×

Wyszukaj

5 urodziny salonu DlaSpania z rabatami i niespodziankami!

Urodziny to znakomita okazja by zastanowić się nad jakością naszego  życia i zdrowia. W salonie DlaSpania na parterze Galerii Wnętrz Domar dbamy o zdrowie, którego nieodłącznym elementem jest komfortowy i wydajny sen. Jak go zapewnić? Indywidualnie dobranym, o odpowiedniej twardości materacem, właściwie dopasowaną do Twoich potrzeb poduszką i kołdrą, a to wszystko na odpowiedniej konstrukcji łóżka, którego styl dopasujemy do Twojego wnętrza.

Każdy z Nas jest wyjątkowy i wymaga równie wyjątkowego traktowania. Z okazji Naszych urodzin zaprosiliśmy do naszych salonów fizjoterapeutów, którzy wraz z Zespołem DlaSpania pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla uzyskania zdrowego snu. By budzić się do życia bez bólu i dobrym nastroju!

 

Dla wszystkich, którzy będą z Nami świętować urodziny przygotowaliśmy szereg akcji promocyjnych i słodki poczęstunek. A nasz uśmiechnięty zespół odpowie na wszystkie pytania i zaproponuje najbarfdziej komfortowe rozwiązania

 

Śpij lepiej, żyj zdrowiej i dłużej!

Zaprasza,

Zespół DlaSpania na parterze

JUŻ JEST!

NOWY KATALOG WNĘTRZARSKI

Zobacz online i przyjdź do naszej galerii.

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego katalogu wnętrzarskiego na sezon 2022/23. Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie i aranżację Twojego domu czy mieszkania, nie mogłeś trafić lepiej!