menu

zamknij

Program

Warsztaty Świece i wino w salonie Italmeble

29/09/23 12:00 poziom 1, salon Italmeble 15

Jesienny dobrostan to także aromaty pieszczące zmysły. O tym jak ważny jest zapach we wnętrzu, wiemy doskonale ale… wyobraźcie sobie, że możecie stworzyć sobie świecę o pięknej kompozycji zapachowej niczym perfumiarz i świecarz w jednym!

Zapraszamy Was na warsztaty Świece i wino, podczas których czeka Was sensualna podróż: pod opieką specjalistów z NihilNovi Studio skomponujecie własną świecę zapachową przy kieliszku wybornego wina i pysznych przekąskach. Połączycie uważność ze zmysłową przyjemnością.

Przyznajcie się, jak często dopieszczacie swoje ciało i umysł? Podczas Jesiennego Dobrostanu macie wyjątkową okazję by oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości. Do Waszej dyspozycji będą certyfikowane olejki zapachowe z kolekcji NihilNovi Studio, naturalny wosk rzepakowy, drewniane knoty, blaszki do mocowania knotów, miarki, mieszadła, czyli wszystkie narzędzia potrzebne do samodzielnego wykonania naturalnej świecy zapachowej, a także suszone kwiaty do dekoracji.

Podczas warsztatów dowiecie się więcej o świecach dostępnych na rynku, różnicach między poszczególnymi wariantami.

Pamiętajcie, to warsztat tylko dla dorosłych:)

Specjaliści z NihilNovi Studio podpowiedzą też, jakie świece wybierać, aby zadbały nie tylko o nasze wrażenia sensoryczne, ale także zdrowotne.

Italmeble przygotowało też specjalne konkursy dla architektów i klientów. Więcej szczegółów tutaj