Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

Aktualności

08/06/2018

Dołącz do nas na facebooku!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Nocy z Design_em, która odbędzie się już 22 czerwca. Motywem przewodnim wydarzenia jest parafraza słów piosenki Marka Grechuty, odzwierciedlające zachodzące zmiany w polskim designie: Skąd pochodzimy, Gdzie jesteśmy, Dokąd idziemy. Gościem specjalnym jest mistrz światowego Designu Alessandro Mendini a Art Dyrektorem Dorota Koziara – znana polska projektantka, której prace można było podziwiać w Londynie, Mediolanie oraz Wrocławiu.

Tego dnia zobaczymy wystawę TOP 10 by Dorota Koziara, czyli ranking przykładów polskiego wzornictwa, usłyszymy muzykę na żywo w wykonaniu mediolańskiego zespołu Ottavo Richter i wiele innych. Śledź aktualności na naszym facebooku!

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid