×

Wyszukaj

wybierz kategorię

12/08/2019

Galeria zdjęć z XI NOCY Z DESIGN_EM

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz więcej

17/07/2019

Wideo relacje z XI NOCY Z DESIGN_EM

#1 IMPREZA O tym, czym jest Noc z Designem, jej specyfice i wyjątkowości opowiedzą jej organizatorzy i zaproszeni goście. #2 PROJEKT:CZŁOWIEK Zobaczcie, jak ideę przewodnią 11.edycji Nocy z Designem wcielają w swoje projekty designerzy i jak podsumowuję ją Dyrektor Artystyczna wydarzenia. #3 INSPIRACJE O pracy projektanta i o inspiracjach czerpanych zarówno z najbliższego otoczenia, jak…

25/06/2019

Wybraliśmy Gwiazdę tegorocznej Nocy z Designem!

Kapituła konkursu „Gwiazda Nocy z Designem” obradująca w składzie: Aldona Mioduszewska-Przewodnicząca Kapituły, Sylwia Gulewicz-Wysocka,Dyrektor Artystyczna Nocy z Designem oraz Jakub Wallner, Dyrektor Galerii Wnętrz Domar po podliczeniu głosów na prace konkursowe oraz przeanalizowaniu uzasadnień wyboru, dokonanych przez publiczność tegorocznej edycji, wyłonili zwycięzców!

24/06/2019

Aftervideo – więcej już wkrótce!

Jak po każdej edycji, wystawy nadal możecie oglądać w Galerii Wnętrz Domar, przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu – serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na: https://domar.pl/event/noczdesignem/ – już wkrótce na tym kanale obszerniejsza relacja w zupełnie nowej odsłonie!

13/06/2019

PO NZD WZOROWE AFTER PARTY Z WOOSABI

Święto wzornictwa, jakim jest Noc z designem nie może się odbyć bez radosnego dopełnienia, jakim jest AFTER PARTY z Woosabi.
Po dawce wrażeń estetycznych pora na chill w dżunglowych klimatach, przy świetnych drinkach i dobrej muzyce!
Zapraszamy i bawimy się do białego rana!