Szanowni Państwo, informujemy o zmianie organizacji ruchu na terenie parkingu. Szczegóły dostępne tutaj.

menu

zamknij

Program

DEFRA MUST HAVE 2017 i must see na Nocy z Designem

13/06/19 19:00 poziom 0

OP-ARTY marki Defra została wyróżniona w 2017 r.plebiscycie MUST HAVE, organizowanym przez Łódź Design Festival!

Kolekcja została doceniona jako jedno z najlepszych wdrożeń pochodzących od polskich projektantów i producentów, odzwierciedlających najważniejsze trendy w polskim projektowaniu.

OP-ARTY to kolekcja wyjątkowych mebli łazienkowych, których funkcjonalność nie ogranicza się jedynie do łazienki. Jej nietuzinkowa forma, komfortowe wyposażenie oraz niezwykły kształt i kolor nóg przyciągają wzrok. Zachwyt wzbudza wyraźna linia słojów w ciepłym brązie dekoru orzecha saleve połączona z energetycznymi kolorami nóg: żółtym, miętowym i czarnym. Wersja biało-czarna, nowość w ofercie marki Defra, jest odpowiedzią na potrzeby miłośników bardziej klasycznej kolorystyki.

Kolekcja stworzona przez studentów ASP z Poznania: Olgę Mężyńską i Milenę Wójcik w ramach programu 13PEP – projektu kojarzącego młodych designerów z aktywnymi przedsiębiorcami, wzbudza zachwyt od momentu jej powstania. Dowodem są nagrody: Dobry Wzór 2014 i Łazienka – Wybór Roku 2016, przyznawane przez środowisko biznesowe i projektantów oraz ciepłe słowa klientów. Teraz OP-ARTY otrzymała tytuł Must Have 2017, który jest swoistą rekomendacją konsumencką – wyróżniony przedmiot warto mieć!

Op-Arty to projekt dedykowany osobom ceniącym indywidualizm i elegancję. charakterystyczny wygląd mebli sprawia, że mogą one doskonale wypełnić nie tylko przestrzeń łazienki. Komoda na ukośnych nóżkach wyśmienicie zaprezentuje się zarówno w przedpokoju, sypialni, jak i jadalni, gdzie uzupełniona o retro szklanki i kieliszki oraz lemoniadę w słoju spełni funkcję pięknego baru!

Kolekcja Op-Arty składa się z elementów, które można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc indywidualną przestrzeń, a zróżnicowana kolorystyka mebli pozwala na ciekawą i oryginalną aranżację wnętrz. Uzupełnieniem kolekcji jest dedykowana umywalka ceramiczna, która podkreśla niezwykły charakter tych jedynych w swoim rodzaju mebli łazienkowych. Meble, pomimo charakteru vintage, są niezwykle nowoczesne. Posiadają komfortowy w użytkowaniu system cichego domykania drzwi i szuflad – DefraSoftClose oraz autorski system DefraPlatinum: szuflady z prowadnicami z pełnym wysuwem, wyposażone w metalowe ścianki boczne i estetyczną maskownicę syfonu. Takie rozwiązania zwiększają komfort codziennego używania, nie ingerując w styl retro mebli.

W skład kolekcji wchodzą następujące elementy o wymiarach (szerokość x wysokość x głębokość):

  • szafka podumywalkowa z dwiema szufladami – 835 x 800 x 400 mm
  • umywalka Barcelona 80 cm
  • szafka boczna B80 z dwiema szufladami – 835 x 800 x 400 mm
  • słupek boczny C44 – 440 x 1634 x 400 mm
  • lustro z półką – 600 x 580 x 196 mm

Inspirowana latami sześćdziesiątymi, utrzymana w stylu retro kolekcja Op-Arty budzi nostalgiczne wspomnienia i cieszy oko wyjątkowym designem i ciekawymi zestawieniami kolorystycznymi. To kolekcja, którą MUST HAVE!

Wiele więcej inspiracji i ciekawych aranżacji z bogatej oferty marki Defra znajduje się na www.defra.pl oraz na profilach firmowych na Facebook, Pinterest i Instagram. Zapraszamy!