Zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem od 27 marca Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sprawdź szczegóły tutaj.

Aktualności

08/06/2018

9. Noc z Design_em 2017

22 czerwca, we Wrocławiu, odbyła się 9. Edycja Nocy z Design_em, w trakcie której mogliśmy przekonać się, jak wzornictwo wpływa na naszą codzienność.

Odbywająca się pod hasłem #ZWOLNIJ impreza zachęcała do zatrzymania się i spojrzenia na życie z uważnej perspektywy, a prezentowane ekspozycje, produkty i rozwiązania pokazały nam, że dobre wzornictwo może poprawić jakość i radość życia.

Co roku Noc z Designem przybliża Wrocławianom współczesne idee, prezentuje nowości, wzornicze ciekawostki, prace uznanych projektantów wnętrz, ekspozycje i animacje związane tematycznie z ideą przewodnią wydarzenia. Bezpośrednią inspiracją tegorocznej edycji był cytat z filmu Wanga pt.: DYM: “Zwolnij. Jeżeli dasz sobie chociaż trochę czasu, zauważysz więcej”.

Drodzy Klienci,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów RP z dnia 25 marca 2021 r. Galeria Wnętrz Domar funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.