajniki tego coraz popularniejszego sportu. Do gry wykorzystywane są dwa stanowiska z symulatorami TrackMan4.

Jeśli nie miałeś do tej pory styczności z golfem, zaproponujemy Ci instruktaż wprowadzający do gry oraz sprzęt: kije i piłki. A gdy już „złapiesz bakcyla” – czego jesteśmy pewni – możesz rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Symulatory golfa TrackMan 4 wykorzystują system podwójnego radaru. Dzięki dokładnym statystykom, wygenerowanym po każdym uderzeniu piłki golfowej, gracz otrzymuje  zbiór danych, obejmujący blisko 30 różnych parametrów, z których zdecydowana większość dostępna jest tylko przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii.

Z takich urządzeń podczas treningu korzystają zawodowi golfiści grający w najlepszych ligach świata: PGA Tour czy European Tour, w której regularnie grywa wrocławianin Adrian Meronk, znakomity polski golfista zawodowy, uczestnik ostatnich igrzysk olimpijskich w Tokio.

Jesteśmy przekonani, że wrocławianie z przyjemnością odkryją tę atrakcję, zwłaszcza że miejsce jest znakomite: centrum Wrocławia, z bezpłatnym parkingiem do 4 godzin dla klientów Indoor Golf Wrocław. Oferta jest dostępna do późnych godzin wieczornych przez 7 dni w  tygodniu. Właśnie w Galerii Wnętrz Domar. Amatorzy golfa docenią i bliskość lokalizacji, i możliwość gry w sezonie jesienno-zimowym czy wczesnowiosennym, gdy aura i krótki dzień nie sprzyjają aktywności na zewnątrz.

Studio Indoor Golf Wrocław znajdziecie na poziomie 2 przy wejściu na parking wielopoziomowy.