Program

Zapisy przez Facebooka

Warsztaty WIRE ART z Malarnią Kreatywną

22/06/18 20:30 Strefa warsztatowa, 2 piętro 20

Zapisz się

Zapraszamy mamy z dziećmi na wyjątkowe warsztaty Wire Art. Jest to technika kryjąca w sobie wyjątkowy potencjał twórczy. Drewienko z lasu, pożółkła karta z książki, stara mapa, nuty oraz odrobina wyobraźni otwierają możliwość wyczarowania niezwykłych światów i scen. Warsztaty poprowadzi Malarnia Kreatywna, którą tworzą dwie utalentowane panie. Uczestnictwo w warsztatach, według nich,  to przygoda dająca możliwość odkrycia w sobie nowych zdolności i pasji. Poprzez stosowanie różnych technik plastycznych oraz narzędzi i tworzyw uczestnicy mogą czerpać satysfakcję ze spędzanego czasu i wynieść mnóstwo nowych doświadczeń.

 

Warsztat Przeznaczony jest dla 20 osób (Rodzic z Dzieckiem)

Wiek dziecka: 6+

czas trwania do 90 minut

Rozpoczęcie warsztatów o godzinie 20.30

Miejsce: Strefa warsztatowa 2 p.

Zapisy na warsztat odbywają się na naszym profilu facebookowym https://www.facebook.com/galeriawnetrzdomar/

 

Agnieszka Dusza – malarka, poetka, rysowniczka, pasjonatka ogrodnictwa i fotografii. Propagatorka idei twórczego i aktywnego życia blisko i w zgodzie z naturą. Jej dążeniem jest tworzyć i inspirować innych to tworzenia. Autorka projektu Zielonej Rowerowo-Pieszej Obwodnicy Wrocławia.

Aleksandra Nowacka – pseudonim artystyczny Karebi, z gruzińskiego „drzwi”, które otwierają kreatywny świat. Na co dzień wyznaje zasadę, że nic się nie zmarnuje, lecz jest inspiracją do stworzenia czegoś nowego. Z zamiłowania malarka i rękodzielniczka, zajmuje się malarstwem, kolażem, makramą, tkactwem, interesuje się także psychologią i ogrodnictwem.