menu

zamknij

Program

Wstęp wolny

Witaj w uniwersum VOX!

29/09/23 16:00 poziom 0, przy salonie Quercus

Podczas Jesiennego Dobrostanu czeka na nas solidna porcja wiedzy i i nspiracji  od VOX Wnętrza. Czekają na Was aż trzy panele w dwóch blokach – o 16.00 i 19.00

VOX W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI: PROJEKTOWANIE, INSPIRACJE, ZAKUPY W VOXBOX VR (poziom 0, za punktem informacyjnym galerii)

Małgorzata Rusin (Product Discovery & Consumer Insight VOX)

Zapraszamy do świata wirtualnej rzeczywistości VOX! Podczas spotkania Małgorzata Rusin, zajmująca się badaniem zachowań konsumentów i nowymi technologiami,  opowie o wszystkich możliwościach platformy do projektowania, wizualizacji i zakupów VOXBOX VR; zabierze nas na spacer w 3D oraz zainspiruje do zmiany poglądów na temat zakupów wyposażenia wnętrz.

 

WNĘTRZA POD CZUŁĄ OPIEKĄ: PREMIERY PRODUKTOWE VOX (salon VOX, poziom 1)

Stanisław Giera (Product Manager VOX)

Jak stworzyć otulające i osobiste wnętrze? O najnowszych rozwiązaniach, systemach meblowych, kolekcjach oraz trendach wnętrzarskich opowie Stanisław Giera, produkt manager kategorii meblowej marki VOX. Szczegółowo przedstawi nowości takie jak  kolekcja 4 You Fresh, meble tapicerowane Conffi, modułowy system Into oraz w pełni konfigurowalny system mebli Creative.

 

ARCHITEKT I VOX. CASE STUDY WSPÓŁPRACY

Barbara Węgrzyn (Akademia Dobrego Projektu), Piotr Szcześniak (Ekspert techniczny VOX) – salon VOX, poziom 1

Celem panelu jest analiza różnych sytuacji w procesie projektowania i wyposażania wnętrz oraz wskazanie najlepszych rozwiązań pod względem doboru podłóg i ich montażu.

W rozmowie weźmie udział Barbara Węgrzyn, architektka oraz Piotr Szczęśniak, ekspert marki VOX. Jednym z kluczowych tematów będzie montaż ciężkiej zabudowy oraz mebli na różnych rodzajach podłóg.