menu

zamknij

Aktualności

12/08/2019

Galeria zdjęć z XI NOCY Z DESIGN_EM

Zobacz galerię zdjęć

17/07/2019

Wideo relacje z XI NOCY Z DESIGN_EM

#1 IMPREZA O tym, czym jest Noc z Designem, jej specyfice i wyjątkowości opowiedzą jej organizatorzy i zaproszeni goście. #2 PROJEKT:CZŁOWIEK Zobaczcie, jak ideę przewodnią 11.edycji Nocy z Designem wcielają w swoje projekty designerzy i jak podsumowuję ją Dyrektor Artystyczna wydarzenia. #3 INSPIRACJE O pracy projektanta i o inspiracjach czerpanych zarówno z najbliższego otoczenia, jak…

25/06/2019

Wybraliśmy Gwiazdę tegorocznej Nocy z Designem!

Kapituła konkursu „Gwiazda Nocy z Designem” obradująca w składzie: Aldona Mioduszewska-Przewodnicząca Kapituły, Sylwia Gulewicz-Wysocka,Dyrektor Artystyczna Nocy z Designem oraz Jakub Wallner, Dyrektor Galerii Wnętrz Domar po podliczeniu głosów na prace konkursowe oraz przeanalizowaniu uzasadnień wyboru, dokonanych przez publiczność tegorocznej edycji, wyłonili zwycięzców!

24/06/2019

Aftervideo – więcej już wkrótce!

Jak po każdej edycji, wystawy nadal możecie oglądać w Galerii Wnętrz Domar, przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu – serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na: https://domar.pl/event/noczdesignem/ – już wkrótce na tym kanale obszerniejsza relacja w zupełnie nowej odsłonie!

13/06/2019

PO NZD WZOROWE AFTER PARTY Z WOOSABI

Święto wzornictwa, jakim jest Noc z designem nie może się odbyć bez radosnego dopełnienia, jakim jest AFTER PARTY z Woosabi.
Po dawce wrażeń estetycznych pora na chill w dżunglowych klimatach, przy świetnych drinkach i dobrej muzyce!
Zapraszamy i bawimy się do białego rana!

12/06/2019

NAGRODA SPECJALNA NOCY Z DESIGNEM

Tego jeszcze nie było! W tym roku możesz wygrać znakomity i bardzo cenny odkurzacz antybakteryjny Raycop. Bo projekt człowiek znaczy dbałość o zdrowie a Raycop precyzyjnie i bezwzględnie oczyszcza z bakterii i roztoczy Twoje otoczenie. Jak wygrać to cudo? zobacz tutaj

12/06/2019

KONKURS GWIAZDA NOCY Z DESIGNEM

Wybierz Gwiazdę Nocy z Designem i wygraj nagrody! Wybierz najciekawszy produkt zaprojektowany przez młodych polskich designerów i wygraj atrakcyjne nagrody! To od Ciebie zależy, czy otaczać nas będą przedmioty piękne i użyteczne. Tak, od Ciebie, bo zapraszamy Cię do udziału w konkursie Gwiazda Nocy z Designem, w którym możesz wybrać  najciekawsze i najlepiej zaprojektowane, Twoim…

08/06/2019

ZAPOWIEDŹ NADCHODZĄCEJ NOCY…

Już 13 czerwca odbędzie się kolejna edycja Nocy z Designem, wyjątkowego wydarzenia poświęconego współczesnemu wzornictwu. Tym razem przyglądamy się, jak wzornictwo wpływa na życie codzienne człowieka, jak dobry design nie tylko ułatwia, ale i uprzyjemnia życie.

07/06/2019

RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY!!!

Ruszyły zapisy na warsztaty podczas 11. Nocy z Designem.
Atrakcji będzie moc, liczba miejsc ograniczona.

Zaczynamy!

06/06/2019

10 jubileuszowa edycja Nocy z designem

To było prawdziwe święto designu, nie tylko z racji jubileuszu, ale także absolutnej plejady wybitnych twórców, którzy pojawili się podczas tej edycji.