Wyszukaj

Black Friday pełen okazji

Tradycja wyprzedaży Black Friday przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Kojarzy nam się z tłumami szturmującymi półki sklepowe w poszukiwaniu niezwykłych okazji .

Nie inaczej jest w Galerii Wnętrz Domar; nasi Najemcy przygotowali mnóstwo promocji, a rabaty sięgają nawet 50%. Black Friday w Domarze trwa… prawie cały tydzień, dlatego zapraszamy na zakupy, które pomogą odmienić Państwa wnętrza w bardzo atrakcyjnych cenach.

NOWY FORMAT NA YOUTUBE!!

Zapraszamy Was na najnowszy format, w którym Sylwia opowie wam o błędach i problemach przy tworzeniu wnętrz, ale to nie wszystko…! Od razu zaprezentuje wam rozwiązania! Jak zawsze, zachęcamy do komentowania i podsuwania nam kolejnych pomysłów!

 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid