11. Noc z Design_em - Projekt: Człowiek

 

Już 13 czerwca odbędzie się kolejna edycja Nocy z Designem, wyjątkowego wydarzenia poświęconego współczesnemu wzornictwu. Tym razem przyglądamy się, jak wzornictwo wpływa na życie codzienne człowieka, jak dobry design nie tylko ułatwia, ale i uprzyjemnia życie.

Motyw tegorocznej edycji NZD to PROJEKT: CZŁOWIEK, czyli pochylenie się projektanta nad każdym aspektem ludzkiej codzienności, zarówno w odniesieniu do jego aktywności zawodowej, jak i kondycji fizycznej oraz psychicznej.  Takie holistyczne podejście do człowieka, zrozumienie nie tylko jego potrzeb funkcjonalnych, ale też emocji, marzeń, wagi etapów życiowych, stawia wzornictwo przed ogromnym wyzwaniem. Odpowiednio zaprojektowane przedmioty codziennego użytku powinny zauważalnie wpływać na komfort oraz jakość życia.

Podczas  11. Nocy z Design_em na pewno zobaczymy czołówkę wzornictwa polskiego a więc najnowsze kolekcje Jadwigi Husarskiej, Tomasza Augustyniaka, nową odsłonę TRE Tomka Rygalika, instalację Cristals Oskara Zięty, szkło Eli i Sebastiana Pietkiewiczów, ceramikę Bartka Mejora i Bogdana Kosaka, najnowszy żyrandol PUFF-BUFF, zabawne projekty  Bartosza Muchy, nowe dokonania Duetu Pawlak&Stawarski czy Agnieszki Bar. Ale to nie wszystko, nie zabraknie wystawy Marek Dolnośląskich czyli prezentacji prac projektantów i firm z Dolnego Śląska. Swoje najnowsze prace zaprezentują uczelnie artystyczne z całej Polski.  Podziwiać będzie można unikatową  prezentację  wrocławskich projektów organowych. Na pewno zobaczymy kolejny projekt fotograficzny Pawła „Totoro” Adamca – „Królowie Lubelscy”. A wydarzeniem zupełnie bez precedensu będzie pokaz mody Wearable Art czyli „sztuki noszonej” z kolekcji alternatywnej projektantki mody, Niki Danielskiej, zdobywczyni jednej z głównych nagród  w światowym konkursie World of Wearable Art Awards 2018 w Nowej Zelandii. Nie zabraknie oczywiście warsztatów i konkursów.

Zapraszamy 13 czerwca w godzinach 19-24!

 

ZOBACZ PROGRAM WYDARZENIA

Nie pozwól, żeby coś cię ominęło. Pobierz Meeting Application – agenda 11NZD w czasie rzeczywistym na Twoim telefonie!

POBIERZ APLIKACJĘ

11 EDYCJA NOCY Z DESIGNEM W SKRÓCIE

38

WYSTAW

6

WARSZTATÓW

konkurs

GWIAZDA NOCY Z DESIGNEM

konkursy

W SALONIE KLER I JAFRA

KONCERT

ADRIANNY STYRCZ Z ZESPOŁEM

CHILLPARTY

Z WOOSABI URBAN OASIS

WYJĄTKOWE

SPOTKANIA Z PROJEKTANTAMI

STREFA VIP

DLA ARCHITEKTÓW

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Aktualności

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Patroni

Regulamin wydarzenia Noc z designem.