Program

Tomek Augustyniak Panele akustyczne GROOVE

22/06/18 19:00 GW Domar

Kolekcja Groove to system paneli akustycznych Marbet Style zaprojektowany przez Tomasza Augustyniaka.
Bazowym komponentem paneli jest ekologiczny filc poliestrowy PETFELT powstały z przetworzonych butelek PET. Dzięki temu innowacyjnemu materiałowi kolekcja Groove łączy nietuzinkowy design z przemyślaną ergonomią.   W jej skład wchodzą panele ścienne, sufitowe, biurkowe oraz ścianki wolnostojące.
Kolekcja paneli akustycznych ma za zadanie zapewnić odpowiednią akustykę pomieszczenia, poprawiając zarazem jakość i efektywność pracy. Elementy systemu współpracują ze sobą w ramach pochłaniania dźwięku jak i jego izolacji, co potwierdzają badania akustyczne wykonane w laboratorium AGH w Krakowie.
Ciekawa forma paneli Groove, ich funkcjonalność oraz innowacyjność materiałowa zostały nagrodzone w trzech prestiżowych konkursach promujących polskie wzornictwo: Dobry Wzór, Top Design Awards , oraz Must Have. Potwierdzają one, że kolekcja paneli akustycznych Groove w pełni odpowiada wyzwaniom współczesnego biura zarówno w zakresie designu, dbałości o komfort akustyczny pracowników jak i otaczające nas środowisko.