Aktualności

12/08/2019

Galeria zdjęć z XI NOCY Z DESIGN_EM

Zobacz galerię zdjęć

17/07/2019

Wideo relacje z XI NOCY Z DESIGN_EM

#1 IMPREZA O tym, czym jest Noc z Designem, jej specyfice i wyjątkowości opowiedzą jej organizatorzy i zaproszeni goście. #2 PROJEKT:CZŁOWIEK Zobaczcie, jak ideę przewodnią 11.edycji Nocy z Designem wcielają w swoje projekty designerzy i jak podsumowuję ją Dyrektor Artystyczna wydarzenia. #3 INSPIRACJE O pracy projektanta i o inspiracjach czerpanych zarówno z najbliższego otoczenia, jak…

25/06/2019

Wybraliśmy Gwiazdę tegorocznej Nocy z Designem!

Kapituła konkursu „Gwiazda Nocy z Designem” obradująca w składzie: Aldona Mioduszewska-Przewodnicząca Kapituły, Sylwia Gulewicz-Wysocka,Dyrektor Artystyczna Nocy z Designem oraz Jakub Wallner, Dyrektor Galerii Wnętrz Domar po podliczeniu głosów na prace konkursowe oraz przeanalizowaniu uzasadnień wyboru, dokonanych przez publiczność tegorocznej edycji, wyłonili zwycięzców!

24/06/2019

Aftervideo – więcej już wkrótce!

Jak po każdej edycji, wystawy nadal możecie oglądać w Galerii Wnętrz Domar, przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu – serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na: https://domar.pl/event/noczdesignem/ – już wkrótce na tym kanale obszerniejsza relacja w zupełnie nowej odsłonie!

13/06/2019

PO NZD WZOROWE AFTER PARTY Z WOOSABI

Święto wzornictwa, jakim jest Noc z designem nie może się odbyć bez radosnego dopełnienia, jakim jest AFTER PARTY z Woosabi.
Po dawce wrażeń estetycznych pora na chill w dżunglowych klimatach, przy świetnych drinkach i dobrej muzyce!
Zapraszamy i bawimy się do białego rana!

12/06/2019

NAGRODA SPECJALNA NOCY Z DESIGNEM

Tego jeszcze nie było! W tym roku możesz wygrać znakomity i bardzo cenny odkurzacz antybakteryjny Raycop. Bo projekt człowiek znaczy dbałość o zdrowie a Raycop precyzyjnie i bezwzględnie oczyszcza z bakterii i roztoczy Twoje otoczenie. Jak wygrać to cudo? zobacz tutaj

12/06/2019

KONKURS GWIAZDA NOCY Z DESIGNEM

Wybierz Gwiazdę Nocy z Designem i wygraj nagrody! Wybierz najciekawszy produkt zaprojektowany przez młodych polskich designerów i wygraj atrakcyjne nagrody! To od Ciebie zależy, czy otaczać nas będą przedmioty piękne i użyteczne. Tak, od Ciebie, bo zapraszamy Cię do udziału w konkursie Gwiazda Nocy z Designem, w którym możesz wybrać  najciekawsze i najlepiej zaprojektowane, Twoim…

08/06/2019

ZAPOWIEDŹ NADCHODZĄCEJ NOCY…

Już 13 czerwca odbędzie się kolejna edycja Nocy z Designem, wyjątkowego wydarzenia poświęconego współczesnemu wzornictwu. Tym razem przyglądamy się, jak wzornictwo wpływa na życie codzienne człowieka, jak dobry design nie tylko ułatwia, ale i uprzyjemnia życie.

07/06/2019

RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY!!!

Ruszyły zapisy na warsztaty podczas 11. Nocy z Designem.
Atrakcji będzie moc, liczba miejsc ograniczona.

Zaczynamy!

06/06/2019

10 jubileuszowa edycja Nocy z designem

To było prawdziwe święto designu, nie tylko z racji jubileuszu, ale także absolutnej plejady wybitnych twórców, którzy pojawili się podczas tej edycji.

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid