10. Noc z Designem

Jubileuszowa, 10 edycja Nocy z Designem już za nami! Dzielimy się z Wami pierwszą, skróconą relacją z wczorajszego wydarzenia. Podkreślamy, że wystawy możecie oglądać do 13 lipca!
Zapraszamy.

 

To było prawdziwe święto designu, nie tylko z racji jubileuszu, ale także absolutnej plejady wybitnych twórców, którzy pojawili się podczas tej edycji.

Na pewno wydarzeniem była wystawa 10 Top by Dorota Koziara, która prezentowała najciekawsze przedmioty polskiego designu w perspektywie historycznej, wystawie tej towarzyszyły indywidualne ekspozycje projektantów zaproszonych do 10 TOP. Pojawiły się więc najnowsze prace Agnieszki Bar, Elżbiety i Sebastiana Pietkiewiczów, Tomka Augustyniaka, Studio MOWO, Nowymodel.org i VZOR.

Podczas 10. Nocy z Designem mieliśmy także okazję posłuchać debaty na temat polskiego wzornictwa przeprowadzonej przez Łukasza Radwana z naszą Dyrektor Artystyczną – Dorota Koziarą.

Fantastycznym przykładem designu zrównoważonego była ekspozycja szezlongów Alex Atelier Mendini i Ecopixel czy Wet Design Jana Puylaerta. Stworzone z przetworzonego plastiku przedmioty zaciekawiały technologią i zachwycały formą.

Świetnie prezentowały się wystawy studentów i wykładowców polskich uczelni artystycznych. Niezwykłą wrażliwość i surowe piękno prezentowali „Królowie nadbużańscy” – projekt fotograficzny Pawła Totoro Adamca.

A energii całemu wydarzeniu dodał fenomenalny i radosny koncert mediolańskiej formacji Ottavo Richter oraz pokaz laserowy Lasers Lab.

Wprawdzie emocje czerwcowej nocy są już za nami, ale wszystkich Państwa, którzy nie mogli nas odwiedzić 22 czerwca, zapraszamy do Galerii Wnętrz Domar ponieważ wszystkie wystawy można będzie oglądać do 13 lipca.

 

Zobacz program wydarzenia

Nie pozwól, żeby coś cię ominęło. Pobierz Meeting Application – agenda 10NZD w czasie rzeczywistym na Twoim telefonie!

Pobierz aplikację

Jubileuszowa edycja w skrócie

40

wystaw

4

warsztaty

1

konkurs

22

kultowe przedmioty

Koncert

Ottavo Richter

Pokazy

laserowe

Chillparty

z Rumbarem

Wyjątkowe

spotkania

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Patroni

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid