menu

zamknij

Program

NOWE KOLEKCJE VOX Z NAGRODAMI MUST HAVE 2019!

13/06/19 19:00 POZIOM 1

Dwa tytuły must have przyznano  tegorocznym premierowym kolekcjom VOX. Wyróżnienie otrzymały meble Ribbon projektu Joanny Leciejewskiej oraz drzwi Rimo zaprojektowane przez Olgierda Jaskulskiego. Must have to plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival, wyróżniający najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 25 maja podczas 13. edycji Łódź Design Festival.

Kolekcję drzwi Rimo wyróżnia kolorystyczny detal. W projekcie zostały zastosowane pastelowe obrzeża, w pięciu kolorach do wyboru – pudrowym różu, miętowym, jasnożółtym, niebieskim i szarym. Kolor to dobry sposób na uporządkowanie przestrzeni. Pomaga spersonalizować pokoje, oznaczyć rodzaje pomieszczeń lub zaakcentować zadania tych przestrzeni. Drzwi produkowane są w systemie bezprzylgowym i występują wyłącznie w białej matowej okleinie. Obrzeża wykonane są z ABS, materiału trwałego i odpornego na zarysowania.

Nazwa kolekcja mebli Ribbon, ma bezpośredni związek z ich nietypową formą. Gotowe elementy kolekcji, wykonane w unikalnej technologii, mają formę wstęgi z łagodnymi i subtelnymi krawędziami. Ich geometryczne kształty z dużą ilością prześwitów, nadadzą wnętrzu nowy, lżejszy wymiar. Bryły można łatwo połączyć, wsuwając jeden element w drugi. Meble kolekcji Ribbon świetnie wyglądają solo, ale też w połączeniu z meblami z innych kolekcji marki VOX. ( materiały prasowe VOX)