menu

zamknij

Program

WSTĘP WOLNY

Premiera oprogramowania Komandor Smart. Prezentacja aplikacji Designer Komandor

29/09/23 17:30 poziom 0, salon Komandor

Premiera Komandor Smart

Komandor Smart to świetnie oprogramowane produkty sprawdzone pod względem technologii, konstrukcji i funkcjonalności. To kilkaset różnych kombinacji i rozwiązań w postaci gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów, które można ze sobą łączyć w dowolnej formie, aby otrzymać mebel skrojony po konkretne potrzeby. Wszystkie szafy i garderoby zostały opracowane przez technologów i projektantów, a następnie oprogramowane tak, aby ich konstrukcja, jakość i funkcjonalność były na najwyższym poziomie.

Prezentacja aplikacji Komandor Designer

Jeśli chcecie przetestować na własnej…przestrzeni możliwości projektowe aplikacji Komandor Designer, to zapraszamy na warsztaty do salonu Komandor, gdzie nie tylko zapoznacie się z jej możliwościami podczas prezentacji, ale także będziecie mogli pod okiem specjalistów marki, zaprojektować meble do zabudowy. Podczas trzech warsztatów na 6 stanowiskach można będzie przejść przez cały proces projektowy.

Najważniejsze cechy aplikacji Designer Komandor to:

  • możliwość wykonywania projektu on-line, na dowolnym urządzeniu, funkcjonalne i sprawdzone propozycje gotowych rozwiązań wnętrza i wzory drzwi
  • profesjonalny projekt i wizualizacja gotowego mebla
  • moduł Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), czyli możliwość zobaczenia zaprojektowanego mebla w realnym wnętrzu
  • kod QR pozwalający na wczytanie projektu mebla na inne urządzenie w celu edycji
  • bezpłatna wycena projektu oraz konsultacje z doradcą Komandor