10. Noc z Designem

Jubileuszowa, 10 edycja Nocy z Designem już za nami! Dzielimy się z Wami relacją z tego wydarzenia, przeżyjmy te emocje raz jeszcze!

Zapraszamy.

To było prawdziwe święto designu, nie tylko z racji jubileuszu, ale także absolutnej plejady wybitnych twórców, którzy pojawili się podczas tej edycji.

Na pewno wydarzeniem była wystawa 10 Top by Dorota Koziara, która prezentowała najciekawsze przedmioty polskiego designu w perspektywie historycznej, wystawie tej towarzyszyły indywidualne ekspozycje projektantów zaproszonych do 10 TOP. Pojawiły się więc najnowsze prace Agnieszki Bar, Elżbiety i Sebastiana Pietkiewiczów, Tomka Augustyniaka, Studio MOWO, Nowymodel.org i VZOR.

Podczas 10. Nocy z Designem mieliśmy także okazję posłuchać debaty na temat polskiego wzornictwa przeprowadzonej przez Łukasza Radwana z naszą Dyrektor Artystyczną – Dorota Koziarą.

Fantastycznym przykładem designu zrównoważonego była ekspozycja szezlongów Alex Atelier Mendini i Ecopixel czy Wet Design Jana Puylaerta. Stworzone z przetworzonego plastiku przedmioty zaciekawiały technologią i zachwycały formą.

Świetnie prezentowały się wystawy studentów i wykładowców polskich uczelni artystycznych. Niezwykłą wrażliwość i surowe piękno prezentowali „Królowie nadbużańscy” – projekt fotograficzny Pawła Totoro Adamca.

A energii całemu wydarzeniu dodał fenomenalny i radosny koncert mediolańskiej formacji Ottavo Richter oraz pokaz laserowy Lasers Lab.

Wszystkie wystawy można było oglądać w Galerii Wnętrz Domar do 13 lipca 2018.

 

Zobacz program wydarzenia

Zobacz cykl pięciu wideo relacji z XI edycji NOCY Z DESIGN_EM.

Zobacz relacje

Jubileuszowa edycja w skrócie

40

wystaw

4

warsztaty

1

konkurs

22

kultowe przedmioty

Koncert

Ottavo Richter

Pokazy

laserowe

Chillparty

z Rumbarem

Wyjątkowe

spotkania

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Patroni

Patronat honorowy - Prezydent Wrocławia

Organizator:

Partner merytoryczny:

Partnerzy mediowi:

Partnerzy:

Zobacz wszystkich

Patroni