Szanowni Państwo, informujemy o zmianie organizacji ruchu na terenie parkingu. Szczegóły dostępne tutaj.

menu

zamknij

Program

Tkanina ma znaczenie

29/09/23 13:00 poziom 2, salon Pan Materac

Urządzając sypialnię, musisz dokonać wielu wyborów, by stworzyć estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie. Jedną z kluczowych decyzji jest wybór materiału obiciowego na łóżko. Zastanawiasz się, czym kierować się, wybierając tkaninę tapicerską? Przyjdź na warsztaty, a podpowiemy Ci!

Kiedy? Już w piątek 29 września 2023 r. o godz. 13:00

Gdzie? Spotkamy się w Galerii Wnętrz Domar w salonie Pan Materac, na 2.poziomie

Dla kogo są warsztaty? Warsztaty z doboru tkanin tapicerskich to doskonała okazja dla wszystkich miłośników urządzania wnętrz, dekoratorów, projektantów oraz osób chcących lepiej zrozumieć, jakie tkaniny wybrać do swojego domu.

Czego się dowiesz? Zapoznamy Cię z różnymi rodzajami materiałów, zdobędziesz fachową wiedzę m.in. o tym, jakie właściwości mają poszczególne materiały, na jakie parametry jakościowe tkanin zwrócić uwagę i co one oznaczają, jaką tkaninę wybrać, by była łatwa w pielęgnacji, jak dobierać kolory tapicerki w zależności od stylu wnętrza i jak tworzyć spójne kompozycje kolorystyczne.

Dzięki tym warsztatom karty techniczne tkanin nie będą kryły przed Tobą żadnych tajemnic, łatwiej będzie Ci znaleźć praktyczne w użytkowaniu obicie łóżka i z pewnością wykreujesz efektowną aranżację sypialni!