menu

zamknij

Program

WSTĘP WOLNY

Prezentacja Smart Panel Grenton – Inteligentny Dom

29/09/23 17:00 poziom 1, salon OMRA Smart Home

OMRA prezentuje rozwiązania domu inteligentnego marki GRENTON.

Internet of Things i dom inteligentny nie są już opowiastkami futurystycznymi a realnymi rozwiązaniami, przydatnymi i usprawniającymi codzienne funkcjonowanie.

W salonie OMRA na 1. Poziomie Galerii Wnętrz Domar zaprezentujemy możliwości, jakie daje kompleksowy system  inteligentnego domu marki Grenton. Grenton  jest polskim producentem kompletnego systemu System Smart Home Grenton łączącego: przewodowe i bezprzewodowe moduły, elastyczne oprogramowanie, panele sterujące o nowoczesnym designie oraz intuicyjną, spersonalizowaną aplikacji mobilną myGrenton, która pozwala zdalnie zarządzać domem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – architektów i klientów na prezentacje o godzinie o 12.30 17.00 i 20.00. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują możliwości systemu Smart Home Grenton.

Podczas spotkania zapraszamy na szkolenie dla Architektów i Projektantów wnętrz – „Architekt dla Architektów – Twórz Nowoczesne wnętrza wraz z systemem smart home GRENTON” – czas szkolenia ok.40 min. Szkolenie poprowadzi Architekt i jednocześnie Opiekuna Architekta w Grenton – Agata Łydek-Grzywa