menu

zamknij

Program

Improwizacje artystyczne Miłosza Rutkowskiego na KBT Playground

13/06/19 20:00 Parking naziemny

Plejada muzyków, która przewija się przez tegoroczną Noc z Designem imponuje! w naszej konstelacji kolejna gwiazda – znakomity wibrafonista i kompozytor Miłosz Rutkowski. Jesteśmy zaszczyceni, że wykorzysta swoje talenty w improwizacjach na grającym placu zabaw KBT i zachęci naszych gości do wspólnego radosnego muzykowania.

Miłosz Rutkowski – wibrafonista, kompozytor; absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Muzyczną karierę rozpoczął w 1992 roku debiutując z założonym przez siebie zespołem SALTED PEANUTS .Jest laureatem konkursów JAZZ JUNIORS KRAKOW,POZNAŃ JAZZ FAIR ,POMORSKA JESIEŃ  JAZZOWA- KLUCZ DO KARIERY [nagroda zespołowa, solistyczna, kompozytorska] -Grand Prix. Współpracował z takimi artystami jak:Trilok Gurtu, Enildo Rasua, Peter Herbolzheimer, Piotr Wojtasik, Maciej Sikała, Jose Torres, Olga Bończyk, L.U.C., Petr Zelenka, Artur Lesicki, Cezary Konrad, Zbigniew Lewandowski itd.

Miłosz Rutkowski jest również solistą w grupie perkusji Filharmonii Wrocławskiej, współpracuje z grupą perkusyjną „Repercussion”.

www.repercussion.pl