10. Noc z Designem

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ Gościem Specjalnym jest mistrz światowego Designu Alessandro Mendini, a roli Art Dyrektora podjęła się wybitna polska projektantka od lat pracująca w Mediolanie – Dorota Koziara.

Zobaczymy także najnowsze prace Agnieszki Bar, Elżbiety i Sebastiana Pietkiewiczów, Tomka Augustyniaka, Studio MOWO, wystawę mediolańską FAMEGU, szezlongi Alex Atelier Mendini czy wystawę Wet Design Jana Puylaerta. Już 22 czerwca zapraszamy do Wrocławia, do Galerii Wnętrz Domar na 10 Noc z Designem!

Najciekawsze wydarzenie urodzinowej Nocy z Designem to wystawa TOP 10 by Koziara czyli przegląd polskiego kultowego designu w osobistej perspektywie artystki oraz debata o kondycji wzornictwa polskiego prowadzona przez Łukasza Radwana z TVN.

Zobacz program wydarzenia

Nie pozwól, żeby coś cię ominęło. Pobierz Meeting Application – agenda 10NZD w czasie rzeczywistym na Twoim telefonie!

Pobierz aplikację

Jubileuszowa edycja w skrócie

40

wystaw

4

warsztaty

1

konkurs

22

kultowe przedmioty

Koncert

Ottavo Richter

Pokazy

laserowe

Chillparty

z Rumbarem

Wyjątkowe

spotkania

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Patroni

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid