menu

zamknij

Program

jesienny Dobrostan i jesienne warsztaty florystyczne

29/09/23 17:00 - 19:00 salon Maven, poziom 1 9

Natura to najlepsza nauczycielka dobrostanu i…estetyki. Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe, bardzo mindfullnesowe warsztaty z florystyki.  Przez dwie godziny wyciszycie się, skupicie na kształtach, kolorach i zapachach. A stworzone przez Was bukiety będą cieszyć Wasze wnętrza – i te domowe , i te psychiczne. Warsztaty poprowadzi Lilia Bondarenko (po polsku i ukraińsku), florystka z ogromnym…

jesienny Dobrostan i jesienne warsztaty florystyczne

29/09/23 17:00 - 19:00 salon Maven, poziom 1 9

Natura to najlepsza nauczycielka dobrostanu i…estetyki. Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe, bardzo mindfullnesowe warsztaty z florystyki.  Przez dwie godziny wyciszycie się, skupicie na kształtach, kolorach i zapachach. A stworzone przez Was bukiety będą cieszyć Wasze wnętrza – i te domowe , i te psychiczne.

Warsztaty poprowadzi Lilia Bondarenko (po polsku i ukraińsku), florystka z ogromnym doświadczeniem i wrażliwością

Dzień z Fizjoterapeutą w Hever Salony Snu Wstęp wolny

29/09/23 15:00 Hever Salony nu, poziom 1

Od godziny 15.00 w salonie Hever Salony Snu na poziomie 1. możecie się spotkać z fizjoterapeutą i zasięgnąć porady w zakresie  doboru materaca w zależności od potrzeb zdrowotnych. W tym dniu Hever przygotował  także atrakcyjną promocję, otóż możecie otrzymać rabat 20% na zakup łóżka z materacem:)      

Wstęp wolny

Dzień z Fizjoterapeutą w Hever Salony Snu

29/09/23 15:00 Hever Salony nu, poziom 1

Od godziny 15.00 w salonie Hever Salony Snu na poziomie 1. możecie się spotkać z fizjoterapeutą i zasięgnąć porady w zakresie  doboru materaca w zależności od potrzeb zdrowotnych.

W tym dniu Hever przygotował  także atrakcyjną promocję, otóż możecie otrzymać rabat 20% na zakup łóżka z materacem:)

 

 

 

Wnętrza pełne dobrostanu – Maven i Frankof zapraszają Wstęp wolny

29/09/23 16:00 salon Maven Studio i salon Frankof , poziom 1

Na poziomie 1. w salonach Maven i Frankof (umiejscowionych vis-a-vis siebie) zapraszamy do wnętrz pełnych dobrostanu – w pięknych przestrzeniach salonów nie tylko posłuchamy muzyki na żywo i porozmawiamy z projektantami i specjalistami salonów o nowościach i rozwiązaniach, ale także zapraszamy dzieci z opiekunami na warsztaty małego projektanta. Harmonogram od godziny 16.00  do  21.00 jest…

Wstęp wolny

Wnętrza pełne dobrostanu – Maven i Frankof zapraszają

29/09/23 16:00 salon Maven Studio i salon Frankof , poziom 1

Na poziomie 1. w salonach Maven i Frankof (umiejscowionych vis-a-vis siebie) zapraszamy do wnętrz pełnych dobrostanu – w pięknych przestrzeniach salonów nie tylko posłuchamy muzyki na żywo i porozmawiamy z projektantami i specjalistami salonów o nowościach i rozwiązaniach, ale także zapraszamy dzieci z opiekunami na warsztaty małego projektanta.

Harmonogram od godziny 16.00  do  21.00 jest zapełniony wieloma atrakcjami:

od 16.00 zapraszamy na poczęstunek i szampana przy muzyce na żywo (salon Maven – Dj Markstein)

17.00-18.30 Warsztaty Małego projektanta

19.00-21.00 – networking, rozmowy z projektantami i prezentacja nowości i…oczywiście relaks w strefie wypoczynków:)

Zapraszamy!

 

Poczuj luksus w sypialni Wstęp wolny

29/09/23 10:00 salon Dla Spania, poziom 2

Prezentację najnowszych luksusowych rozwiązań do sypialni zobaczycie  w salonie Dla Spania na poziomie 2. Zanurzcie się w atmosferze komfortu i luksusu, poczujcie miękkość tkanin, sprężystość materacy, delikatne zapachy kojące zmysły. A wszystko to przy eleganckich pysznościach i profesjonalnych poradach specjalistów z salonu Dla Spania. Prezentowane będą premiery, które zachwycą najwybredniejszych użytkowników. Zapraszamy!

Wstęp wolny

Poczuj luksus w sypialni

29/09/23 10:00 salon Dla Spania, poziom 2

Prezentację najnowszych luksusowych rozwiązań do sypialni zobaczycie  w salonie Dla Spania na poziomie 2.

Zanurzcie się w atmosferze komfortu i luksusu, poczujcie miękkość tkanin, sprężystość materacy, delikatne zapachy kojące zmysły. A wszystko to przy eleganckich pysznościach i profesjonalnych poradach specjalistów z salonu Dla Spania. Prezentowane będą premiery, które zachwycą najwybredniejszych użytkowników.

Zapraszamy!

Warsztat: Dobrostan projektanta, czyli co ma wspólnego KIS List z łóżkiem.

29/09/23 18:00 poziom 1, salon Senpo

Wierzymy, że nie ma dobrych projektów bez wyspanych projektantów. Nie ma też wyspanych projektantów bez nowoczesnych technologii. Bo przecież w XXI wieku nie sposób wszystkiego robić analogowo. Podczas warsztatów pokażemy, oczywiście, jak tworzyć listy zakupowe w KIS List (to główne zadanie naszej aplikacji). Skupimy się jednak przede wszystkim na tym, co oferuje KIS List w…

Warsztat: Dobrostan projektanta, czyli co ma wspólnego KIS List z łóżkiem.

29/09/23 18:00 poziom 1, salon Senpo

Wierzymy, że nie ma dobrych projektów bez wyspanych projektantów. Nie ma też wyspanych projektantów bez nowoczesnych technologii. Bo przecież w XXI wieku nie sposób wszystkiego robić analogowo. Podczas warsztatów pokażemy, oczywiście, jak tworzyć listy zakupowe w KIS List (to główne zadanie naszej aplikacji). Skupimy się jednak przede wszystkim na tym, co oferuje KIS List w kwestii komunikacji z klientem i organizacji pracy. Odpowiednie zarządzanie zadaniami, upraszczanie i automatyzacja procesów są bowiem kluczem do lepszego życia zawodowego, w którym ma się czas na sen.

Partnerem tego warsztatu jest:

Prezentacja Twin Bru: biblioteki 3D tkanin cyfrowych WSTĘP WOLNY

29/09/23 17:00 poziom 1, salon Senpo

Szanowni Państwo, mamy niepowtarzalną okazję zaprezentować markę tkanin łatwoczyszczących – FibreGuard, stworzoną przez największego światowego dystrybutora tkanin. Podczas spotkania opowiemy m.in. o nadchodzących trendach, pomożemy zrozumieć techniczne parametry umieszczone w kartach produktu, pokażemy jak z łatwością usunąć różnorodne plamy i jak wygodnie pracować na tkaninach FibreGuard przy prywatnych i komercyjnych projektach. Zapraszamy na warsztaty FibreGuard…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja Twin Bru: biblioteki 3D tkanin cyfrowych

29/09/23 17:00 poziom 1, salon Senpo

Szanowni Państwo, mamy niepowtarzalną okazję zaprezentować markę tkanin łatwoczyszczących – FibreGuard, stworzoną przez największego światowego dystrybutora tkanin.

Podczas spotkania opowiemy m.in. o nadchodzących trendach, pomożemy zrozumieć techniczne parametry umieszczone w kartach produktu, pokażemy jak z łatwością usunąć różnorodne plamy i jak wygodnie pracować na tkaninach FibreGuard przy prywatnych i komercyjnych projektach.

Zapraszamy na warsztaty FibreGuard do salonu Senpo dnia 29.09.2023 w godzinach 15:00 oraz 17:00.

 

Partnerem warsztatów jest:

Nagrody niespodzianki w salonie Hever Wstęp wolny

29/09/23 15:00 Salon Hever, 1 poziom

Salon Hever  Salony Snu przewidział dla architektów nagrody – niespodzianki – podpowiadamy…bardzo wygodne;) Każdy z architektów, który w dniu wydarzenia odwiedzi salon Hever, pobierze materiały promocyjne i zostawi swoje „namiary” – np. w postaci wizytówki, bierze udział w losowaniu baaardzo sympatycznej nagrody. Zachęcamy do udziału!  

Wstęp wolny

Nagrody niespodzianki w salonie Hever

29/09/23 15:00 Salon Hever, 1 poziom

Salon Hever  Salony Snu przewidział dla architektów nagrody – niespodzianki – podpowiadamy…bardzo wygodne;)

Każdy z architektów, który w dniu wydarzenia odwiedzi salon Hever, pobierze materiały promocyjne i zostawi swoje „namiary” – np. w postaci wizytówki, bierze udział w losowaniu baaardzo sympatycznej nagrody. Zachęcamy do udziału!

 

Fizjoterapeuta w salonie Pan Materac Wstęp wolny

29/09/23 12:00 poziom 2, salon Pan Materac

Wybór odpowiedniego materaca to kwestia nie tylko komfortu snu, ale także Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Przed zakupem podłoża do spania warto skonsultować się z fizjoterapeutą, aby wybrać taki materac, który zapewni ciału odpowiednie podparcie i pozwoli utrzymać kręgosłup we właściwej pozycji. Teraz masz możliwość skorzystania z pomocy specjalisty w salonach Pan Materac, gdzie czekają…

Wstęp wolny

Fizjoterapeuta w salonie Pan Materac

29/09/23 12:00 poziom 2, salon Pan Materac

Wybór odpowiedniego materaca to kwestia nie tylko komfortu snu, ale także Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Przed zakupem podłoża do spania warto skonsultować się z fizjoterapeutą, aby wybrać taki materac, który zapewni ciału odpowiednie podparcie i pozwoli utrzymać kręgosłup we właściwej pozycji.

Teraz masz możliwość skorzystania z pomocy specjalisty w salonach Pan Materac, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni fizjoterapeuci! Każdy zainteresowany może zasięgnąć ich rady i pomocy.

Podpowiedzą, jakie wsparcie potrzebne jest Twojemu ciału i jaką twardość materaca wybrać. Na podstawie ewentualnych problemów zdrowotnych, z jakimi się zmagasz, oraz nawyków snu, dostosują rekomendacje do Twoich indywidualnych potrzeb. Postarają się również odpowiedzieć na wszystkie inne nurtujące Cię pytania.

Nie przegap takiej okazji, jeśli poszukujesz wygodnego materaca, który zapewni Ci zdrowe warunki nocnego odpoczynku i znakomitą regenerację organizmu!

Warsztaty fotografii wnętrz Wiktora Bernada

29/09/23 18:00 poziom 0, przy punkcie informacji 10

Jeśli interesuje Was dobra fotografia wnętrzarska, a do dyspozycji macie smartfony, zajrzyjcie koniecznie na nasze warsztaty z Wiktorem Bernadem. Wraz z prowadzącym powędrujecie przez naszą galerię ćwicząc umiejętności obserwacyjne i fotograficzne. Sam Wiktor – fotograf i społecznik, zafascynowany jest emocjami w fotografii i na pewno pomoże Wam stworzyć niezapomniane zapisy wnętrz, bo przecież one też…

Warsztaty fotografii wnętrz Wiktora Bernada

29/09/23 18:00 poziom 0, przy punkcie informacji 10

Jeśli interesuje Was dobra fotografia wnętrzarska, a do dyspozycji macie smartfony, zajrzyjcie koniecznie na nasze warsztaty z Wiktorem Bernadem.

Wraz z prowadzącym powędrujecie przez naszą galerię ćwicząc umiejętności obserwacyjne i fotograficzne.

Sam Wiktor – fotograf i społecznik, zafascynowany jest emocjami w fotografii i na pewno pomoże Wam stworzyć niezapomniane zapisy wnętrz, bo przecież one też mają duszę 🙂

Wiktor o sobie: Moja pasja do fotografii narodziła się w Brazylii, gdzie mieszkałem przez kilka miesięcy, pracując z dzieciakami w sierocińcu. Działo się tam tyle niesamowitych rzeczy, że poczułem potrzebę uwieczniania tego wszystkiego na fotografiach. Światło, ludzie emocje… Od tamtej pory wciąż się rozwijam w tym kierunku, szkolę (ukończona Akademia FotoOko, liczne warsztaty w Polsce i Toskanii), eksperymentuję, ale i wykonuję sesje komercyjne. Z wykształcenia jestem też pedagogiem, co pozwala mi lepiej rozumieć ludzkie emocje i historie.

Przewidzieliśmy dwa warsztaty 10-osobowe, na które obowiązują zapisy.

Warsztaty fotografii wnętrz Wiktora Bernada

29/09/23 16:00 poziom 0, przy punkcie informacji 10

Jeśli interesuje Was dobra fotografia wnętrzarska, a do dyspozycji macie smartfony, zajrzyjcie koniecznie na nasze warsztaty z Wiktorem Bernadem. Wraz z prowadzącym powędrujecie przez nasza galerię ćwicząc umiejętności obserwacyjne i fotograficzne. Sam Wiktor – fotograf i społecznik, zafascynowany jest emocjami w fotografii i na pewno pomoże Wam stworzyć niezapomniane zapisy wnętrz, bo przecież one też…

Warsztaty fotografii wnętrz Wiktora Bernada

29/09/23 16:00 poziom 0, przy punkcie informacji 10

Jeśli interesuje Was dobra fotografia wnętrzarska, a do dyspozycji macie smartfony, zajrzyjcie koniecznie na nasze warsztaty z Wiktorem Bernadem.

Wraz z prowadzącym powędrujecie przez nasza galerię ćwicząc umiejętności obserwacyjne i fotograficzne.

Sam Wiktor – fotograf i społecznik, zafascynowany jest emocjami w fotografii i na pewno pomoże Wam stworzyć niezapomniane zapisy wnętrz, bo przecież one też mają duszę 🙂

Wiktor o sobie: Moja pasja do fotografii narodziła się w Brazylii, gdzie mieszkałem przez kilka miesięcy, pracując z dzieciakami w sierocińcu. Działo się tam tyle niesamowitych rzeczy, że poczułem potrzebę uwieczniania tego wszystkiego na fotografiach. Światło, ludzie emocje… Od tamtej pory wciąż się rozwijam w tym kierunku, szkolę (ukończona Akademia FotoOko, liczne warsztaty w Polsce i Toskanii), eksperymentuję, ale i wykonuję sesje komercyjne. Z wykształcenia jestem też pedagogiem, co pozwala mi lepiej rozumieć ludzkie emocje i historie.

Przewidzieliśmy dwa warsztaty 10-osobowe, na które obowiązują zapisy.

 

Warsztaty Leśne Ogrody w Bel-Polu!

29/09/23 16:00 - 18:00 poziom 0, salon Bel-Pol 10

Jeśli rozmawiamy w salonie Bel-Pol o drewnie (między innymi), to mamy dla Was uroczą niespodziankę: stwórzcie swoje własne lasy w słoiku. O godzinie 16.00 zapraszamy na warsztaty (potrwają 2 godziny) Wyczarujcie swój własny las i zabierzecie go do domu, z najlepszymi pozdrowieniami od Bel-Polu. Zapraszamy 10 miłośników zieleni w mikroskali:) Aby się zapisać (obowiązuje zasada…

Warsztaty Leśne Ogrody w Bel-Polu!

29/09/23 16:00 - 18:00 poziom 0, salon Bel-Pol 10

Jeśli rozmawiamy w salonie Bel-Pol o drewnie (między innymi), to mamy dla Was uroczą niespodziankę: stwórzcie swoje własne lasy w słoiku. O godzinie 16.00 zapraszamy na warsztaty (potrwają 2 godziny)

Wyczarujcie swój własny las i zabierzecie go do domu, z najlepszymi pozdrowieniami od Bel-Polu.

Zapraszamy 10 miłośników zieleni w mikroskali:)

Aby się zapisać (obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”) prosimy o kontakt mailowy z Opiekunem Architekta marki Bel Pol: p. Wojciechem Gonkiem: w.gonek@bel-pol.com.pl

Positive Vibes w salonie Maven – dj Markstein

29/09/23 16:00 salon Frankof, poziom 1

W strefie wypoczynków salonu Frankof oraz w salnie Maven od 16.00 czeka na Was mnóstwo pozytywnej muzyki, relaks przy pysznym poczęstunku i kącik rysowanek dla maluchów a vis – a -vis salonu Frankow, w salonie Maven, zapraszamy przyszłych projektantów, czyli dzieci w wieku 7 – 12 lat na warsztaty o 17.00. Obowiązują zapisy A ponieważ…

Positive Vibes w salonie Maven – dj Markstein

29/09/23 16:00 salon Frankof, poziom 1

W strefie wypoczynków salonu Frankof oraz w salnie Maven od 16.00 czeka na Was mnóstwo pozytywnej muzyki, relaks przy pysznym poczęstunku i kącik rysowanek dla maluchów a vis – a -vis salonu Frankow, w salonie Maven, zapraszamy przyszłych projektantów, czyli dzieci w wieku 7 – 12 lat na warsztaty o 17.00. Obowiązują zapisy

A ponieważ meble Studia Maven i marki Frankof to wyjątkowa oferta na rynku, zapraszamy na prezentację nowości produktowych obu marek – w przyjaznej, chillowej atmosferze, między 16.00 a 20.00

O pozytywne wibracje zadba DJ Markstein

Dj Markstein zwany Stachu –   dj z kilkuletnim doświadczeniem  – szlifów nabierał w najstarszym klubie studenckim w Polsce – w Bajerze Politechniki  Wrocławskiej, grał  na imprezach studenckich, można go posłuchać  w klubie  HAH.

Prywatnie lubuje się w twórczości i głosach światowych gwiazd popu, ku uciesze wielu słuchaczy i słuchaczek. 🙂 Choć stoi za konsoletą, bez ustanku bawi się razem z resztą osób na imprezie i nawiązuje z nimi świetną relację, która tylko podkręca atmosferę.

Poza graniem studiuje AI, programuje, komponuje muzykę  i zawsze stara się wstać z łóżka tą weselszą nogą. 😁

Skipless na After Party

29/09/23 21:00 Salon Interno Italiano, poziom 2

Nasze afterparty rozkręca Dj Skipless   Skipless -to dj/turntablista z 15 letnim stażem za gramofonami. Rezydent takich miejsc jak Recepcja, Schody Donikąd czy Lewitacja. Miejsca w których gra okazjonalnie: Rum Bar, Soul Train, Maniana.  Miłośnik  funku, soulu, disco, new beat, house i r&b. Nauczyciel dj-ki w Szkole Muzyki Nowoczesnej oraz ptywatny trener młodych talentów. Mistrz…

Skipless na After Party

29/09/23 21:00 Salon Interno Italiano, poziom 2

Nasze afterparty rozkręca Dj Skipless

 

Skipless -to dj/turntablista z 15 letnim stażem za gramofonami. Rezydent takich miejsc jak Recepcja, Schody Donikąd czy Lewitacja. Miejsca w których gra okazjonalnie: Rum Bar, Soul Train, Maniana.  Miłośnik  funku, soulu, disco, new beat, house i r&b. Nauczyciel dj-ki w Szkole Muzyki Nowoczesnej oraz ptywatny trener młodych talentów. Mistrz Polski djów IDA 2015, podwójny wice mistrz Polski 2014,2020 oraz podwójny finalista mistrzostw świata DMC World 2022. Koncertował z takimi wykonawcami jak LIber, Cheeba EWR, Szymon Chodyniecki. Artysta festiwalowy: Jazz Nad Odrą, One Love, Reggae Festival, Bass&Beat Festival, Broken Wings, Rap Stacja, Hip-Hop festival. Były członek orkiestry symfonicznej, jako dj grał min. z Dziubek Band oraz Wrocławską Akademią Muzyczną. Obecnie poza dj’ką zajmuje się fotografią portretową współpracując z marką obiektywów Sigma.

 

Foto: PXARTWORKS Anna Bogusz

Premiera oprogramowania Komandor Smart. Prezentacja aplikacji Designer Komandor WSTĘP WOLNY

29/09/23 19:30 poziom 0, salon Komandor

Premiera Komandor Smart Komandor Smart to świetnie oprogramowane produkty sprawdzone pod względem technologii, konstrukcji i funkcjonalności. To kilkaset różnych kombinacji i rozwiązań w postaci gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów, które można ze sobą łączyć w dowolnej formie, aby otrzymać mebel skrojony pod konkretne potrzeby. Wszystkie szafy i garderoby zostały opracowane przez technologów i projektantów,…

WSTĘP WOLNY

Premiera oprogramowania Komandor Smart. Prezentacja aplikacji Designer Komandor

29/09/23 19:30 poziom 0, salon Komandor

Premiera Komandor Smart

Komandor Smart to świetnie oprogramowane produkty sprawdzone pod względem technologii, konstrukcji i funkcjonalności. To kilkaset różnych kombinacji i rozwiązań w postaci gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów, które można ze sobą łączyć w dowolnej formie, aby otrzymać mebel skrojony pod konkretne potrzeby. Wszystkie szafy i garderoby zostały opracowane przez technologów i projektantów, a następnie oprogramowane tak, aby ich konstrukcja, jakość i funkcjonalność były na najwyższym poziomie.

Prezentacja aplikacji Komandor Designer

Jeśli chcecie przetestować na własnej…przestrzeni możliwości projektowe aplikacji Komandor Designer, to zapraszamy na warsztaty do salonu Komandor, gdzie nie tylko zapoznacie się z jej możliwościami podczas prezentacji, ale także będziecie mogli pod okiem specjalistów marki, zaprojektować meble do zabudowy. Podczas trzech warsztatów na 6 stanowiskach można będzie przejść przez cały proces projektowy.

Najważniejsze cechy aplikacji Designer Komandor to:

 • możliwość wykonywania projektu on-line, na dowolnym urządzeniu, funkcjonalne i sprawdzone propozycje gotowych rozwiązań wnętrza i wzory drzwi
 • profesjonalny projekt i wizualizacja gotowego mebla
 • moduł Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), czyli możliwość zobaczenia zaprojektowanego mebla w realnym wnętrzu
 • kod QR pozwalający na wczytanie projektu mebla na inne urządzenie w celu edycji
 • bezpłatna wycena projektu oraz konsultacje z doradcą Komandor

Premiera oprogramowania Komandor Smart. Prezentacja aplikacji Designer Komandor WSTĘP WOLNY

29/09/23 17:30 poziom 0, salon Komandor

Premiera Komandor Smart Komandor Smart to świetnie oprogramowane produkty sprawdzone pod względem technologii, konstrukcji i funkcjonalności. To kilkaset różnych kombinacji i rozwiązań w postaci gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów, które można ze sobą łączyć w dowolnej formie, aby otrzymać mebel skrojony po konkretne potrzeby. Wszystkie szafy i garderoby zostały opracowane przez technologów i projektantów,…

WSTĘP WOLNY

Premiera oprogramowania Komandor Smart. Prezentacja aplikacji Designer Komandor

29/09/23 17:30 poziom 0, salon Komandor

Premiera Komandor Smart

Komandor Smart to świetnie oprogramowane produkty sprawdzone pod względem technologii, konstrukcji i funkcjonalności. To kilkaset różnych kombinacji i rozwiązań w postaci gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów, które można ze sobą łączyć w dowolnej formie, aby otrzymać mebel skrojony po konkretne potrzeby. Wszystkie szafy i garderoby zostały opracowane przez technologów i projektantów, a następnie oprogramowane tak, aby ich konstrukcja, jakość i funkcjonalność były na najwyższym poziomie.

Prezentacja aplikacji Komandor Designer

Jeśli chcecie przetestować na własnej…przestrzeni możliwości projektowe aplikacji Komandor Designer, to zapraszamy na warsztaty do salonu Komandor, gdzie nie tylko zapoznacie się z jej możliwościami podczas prezentacji, ale także będziecie mogli pod okiem specjalistów marki, zaprojektować meble do zabudowy. Podczas trzech warsztatów na 6 stanowiskach można będzie przejść przez cały proces projektowy.

Najważniejsze cechy aplikacji Designer Komandor to:

 • możliwość wykonywania projektu on-line, na dowolnym urządzeniu, funkcjonalne i sprawdzone propozycje gotowych rozwiązań wnętrza i wzory drzwi
 • profesjonalny projekt i wizualizacja gotowego mebla
 • moduł Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), czyli możliwość zobaczenia zaprojektowanego mebla w realnym wnętrzu
 • kod QR pozwalający na wczytanie projektu mebla na inne urządzenie w celu edycji
 • bezpłatna wycena projektu oraz konsultacje z doradcą Komandor

Jaki materac jest najlepszy dla sportowca?

29/09/23 19:00 poziom 0, salon DlaSpania

Sen u sportowców jest jednym z czynników wpływających na jakość osiąganych wyników i elementem cyklicznego planu treningów i regeneracji. W przypadku deficytu snu sportowiec może być bardziej narażony na kontuzje, bo ciało nie zdąży się zregenerować po treningu, ma niższy refleks, co źle wpływa na osiągane wyniki czy mniejsze dotlenienie a więc i wydolność organizmu.…

Jaki materac jest najlepszy dla sportowca?

29/09/23 19:00 poziom 0, salon DlaSpania

Sen u sportowców jest jednym z czynników wpływających na jakość osiąganych wyników i elementem cyklicznego planu treningów i regeneracji.

W przypadku deficytu snu sportowiec może być bardziej narażony na kontuzje, bo ciało nie zdąży się zregenerować po treningu, ma niższy refleks, co źle wpływa na osiągane wyniki czy mniejsze dotlenienie a więc i wydolność organizmu.

Konsekwencji nienależytego komfortu snu jest wiele i o wszystkich opowiedzą specjaliści z salonu DlaSpania, doradzą także wybór optymalnego materaca osobom trenującym. To idealna okazja dla osób, które chcą racjonalnie połączyć te dwa obszary- trening i wypoczynek!

Warsztatom towarzyszą liczne atrakcje:

w sportowej sypialni czeka Was wyzwanie – a jakże – sportowe, w którym będziecie mogli wygrać wiele ciekawych nagród. Aby uzupełnić energię – skorzystacie z FIT poczęstunku.

Jaki materac jest najlepszy dla sportowca? WSTĘP WOLNY

29/09/23 17:00 poziom 0, salon DlaSpania

Sen u sportowców jest jednym z czynników wpływających na jakość osiąganych wyników i elementem cyklicznego planu treningów i regeneracji. W przypadku deficytu snu sportowiec może być bardziej narażony na kontuzje, bo ciało nie zdąży się zregenerować po treningu, ma niższy refleks, co źle wpływa na osiągane wyniki czy mniejsze dotlenienie a więc i wydolność organizmu.…

WSTĘP WOLNY

Jaki materac jest najlepszy dla sportowca?

29/09/23 17:00 poziom 0, salon DlaSpania

Sen u sportowców jest jednym z czynników wpływających na jakość osiąganych wyników i elementem cyklicznego planu treningów i regeneracji.

W przypadku deficytu snu sportowiec może być bardziej narażony na kontuzje, bo ciało nie zdąży się zregenerować po treningu, ma niższy refleks, co źle wpływa na osiągane wyniki czy mniejsze dotlenienie a więc i wydolność organizmu.

Konsekwencji nienależytego komfortu snu jest wiele i o wszystkich opowiedzą specjaliści z salonu Dla Spania, doradzą także wybór optymalnego materaca osobom trenującym. To idealna okazja dla osób, które chcą racjonalnie połączyć te dwa obszary- trening i wypoczynek!

Warsztatom towarzyszą liczne atrakcje:

w sportowej sypialni czeka Was wyzwanie – a jakże – sportowe, w którym będziecie mogli wygrać wiele ciekawych nagród. Aby uzupełnić energię – skorzystacie z FIT poczęstunku.

Warsztaty dla dorosłych: Owocowy tatuaż

29/09/23 15:00 - 19:30 budynek parkingu wielopoziomowego

Tatuaż zyskał status sztuki, a mistrzowie w tej dziedzinie tworzą wizualne cuda na naszej skórze. My z kolei zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach z… owocowego tatuażu, podczas których będziecie tatuować różne owoce przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Sprawdźcie swoje artystyczne talenty na miękkich owocowych skórach. Powiedzieć, że to pyszna zabawa, to jak niczego …

Warsztaty dla dorosłych: Owocowy tatuaż

29/09/23 15:00 - 19:30 budynek parkingu wielopoziomowego

Tatuaż zyskał status sztuki, a mistrzowie w tej dziedzinie tworzą wizualne cuda na naszej skórze. My z kolei zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach z… owocowego tatuażu, podczas których będziecie tatuować różne owoce przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Sprawdźcie swoje artystyczne talenty na miękkich owocowych skórach. Powiedzieć, że to pyszna zabawa, to jak niczego  nie powiedzieć!

Zapraszamy do salonu Vinylownia. Nie obowiązują zapisy na warsztaty ale przy zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” – warto zająć sobie miejsce.

Salon znajdziecie od strony parkingu naziemnego, za Kuchnią Marche i Galerią AGD, idąc w  stronę parkingu wielopoziomowego!

Prezentacja Kler Contract WSTĘP WOLNY

29/09/23 19:30 poziom 2, salon Kler

  Architektów zapraszamy na prezentację Kler Contract, podczas spotkania przybliżymy  możliwości produkcyjne firmy KLER i zamówień pod kątem indywidualnych  konceptów projektantów i architektów, ze szczególnym  uwzględnieniem obiektów  użytku publicznego m.in. hoteli, restauracji, apartamentów itp. Ważnym elementem Kler Contract jest usługa  kompleksowych zamówień, Kler pragnie pokazać rozwiązania i możliwości wynikające z tej usługi. A wszystko to…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja Kler Contract

29/09/23 19:30 poziom 2, salon Kler

 

Architektów zapraszamy na prezentację Kler Contract, podczas spotkania przybliżymy  możliwości produkcyjne firmy KLER i zamówień pod kątem indywidualnych  konceptów projektantów i architektów,

ze szczególnym  uwzględnieniem obiektów  użytku publicznego m.in. hoteli, restauracji, apartamentów itp.

Ważnym elementem Kler Contract jest usługa  kompleksowych zamówień, Kler pragnie pokazać rozwiązania i możliwości wynikające z tej usługi.

A wszystko to w pieknych wnętrzach salonu Kler w naszej galerii, przy wykwintnym poczęstunku

Warsztaty z Kler Aroma – zabawa zapachem

29/09/23 18:30 poziom 2, salon Kler 9

Chcecie się mocniej wczuć w rolę perfumiarza? I wziąć udział w niezwykłej zabawie-warsztatach owianej zapachami . W warsztatach biorą udział 3 grupy po trzech uczestników, każda grupa otrzyma wyjątkowe perfumy do wnętrz z kolekcji Kler Aroma i zadaniem członków tej grupy będzie rozpoznanie jak największej liczby nut zapachowych. Dla zwycięzców mamy przewidziane nagrody niespodzianki. Wierzcie…

Warsztaty z Kler Aroma – zabawa zapachem

29/09/23 18:30 poziom 2, salon Kler 9

Chcecie się mocniej wczuć w rolę perfumiarza? I wziąć udział w niezwykłej zabawie-warsztatach owianej zapachami .

W warsztatach biorą udział 3 grupy po trzech uczestników, każda grupa otrzyma wyjątkowe perfumy do wnętrz z kolekcji Kler Aroma i zadaniem członków tej grupy będzie rozpoznanie jak największej liczby nut zapachowych. Dla zwycięzców mamy przewidziane nagrody niespodzianki. Wierzcie nam, fantastyczne!

Na warsztaty obowiązują zapisy.

 

Prezentacja filozofii oraz genezy Kler Aroma WSTĘP WOLNY

29/09/23 17:30 poziom 2, salon Kler

Marka Kler stawia na wyjątkowe doznania sensoryczne – nie tylko wzrokowe i dotykowe, wynikające z  pieknego designu i jakości wykorzystanych materiałów… Dzięki Fundacji Piotra Klera propaguje muzykę klasyczną i promuje utalentowanych stypendystów. A od niedawna wprowadza we wnętrza niezwykłe zapachy, bo zapach we wnętrzu to dopełnienie atmosfery miejsca, genius locii, które łączy się z osobowością…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja filozofii oraz genezy Kler Aroma

29/09/23 17:30 poziom 2, salon Kler

Marka Kler stawia na wyjątkowe doznania sensoryczne – nie tylko wzrokowe i dotykowe, wynikające z  pieknego designu i jakości wykorzystanych materiałów…

Dzięki Fundacji Piotra Klera propaguje muzykę klasyczną i promuje utalentowanych stypendystów.

A od niedawna wprowadza we wnętrza niezwykłe zapachy, bo zapach we wnętrzu to dopełnienie atmosfery miejsca, genius locii, które łączy się z osobowością domowników.

Historia Kler Aroma to historia aromatyczna i rodzinna.  Do zespołu firmy Kler dołączyła wnuczka Piotr Klera, Olivia, wrażliwa artystka, zakochana w sztuce i naturze,

która od kilku lat tworzy receptury i unikatowe kompozycje zapachowe świec zapachowych wykonywanych ręcznie. Pod jej czujnym okiem i…nosem powstają naturalne świece  zapachowe (napełniane ręcznie!) i perfumy do wnętrz (w formie dyfuzorów i sprayów).

Podczas Jesiennego Dobrostanu o genezie i filozofii Klar Aroma opowie Rafał Szymura, projektant wnętrz od lat związany z marka Kler.

Puszman zaprasza na warsztaty z właściwości tkanin

29/09/23 14:00 poziom 2, salon Puszman

Zapraszamy  na godz. 14.00, gdzie podczas krótkiej prezentacji marka Puszman zaprezentuje nowe kolekcje mebli oraz premierową ceramikę, przygotowaną we współpracy z Ulą Michalak, więcej o kolekcji możecie przeczytać tu. Dodatkowo podczas warsztatów z właściwości tkanin dowiecie  się, jak czyścić tkaninę na meblu, aby zachował on swój piękny wygląd na lata. Na kupujących meble tym dniu,…

Puszman zaprasza na warsztaty z właściwości tkanin

29/09/23 14:00 poziom 2, salon Puszman

Zapraszamy  na godz. 14.00, gdzie podczas krótkiej prezentacji marka Puszman zaprezentuje nowe kolekcje mebli oraz premierową ceramikę, przygotowaną we współpracy z Ulą Michalak, więcej o kolekcji możecie przeczytać tu.

Dodatkowo podczas warsztatów z właściwości tkanin dowiecie  się, jak czyścić tkaninę na meblu, aby zachował on swój piękny wygląd na lata. Na kupujących meble tym dniu, czekają wyjątkowe rabaty i niespodzianki. A wszystkim proponujemy relaks przy kawie i wyśmienitym ciastku oraz muzyce na żywo.

 

Tkanina ma znaczenie

29/09/23 13:00 poziom 2, salon Pan Materac

Urządzając sypialnię, musisz dokonać wielu wyborów, by stworzyć estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie. Jedną z kluczowych decyzji jest wybór materiału obiciowego na łóżko. Zastanawiasz się, czym kierować się, wybierając tkaninę tapicerską? Przyjdź na warsztaty, a podpowiemy Ci! Kiedy? Już w piątek 29 września 2023 r. o godz. 13:00 Gdzie? Spotkamy się w Galerii Wnętrz Domar w…

Tkanina ma znaczenie

29/09/23 13:00 poziom 2, salon Pan Materac

Urządzając sypialnię, musisz dokonać wielu wyborów, by stworzyć estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie. Jedną z kluczowych decyzji jest wybór materiału obiciowego na łóżko. Zastanawiasz się, czym kierować się, wybierając tkaninę tapicerską? Przyjdź na warsztaty, a podpowiemy Ci!

Kiedy? Już w piątek 29 września 2023 r. o godz. 13:00

Gdzie? Spotkamy się w Galerii Wnętrz Domar w salonie Pan Materac, na 2.poziomie

Dla kogo są warsztaty? Warsztaty z doboru tkanin tapicerskich to doskonała okazja dla wszystkich miłośników urządzania wnętrz, dekoratorów, projektantów oraz osób chcących lepiej zrozumieć, jakie tkaniny wybrać do swojego domu.

Czego się dowiesz? Zapoznamy Cię z różnymi rodzajami materiałów, zdobędziesz fachową wiedzę m.in. o tym, jakie właściwości mają poszczególne materiały, na jakie parametry jakościowe tkanin zwrócić uwagę i co one oznaczają, jaką tkaninę wybrać, by była łatwa w pielęgnacji, jak dobierać kolory tapicerki w zależności od stylu wnętrza i jak tworzyć spójne kompozycje kolorystyczne.

Dzięki tym warsztatom karty techniczne tkanin nie będą kryły przed Tobą żadnych tajemnic, łatwiej będzie Ci znaleźć praktyczne w użytkowaniu obicie łóżka i z pewnością wykreujesz efektowną aranżację sypialni!

Musisz to wiedzieć projektując z nami sypialnie!

29/09/23 13:00 poziom 2, salon Home&Living Wnętrza

Sypialnia to pokój-instytucja: jest oazą spokoju i relaksu, miejscem prywatnym i rodzinnym. Sypialnia to nie kwestia tylko mebli, odzwierciedla nasze emocje, charakter, modele wypoczynku. Dlatego specjaliści z salonu Home&Living Wnętrza zapraszają na warsztat, podczas którego podpowiedzą, jak zaprojektować sypialnię modną, wygodną i funkcjonalną. Będzie to też dobry moment, by wymienić  się doświadczeniami i spostrzeżeniami w…

Musisz to wiedzieć projektując z nami sypialnie!

29/09/23 13:00 poziom 2, salon Home&Living Wnętrza

Sypialnia to pokój-instytucja: jest oazą spokoju i relaksu, miejscem prywatnym i rodzinnym. Sypialnia to nie kwestia tylko mebli, odzwierciedla nasze emocje, charakter, modele wypoczynku.

Dlatego specjaliści z salonu Home&Living Wnętrza zapraszają na warsztat, podczas którego podpowiedzą, jak zaprojektować sypialnię modną, wygodną i funkcjonalną.

Będzie to też dobry moment, by wymienić  się doświadczeniami i spostrzeżeniami w przyjaznej, iście sypialnianej atmosferze salonu.

Prezentacja nowości marki Kalmar WSTĘP WOLNY

29/09/23 10:00 poziom 1, salon Kalmar

Nadchodzi jesień i wkrótce będziemy potrzebować ciepła, bo to przecież także element dobrostanu. Dlatego podczas naszego wydarzenia, przez cały dzień,  specjaliści Kalmar prezentować będą swoje nowości, odpowiadać na wszelkie pytania związane z grzejnikami -ich montażem, parametrami,ale także designem. Wsród wielu znakomitych grzejników w ofercie szczególnie polecamy nowości:  Ordo Light: Nowa odsłona popularnej drabinki łazienkowej Ordo…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja nowości marki Kalmar

29/09/23 10:00 poziom 1, salon Kalmar

Nadchodzi jesień i wkrótce będziemy potrzebować ciepła, bo to przecież także element dobrostanu.

Dlatego podczas naszego wydarzenia, przez cały dzień,  specjaliści Kalmar prezentować będą swoje nowości, odpowiadać na wszelkie pytania związane z grzejnikami -ich montażem, parametrami,ale także designem.

Wsród wielu znakomitych grzejników w ofercie szczególnie polecamy nowości:

 Ordo Light:

Nowa odsłona popularnej drabinki łazienkowej Ordo Kalmar. Lżejsza optycznie, ale równie wydajna. Minimalistyczny grzejnik, lecz bardzo funkcjonalny, idealny do suszenia ręczników czy ubrań. To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

 Simplex:

Najbardziej minimalistyczna propozycja drabinki do łazienki z dostępnych na rynku. Prosta i uniwersalna forma dobrze komponuje się w każdym otoczeniu. Idealny grzejnik do małych łazienek, toalet czy kuchni. Bardzo wygodne rozwiązanie do suszenia ręczników. Dotychczas w wersji ze stali nierdzewnej polerowanej, a teraz jako nowość w kolorze białym lub czarnym. W bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Medytacja wprowadzająca i wykład: „Prozdrowotny styl życia i siła ergonomii – wpływ na zdrowie i kreatywność”. WSTĘP WOLNY

29/09/23 18:00 poziom 1, ekspozycja Black Point

Jak  ergonomiczne środowisko pracy  harmonizuje różne sfery życia – ciało, umysł i ducha?  Według teorii Lowena w naszym ciele odkładają się różne emocje, zwłaszcza te negatywne i vice versa – gdy nasze ciało w dłuższej perspektywie pozostaje w niezdrowej pozycji, wpływa to nie tylko na zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. Jesteśmy przebodźcowani, przeważnie siedzimy, a…

WSTĘP WOLNY

Medytacja wprowadzająca i wykład: „Prozdrowotny styl życia i siła ergonomii – wpływ na zdrowie i kreatywność”.

29/09/23 18:00 poziom 1, ekspozycja Black Point

Jak  ergonomiczne środowisko pracy  harmonizuje różne sfery życia – ciało, umysł i ducha?  Według teorii Lowena w naszym ciele odkładają się różne emocje, zwłaszcza te negatywne i vice versa – gdy nasze ciało w dłuższej perspektywie pozostaje w niezdrowej pozycji, wpływa to nie tylko na zdrowie fizyczne, ale i psychiczne.

Jesteśmy przebodźcowani, przeważnie siedzimy, a siedzący tryb życia to  zmora dla naszego kręgosłupa.

Dlatego mamy dla Was perełkę – najpierw wprowadzimy Was w stan medytacyjnego wyciszenia, pokażemy techniki relaksacyjne, a następnie holistyczny fizjoterapeuta poprowadzi warsztat-prelekcję na temat środowiska pracy i tego, jak wpływa ono na samopoczucie człowieka, jego kreatywność, produktywność, ale też wellbeing.

Będzie to idealne tło dla pokazania rewelacyjnych mebli biurowych  Black Point – przede wszystkim klękosiadów, które naprawdę zmieniają rzeczywistość od pierwszego siadania oraz interaktywnych  biurek i wszystkich ich funkcjonalności, które sprzyjają zdrowemu środowisku pracy i dobremu samopoczuciu.

Na stoisku Black Point na 1.poziomie będziecie mogli wypróbować te niezwykłe meble, porozmawiać o ich designie i rozwiązaniach ergonomicznych  a nawet…. skorzystać ze specjalistycznego masażu biurowego.

Zapewniamy – doznania są nieziemskie:)

 

 

Warsztaty małego projektanta

29/09/23 17:00 poziom 1, salon Studio Maven 12

Razem z marką Maven projektujemy wymarzony pokój! Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na warsztaty prowadzone przez Jolantę Łapinkiewicz, kobietę renesansu: entuzjastkę upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła, animatorkę kreatywnych zajęć dla dzieci. A także społeczniczkę od lat zaangażowaną w lokalne inicjatywy. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 do 12 lat. Warsztaty Małego Projektanta to zajęcia rozwijające…

Warsztaty małego projektanta

29/09/23 17:00 poziom 1, salon Studio Maven 12

Razem z marką Maven projektujemy wymarzony pokój!

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na warsztaty prowadzone przez Jolantę Łapinkiewicz, kobietę renesansu: entuzjastkę upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła, animatorkę kreatywnych zajęć dla dzieci. A także społeczniczkę od lat zaangażowaną w lokalne inicjatywy.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 do 12 lat.

Warsztaty Małego Projektanta to zajęcia rozwijające kreatywność młodych designerów. Dzieci stworzą oryginalne, trójwymiarowe projekty wymarzonych wnętrz. Będą poznawać tajniki pracy architekta wnętrz, bawić się barwami, kształtami i fakturą. Wykorzystując moc wyobraźni i zdobyte umiejętności stworzą kolorowe makiety pomieszczeń.

Prezentacja produktów i nowości WSTĘP WOLNY

29/09/23 16:00 poziom 1, salony Studio Maven oraz Frankof

W salonach Studio Maven i Frankof nie tylko czeka na Was muzyczny chillout, ale także prezentacja nowości produktowych. Jeśli interesują Was precyzyjnie wykonane meble drewniane lub autorskie projekty mebli wypoczynkowych, to zapraszamy na 1 poziom. Nie tylko porozmawiacie o nowościach i o współpracy z obiema markami, ale czeka na Was pyszny poczęstunek, materiały reklamowe i…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja produktów i nowości

29/09/23 16:00 poziom 1, salony Studio Maven oraz Frankof

W salonach Studio Maven i Frankof nie tylko czeka na Was muzyczny chillout, ale także prezentacja nowości produktowych.

Jeśli interesują Was precyzyjnie wykonane meble drewniane lub autorskie projekty mebli wypoczynkowych, to zapraszamy na 1 poziom.

Nie tylko porozmawiacie o nowościach i o współpracy z obiema markami, ale czeka na Was pyszny poczęstunek, materiały reklamowe i wiele przydatnej wiedzy.

Warsztat: Dobrostan projektanta, czyli co ma wspólnego KIS List z łóżkiem.

29/09/23 16:00 poziom 1, salon Senpo

Wierzymy, że nie ma dobrych projektów bez wyspanych projektantów. Nie ma też wyspanych projektantów bez nowoczesnych technologii. Bo przecież w XXI wieku nie sposób wszystko robić analogowo. Podczas warsztatów pokażemy, oczywiście, jak tworzyć listy zakupowe w KIS List (to główne zadanie naszej aplikacji). Skupimy się jednak przede wszystkim na tym, co oferuje KIS List w…

Warsztat: Dobrostan projektanta, czyli co ma wspólnego KIS List z łóżkiem.

29/09/23 16:00 poziom 1, salon Senpo

Wierzymy, że nie ma dobrych projektów bez wyspanych projektantów. Nie ma też wyspanych projektantów bez nowoczesnych technologii. Bo przecież w XXI wieku nie sposób wszystko robić analogowo. Podczas warsztatów pokażemy, oczywiście, jak tworzyć listy zakupowe w KIS List (to główne zadanie naszej aplikacji). Skupimy się jednak przede wszystkim na tym, co oferuje KIS List w kwestii komunikacji z klientem i organizacji pracy. Odpowiednie zarządzanie zadaniami, upraszczanie i automatyzacja procesów są bowiem kluczem do lepszego życia zawodowego, w którym ma się czas na sen.

Partnerem tego warsztatu jest:

Prezentacja Twin Bru: biblioteki 3D tkanin cyfrowych WSTĘP WOLNY

29/09/23 15:00 poziom 1, salon Senpo

Szanowni Państwo, mamy niepowtarzalną okazję zaprezentować markę tkanin łatwoczyszczących – FibreGuard, stworzoną przez największego światowego dystrybutora tkanin. Podczas spotkania opowiemy m.in. o nadchodzących trendach, pomożemy zrozumieć techniczne parametry umieszczone w kartach produktu, pokażemy jak z łatwością usunąć różnorodne plamy i jak wygodnie pracować na tkaninach FibreGuard przy prywatnych i komercyjnych projektach. Zapraszamy na warsztaty FibreGuard…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja Twin Bru: biblioteki 3D tkanin cyfrowych

29/09/23 15:00 poziom 1, salon Senpo

Szanowni Państwo, mamy niepowtarzalną okazję zaprezentować markę tkanin łatwoczyszczących – FibreGuard, stworzoną przez największego światowego dystrybutora tkanin.

Podczas spotkania opowiemy m.in. o nadchodzących trendach, pomożemy zrozumieć techniczne parametry umieszczone w kartach produktu, pokażemy jak z łatwością usunąć różnorodne plamy i jak wygodnie pracować na tkaninach FibreGuard przy prywatnych i komercyjnych projektach.

Zapraszamy na warsztaty FibreGuard do salonu Senpo dnia 29.09.2023 w godzinach 15:00 oraz 17:00.

 

Partnerem warsztatów jest:

Prelekcja: Stelaż i podstawa łóżka, a optymalny wybór materaca. WSTĘP WOLNY

29/09/23 15:00 poziom 1, salon Hever Salonu Snu obok salonu TC Meble

Zapraszamy do Salonu Hever Salony Snu na prelekcję „Stelaż i podstawa łóżka a optymalny wybór materaca” – poprowadzoną przez Andrzeja Szczepaniaka. Zestawienie tych elementów  wydaje się dość łatwym zadaniem, ale – aby zapewnić najlepszy możliwy  komfort snu  – specjaliści marki Hever podpowiedzą, jak je dobierać w zależności od indywidualnych potrzeb zarówno zdrowotnych, jak i wynikających…

WSTĘP WOLNY

Prelekcja: Stelaż i podstawa łóżka, a optymalny wybór materaca.

29/09/23 15:00 poziom 1, salon Hever Salonu Snu obok salonu TC Meble

Zapraszamy do Salonu Hever Salony Snu na prelekcję „Stelaż i podstawa łóżka a optymalny wybór materaca” – poprowadzoną przez Andrzeja Szczepaniaka.

Zestawienie tych elementów  wydaje się dość łatwym zadaniem, ale – aby zapewnić najlepszy możliwy  komfort snu  – specjaliści marki Hever podpowiedzą, jak je dobierać w zależności od indywidualnych potrzeb zarówno zdrowotnych, jak i wynikających z nawyków sennych.

To cenna praktyczna wiedza przydatna w tworzeniu idealnego miejsca wypoczynku.

Ale mamy nie tylko coś dla ducha i żądzy wiedzy;), od godziny 15.00 w salonie Hever dyżurował będzie fizjoterapeuta i będzie podpowiadał najlepsze  i najzdrowsze rozwiązania dla naszych organizmów.

A jeśli interesuje Was, co nasza architekt wnętrz myśli o materacach Hever, obejrzyjcie film

Laminam – prezentacja nowości oraz pokaz właściwości materiału. WSTĘP WOLNY

29/09/23 14:00 poziom 1, salon Zaarde

Jeśli interesują Was laminaty idealne w przestrzeni kuchennej, to przedstawiciel marki Laminam, Mateusz Josiek, zaprezentuje najnowsze produkty i właściwości materiału. Oczywiście, laminaty sprawdzą się w wielu aranżacjach, nie tylko kuchennych, ale 29 września przyjrzymy się najnoszym rozwiązaniam w kategorii laminatów kuchennych. W pięknej przestrzeni salonu Zaarde, nie tylko zapoznacie się z nowościami bohaterów jesiennodobrostanowych warsztatów,…

WSTĘP WOLNY

Laminam – prezentacja nowości oraz pokaz właściwości materiału.

29/09/23 14:00 poziom 1, salon Zaarde

Jeśli interesują Was laminaty idealne w przestrzeni kuchennej, to przedstawiciel marki Laminam, Mateusz Josiek, zaprezentuje najnowsze produkty i właściwości materiału.
Oczywiście, laminaty sprawdzą się w wielu aranżacjach, nie tylko kuchennych, ale 29 września przyjrzymy się najnoszym rozwiązaniam w kategorii laminatów kuchennych.
W pięknej przestrzeni salonu Zaarde, nie tylko zapoznacie się z nowościami bohaterów jesiennodobrostanowych warsztatów, ale także znakomitej marki Haecker.
Zapraszamy:)

Nowości – piekarniki, zmywarki i kawiarki Bosch i Siemens WSTĘP WOLNY

29/09/23 14:00 poziom 1, salon Zaarde

Bosch i Siemens – nowe linie piekarników, zmywarek kawiarek – dlaczego warto wybrać te produkty? Oczywiście  argumentem jest marka Bosch i Siemens, które nadają ton w AGD. Ale nie znamy przecież wszystkich funkcji i smaczków w nowych liniach produktowych Dlatego serdecznie zapraszamy na prezentację Krzysztofa Cywińskiego i Jakuba Całusa, którzy przy filiżace aromatycznej kawy i…

WSTĘP WOLNY

Nowości – piekarniki, zmywarki i kawiarki Bosch i Siemens

29/09/23 14:00 poziom 1, salon Zaarde

Bosch i Siemens – nowe linie piekarników, zmywarek kawiarek – dlaczego warto wybrać te produkty?

Oczywiście  argumentem jest marka Bosch i Siemens, które nadają ton w AGD.
Ale nie znamy przecież wszystkich funkcji i smaczków w nowych liniach produktowych
Dlatego serdecznie zapraszamy na prezentację Krzysztofa Cywińskiego i Jakuba Całusa, którzy przy filiżace aromatycznej kawy
i słodkim co nieco, opowiedzą o najmłodszych członkach rodziny tych marek.

 

Szkolenie: tapety obiektowe i murale wielkoformatowe Vinylplex oraz Wallcraft

29/09/23 10:00 poziom 0, salon Magic Home

Jak zwykle z naszym kolorowym salonem MAGIC HOME bierzemy na tapet… tapety. Tym razem tapety obiektowe i murale wielkoformatowe marek Vinylplex i Wallcraft. Przez cały dzień podczas Jesiennego Dobrostanu specjaliści z salonu, jak zwykle rzeczowo i baaardzo sympatycznie, opowiedzą o walorach tapet i murali, które wróciły do łask i teraz święcą triumfy już nie jako…

Szkolenie: tapety obiektowe i murale wielkoformatowe Vinylplex oraz Wallcraft

29/09/23 10:00 poziom 0, salon Magic Home

Jak zwykle z naszym kolorowym salonem MAGIC HOME bierzemy na tapet… tapety. Tym razem tapety obiektowe i murale wielkoformatowe marek Vinylplex i Wallcraft.
Przez cały dzień podczas Jesiennego Dobrostanu specjaliści z salonu, jak zwykle rzeczowo i baaardzo sympatycznie, opowiedzą o walorach tapet i murali,
które wróciły do łask i teraz święcą triumfy już nie jako tło aranżacji, ale jako pełnoprawne a czasem nawet pierwszoplanowe gwiazdy naszych domowych i komercyjnych/użytkowych obiektów.
Oczywiście na architektów czeka solidna porcja wiedzy, ale też mnóstwo niespodzianek 🙂

Prezentacja akcesoriów łazienkowych marek: Zack i Brabantia WSTĘP WOLNY

29/09/23 10:00 poziom 0, przy salonie Kuchnika

Diabeł zawsze tkwi w szczegółach, podobnie jak  dobry design. Zwłaszcza w tak  ważnym pomieszczeniu jak łazienka. Jeśli interesują Was nowinki i funkcjonalne rozwiązania do łazienek, zapraszamy na prezentacje marek Zack i Brabantia w salonie Kuchnika na poziomie 0. Będzie można zapoznać się  z najnowszymi propozycjami produktowymi, a także porozmawiać o technikaliach i wyróżnikach tych marek.…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja akcesoriów łazienkowych marek: Zack i Brabantia

29/09/23 10:00 poziom 0, przy salonie Kuchnika

Diabeł zawsze tkwi w szczegółach, podobnie jak  dobry design. Zwłaszcza w tak  ważnym pomieszczeniu jak łazienka.

Jeśli interesują Was nowinki i funkcjonalne rozwiązania do łazienek, zapraszamy na prezentacje marek Zack i Brabantia w salonie Kuchnika na poziomie 0.

Będzie można zapoznać się  z najnowszymi propozycjami produktowymi, a także porozmawiać o technikaliach i wyróżnikach tych marek.

 

WITAJ W UNIWERSUM VOX! WSTĘP WOLNY

29/09/23 19:00 poziom 0, przy salonie Quercus (VOXBOX) , salon Vox, poziom 1(prezentacje)

Podczas Jesiennego Dobrostanu czeka na nas solidna porcja wiedzy i i nspiracji  od VOX Wnętrza. Czekają na Was aż trzy panele w dwóch blokach – o 16.00 i 19.00 VOX W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI: PROJEKTOWANIE, INSPIRACJE, ZAKUPY W VOXBOX VR (poziom 0, za punktem informacyjnym galerii) Małgorzata Rusin (Product Discovery & Consumer Insight VOX) Zapraszamy do…

WSTĘP WOLNY

WITAJ W UNIWERSUM VOX!

29/09/23 19:00 poziom 0, przy salonie Quercus (VOXBOX) , salon Vox, poziom 1(prezentacje)

Podczas Jesiennego Dobrostanu czeka na nas solidna porcja wiedzy i i nspiracji  od VOX Wnętrza. Czekają na Was aż trzy panele w dwóch blokach – o 16.00 i 19.00

VOX W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI: PROJEKTOWANIE, INSPIRACJE, ZAKUPY W VOXBOX VR (poziom 0, za punktem informacyjnym galerii)

Małgorzata Rusin (Product Discovery & Consumer Insight VOX)

Zapraszamy do świata wirtualnej rzeczywistości VOX! Podczas spotkania Małgorzata Rusin, zajmująca się badaniem zachowań konsumentów i nowymi technologiami,  opowie o wszystkich możliwościach platformy do projektowania, wizualizacji i zakupów VOXBOX VR; zabierze nas na spacer w 3D oraz zainspiruje do zmiany poglądów na temat zakupów wyposażenia wnętrz.

 

WNĘTRZA POD CZUŁĄ OPIEKĄ: PREMIERY PRODUKTOWE VOX (salon VOX, poziom 1)

Stanisław Giera (Product Manager VOX)

Jak stworzyć otulające i osobiste wnętrze? O najnowszych rozwiązaniach, systemach meblowych, kolekcjach oraz trendach wnętrzarskich opowie Stanisław Giera, produkt manager kategorii meblowej marki VOX. Szczegółowo przedstawi nowości takie jak  kolekcja 4 You Fresh, meble tapicerowane Conffi, modułowy system Into oraz w pełni konfigurowalny system mebli Creative.

 

ARCHITEKT I VOX. CASE STUDY WSPÓŁPRACY

Barbara Węgrzyn (Akademia Dobrego Projektu), Piotr Szcześniak (Ekspert techniczny VOX) – salon VOX, poziom 1

Celem panelu jest analiza różnych sytuacji w procesie projektowania i wyposażania wnętrz oraz wskazanie najlepszych rozwiązań pod względem doboru podłóg i ich montażu.

W rozmowie weźmie udział Barbara Węgrzyn, architektka oraz Piotr Szczęśniak, ekspert marki VOX. Jednym z kluczowych tematów będzie montaż ciężkiej zabudowy oraz mebli na różnych rodzajach podłóg.

 

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio WSTĘP WOLNY

29/09/23 12:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem. Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home. Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia…

WSTĘP WOLNY

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio

29/09/23 12:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem.
Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home.

Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia (dom, hotel czy biuro).
Oczywiście wszystko przy pomocy paneli dotykowych umożliwiających sterowania. Specjaliści marki podpowiedzą, jaki system jest optymalny w zależności od rodzaju pomieszczenia i jego przeznaczenia, czym się różnią systemy zamknięte i otwarte i zdradzą wiele sekretów inteligentnych rozwiązań z zakresu IoT i domów inteligentnych.

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio WSTĘP WOLNY

29/09/23 14:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem. Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home. Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia…

WSTĘP WOLNY

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio

29/09/23 14:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem.
Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home.

Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia (dom, hotel czy biuro).
Oczywiście wszystko przy pomocy paneli dotykowych umożliwiających sterowania. Specjaliści marki podpowiedzą, jaki system jest optymalny w zależności od rodzaju pomieszczenia i jego przeznaczenia, czym się różnią systemy zamknięte i otwarte i zdradzą wiele sekretów inteligentnych rozwiązań z zakresu IoT i domów inteligentnych.

 

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio WSTĘP WOLNY

29/09/23 16:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem. Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home. Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia…

WSTĘP WOLNY

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio

29/09/23 16:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem.
Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home.

Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia (dom, hotel czy biuro).
Oczywiście wszystko przy pomocy paneli dotykowych umożliwiających sterowania. Specjaliści marki podpowiedzą, jaki system jest optymalny w zależności od rodzaju pomieszczenia i jego przeznaczenia, czym się różnią systemy zamknięte i otwarte i zdradzą wiele sekretów inteligentnych rozwiązań z zakresu IoT i domów inteligentnych.

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio WSTĘP WOLNY

29/09/23 18:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem. Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home. Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia…

WSTĘP WOLNY

Ampio Smart Home – prezentacja ścianki z automatyką firmy Ampio

29/09/23 18:00 poziom 0

Wprawdzie inteligentny dom, nie zaproponuje Ci partyjki szachów, ale na pewno ułatwi funkcjonowanie w mieszkaniu, zapewni bezpieczeństwo i wspomoże ekonomiczne zarządzanie domostwem.
Podczas Jesiennego dobrostanu salon Ampio przedstawi interaktywną ściankę z automatyką Smart Home.

Będzie można na niej przetestować komunikację przewodową i bezprzewodową między poszczególnymi elementami oraz poznać możliwości konfiguracyjne w zależności od typu pomieszczenia (dom, hotel czy biuro).
Oczywiście wszystko przy pomocy paneli dotykowych umożliwiających sterowania. Specjaliści marki podpowiedzą, jaki system jest optymalny w zależności od rodzaju pomieszczenia i jego przeznaczenia, czym się różnią systemy zamknięte i otwarte i zdradzą wiele sekretów inteligentnych rozwiązań z zakresu IoT i domów inteligentnych.

Bezpłatne badanie wątroby metodą Fibroscan WSTĘP WOLNY

29/09/23 09:00 - 17:00 Parking zewnętrzy przy wejściu głównym

Masz diagnozę stłuszczenia wątroby? Chorujesz na cukrzycę typu 2? Skorzystaj z możliwości wykonania bezpłatnego badania wątroby Fibroscan (nieinwazyjnego pomiaru stopnia zwłóknienia oraz stłuszczenia wątroby). W dniu 29 września 2023 r. osoby z diagnozą stłuszczenia wątroby i cukrzycy typu 2 mogą wykonać badanie wątroby Fibroscan całkowicie bezpłatnie. Badanie to będzie wykonywane na parkingu z tyłu Galerii…

WSTĘP WOLNY

Bezpłatne badanie wątroby metodą Fibroscan

29/09/23 09:00 - 17:00 Parking zewnętrzy przy wejściu głównym

Masz diagnozę stłuszczenia wątroby?

Chorujesz na cukrzycę typu 2?

Skorzystaj z możliwości wykonania bezpłatnego badania wątroby Fibroscan (nieinwazyjnego pomiaru stopnia zwłóknienia oraz stłuszczenia wątroby).

W dniu 29 września 2023 r. osoby z diagnozą stłuszczenia wątroby i cukrzycy typu 2 mogą wykonać badanie wątroby Fibroscan całkowicie bezpłatnie. Badanie to będzie wykonywane na parkingu z tyłu Galerii Wnętrz DOMAR w ramach eventu Jesienny Dobrostan. W przypadku niepokojącego wyniku Centrum Medyczne FutureMeds (ul. Legnicka 16) zapewnia bezpłatną konsultację lekarską.

Bezpłatne badania gęstości kości dla Pań 60+ ZAPISY

29/09/23 09:00 - 17:00 Parking zewnętrzy przy wejściu głównym

Osteoporoza to podstępna choroba, która atakuje nasze kości. Często ukrywa się przez wiele lat, nie dając żadnych objawów, dlatego bardzo ważne jest wczesne wykrycie choroby i podjęcie odpowiedniego leczenia. W profilaktyce osteoporozy bardzo ważny jest czas, ponieważ im szybciej uda nam się zdiagnozować chorobę tym, większe są szanse na zahamowanie jej rozwoju. Centrum Medyczne FutureMeds…

ZAPISY

Bezpłatne badania gęstości kości dla Pań 60+

29/09/23 09:00 - 17:00 Parking zewnętrzy przy wejściu głównym

Osteoporoza to podstępna choroba, która atakuje nasze kości. Często ukrywa się przez wiele lat, nie dając żadnych objawów, dlatego bardzo ważne jest wczesne wykrycie choroby i podjęcie odpowiedniego leczenia. W profilaktyce osteoporozy bardzo ważny jest czas, ponieważ im szybciej uda nam się zdiagnozować chorobę tym, większe są szanse na zahamowanie jej rozwoju.

Centrum Medyczne FutureMeds we Wrocławiu (ul. Legnicka 16) prowadzi akcję promocji zdrowia „Stop osteoporozie”, w ramach której Panie po 60 roku życia, które nie leczą się z powodu osteoporozy, mogą bezpłatnie wykonać badanie gęstości kości. Bezpłatnie, bez kolejek, bez skierowania. Badanie trwa kilka minut i określa ryzyko wystąpienia osteoporozy. W przypadku niepokojącego wyniku zapewniamy bezpłatną konsultację lekarską.

Podczas Jesiennego Dobrostanu, na parkingu przed wejściem do galerii zapisane panie będą mogły wziąć udział w tym badaniu. A wszystkie zainteresowane badaniem uprzedzamy, że FutureMeds będzie gościł w Domarze cyklicznie, a więc nie zabraknie okazji do przebadania się

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów:

Warsztaty Świece i wino w salonie Italmeble

29/09/23 12:00 poziom 1, salon Italmeble 15

Jesienny dobrostan to także aromaty pieszczące zmysły. O tym jak ważny jest zapach we wnętrzu, wiemy doskonale ale… wyobraźcie sobie, że możecie stworzyć sobie świecę o pięknej kompozycji zapachowej niczym perfumiarz i świecarz w jednym! Zapraszamy Was na warsztaty Świece i wino, podczas których czeka Was sensualna podróż: pod opieką specjalistów z NihilNovi Studio skomponujecie…

Warsztaty Świece i wino w salonie Italmeble

29/09/23 12:00 poziom 1, salon Italmeble 15

Jesienny dobrostan to także aromaty pieszczące zmysły. O tym jak ważny jest zapach we wnętrzu, wiemy doskonale ale… wyobraźcie sobie, że możecie stworzyć sobie świecę o pięknej kompozycji zapachowej niczym perfumiarz i świecarz w jednym!

Zapraszamy Was na warsztaty Świece i wino, podczas których czeka Was sensualna podróż: pod opieką specjalistów z NihilNovi Studio skomponujecie własną świecę zapachową przy kieliszku wybornego wina i pysznych przekąskach. Połączycie uważność ze zmysłową przyjemnością.

Przyznajcie się, jak często dopieszczacie swoje ciało i umysł? Podczas Jesiennego Dobrostanu macie wyjątkową okazję by oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości. Do Waszej dyspozycji będą certyfikowane olejki zapachowe z kolekcji NihilNovi Studio, naturalny wosk rzepakowy, drewniane knoty, blaszki do mocowania knotów, miarki, mieszadła, czyli wszystkie narzędzia potrzebne do samodzielnego wykonania naturalnej świecy zapachowej, a także suszone kwiaty do dekoracji.

Podczas warsztatów dowiecie się więcej o świecach dostępnych na rynku, różnicach między poszczególnymi wariantami.

Pamiętajcie, to warsztat tylko dla dorosłych:)

Specjaliści z NihilNovi Studio podpowiedzą też, jakie świece wybierać, aby zadbały nie tylko o nasze wrażenia sensoryczne, ale także zdrowotne.

Italmeble przygotowało też specjalne konkursy dla architektów i klientów. Więcej szczegółów tutaj

Szkolenie z odpływów liniowych marki Ced’or WSTĘP WOLNY

29/09/23 14:00 poziom 0, salon Yourfloor

O tym, jak  pięknie zaprojektowane odpływy wpisują się w klimat każdej łazienki wie najlepiej marka Ced’or, producent odpływów, których nie powstydziłyby się nawet najbardziej luksusowe pokoje kąpielowe! Podczas Jesiennego Dobrostanu zapoznacie się z ofertą marki i dowiecie się o wszystkich możliwościach projektowania odpływów. Jeśli sądzicie, że odpływy są, jak każdy widzi, to… zobaczcie ofertę Ced’or…

WSTĘP WOLNY

Szkolenie z odpływów liniowych marki Ced’or

29/09/23 14:00 poziom 0, salon Yourfloor

O tym, jak  pięknie zaprojektowane odpływy wpisują się w klimat każdej łazienki wie najlepiej marka Ced’or, producent odpływów, których nie powstydziłyby się nawet najbardziej luksusowe pokoje kąpielowe!

Podczas Jesiennego Dobrostanu zapoznacie się z ofertą marki i dowiecie się o wszystkich możliwościach projektowania odpływów.

Jeśli sądzicie, że odpływy są, jak każdy widzi, to… zobaczcie ofertę Ced’or – naprawdę zwala z nóg.

Na razie dajemy Wam przedsmak, zobaczcie tu: Plakat – dzień otwarty CEDOR PRO A3 (1)

Więcej zobaczycie w salonie YourFloor na poziomie 0 naszej galerii.

Warsztaty marki Ravon – unikatowe wanny i umywalki

29/09/23 13:30 poziom 0, salon Yourfloor

Jeśli myślimy dobrostan czy wellbeing, to myślimy także relaks. A relaks w wannach Ravon to relaks podniesiony do wyższego poziomu estetycznego! Marka Ravon to producent wanien na zamówienie, unikatowych jak ich przyszli właściciele. W tej manufakturze powstają idealnie gładkie, o cudownych kształtach i kolorystyce, prawdziwe dzieła sztuki łazienkowej, a szczególnie interesujące są wanny ręcznie malowane!…

Warsztaty marki Ravon – unikatowe wanny i umywalki

29/09/23 13:30 poziom 0, salon Yourfloor

Jeśli myślimy dobrostan czy wellbeing, to myślimy także relaks. A relaks w wannach Ravon to relaks podniesiony do wyższego poziomu estetycznego!

Marka Ravon to producent wanien na zamówienie, unikatowych jak ich przyszli właściciele. W tej manufakturze powstają idealnie gładkie, o cudownych kształtach i kolorystyce, prawdziwe dzieła sztuki łazienkowej, a szczególnie interesujące są wanny ręcznie malowane!

I może dlatego, że nie mamy tu do czynienia z manufakturą te wanny (ale także umywalki) to prawdziwe przedmioty z duszą dla świadomego użytkownika i konesera. Idealnie komponują się w autorskich projektach, podkreślają styl pokoju kąpielowego, a na pewno są bardzo oryginalne.

Na prezentację i warsztat poświęcony tej znakomitej polskiej marce zapraszamy do salonu Yourfloor podczas Jesiennego Dobrostanu 🙂

Witaj w uniwersum VOX! Wstęp wolny

29/09/23 16:00 poziom 0, przy salonie Quercus

Podczas Jesiennego Dobrostanu czeka na nas solidna porcja wiedzy i i nspiracji  od VOX Wnętrza. Czekają na Was aż trzy panele w dwóch blokach – o 16.00 i 19.00 VOX W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI: PROJEKTOWANIE, INSPIRACJE, ZAKUPY W VOXBOX VR (poziom 0, za punktem informacyjnym galerii) Małgorzata Rusin (Product Discovery & Consumer Insight VOX) Zapraszamy do…

Wstęp wolny

Witaj w uniwersum VOX!

29/09/23 16:00 poziom 0, przy salonie Quercus

Podczas Jesiennego Dobrostanu czeka na nas solidna porcja wiedzy i i nspiracji  od VOX Wnętrza. Czekają na Was aż trzy panele w dwóch blokach – o 16.00 i 19.00

VOX W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI: PROJEKTOWANIE, INSPIRACJE, ZAKUPY W VOXBOX VR (poziom 0, za punktem informacyjnym galerii)

Małgorzata Rusin (Product Discovery & Consumer Insight VOX)

Zapraszamy do świata wirtualnej rzeczywistości VOX! Podczas spotkania Małgorzata Rusin, zajmująca się badaniem zachowań konsumentów i nowymi technologiami,  opowie o wszystkich możliwościach platformy do projektowania, wizualizacji i zakupów VOXBOX VR; zabierze nas na spacer w 3D oraz zainspiruje do zmiany poglądów na temat zakupów wyposażenia wnętrz.

 

WNĘTRZA POD CZUŁĄ OPIEKĄ: PREMIERY PRODUKTOWE VOX (salon VOX, poziom 1)

Stanisław Giera (Product Manager VOX)

Jak stworzyć otulające i osobiste wnętrze? O najnowszych rozwiązaniach, systemach meblowych, kolekcjach oraz trendach wnętrzarskich opowie Stanisław Giera, produkt manager kategorii meblowej marki VOX. Szczegółowo przedstawi nowości takie jak  kolekcja 4 You Fresh, meble tapicerowane Conffi, modułowy system Into oraz w pełni konfigurowalny system mebli Creative.

 

ARCHITEKT I VOX. CASE STUDY WSPÓŁPRACY

Barbara Węgrzyn (Akademia Dobrego Projektu), Piotr Szcześniak (Ekspert techniczny VOX) – salon VOX, poziom 1

Celem panelu jest analiza różnych sytuacji w procesie projektowania i wyposażania wnętrz oraz wskazanie najlepszych rozwiązań pod względem doboru podłóg i ich montażu.

W rozmowie weźmie udział Barbara Węgrzyn, architektka oraz Piotr Szczęśniak, ekspert marki VOX. Jednym z kluczowych tematów będzie montaż ciężkiej zabudowy oraz mebli na różnych rodzajach podłóg.

 

Jaki materac jest najlepszy dla sportowca?

29/09/23 15:00 poziom 0, salon DlaSpania

Sen u sportowców jest jednym z czynników wpływających na jakość osiąganych wyników i elementem cyklicznego planu treningów i regeneracji. W przypadku deficytu snu sportowiec może być bardziej narażony na kontuzje, bo ciało nie zdąży się zregenerować po treningu, ma niższy refleks, co źle wpływa na osiągane wyniki czy mniejsze dotlenienie a więc i wydolność organizmu.…

Jaki materac jest najlepszy dla sportowca?

29/09/23 15:00 poziom 0, salon DlaSpania

Sen u sportowców jest jednym z czynników wpływających na jakość osiąganych wyników i elementem cyklicznego planu treningów i regeneracji.

W przypadku deficytu snu sportowiec może być bardziej narażony na kontuzje, bo ciało nie zdąży się zregenerować po treningu, ma niższy refleks, co źle wpływa na osiągane wyniki czy mniejsze dotlenienie a więc i wydolność organizmu.

Konsekwencji nienależytego komfortu snu jest wiele i o wszystkich opowiedzą specjaliści z salonu DlaSpania, doradzą także wybór optymalnego materaca osobom trenującym. To idealna okazja dla osób, które chcą racjonalnie połączyć te dwa obszary- trening i wypoczynek!

Warsztatom towarzyszą liczne atrakcje:

w sportowej sypialni czeka Was wyzwanie – a jakże – sportowe, w którym będziecie mogli wygrać wiele ciekawych nagród. Aby uzupełnić energię – skorzystacie z FIT poczęstunku.

 

Dowiesz się wszystkiego od deski do deski w salonie Bel-Pol

29/09/23 14:00 - 20:00 poziom 0, salon Bel-Pol

Bel-Pol zaprasza w godzinach 14:00-20:00 na eksperckie warsztaty tematyczne dotyczące podłóg, drzwi, akcesoriów (klamki, okucia drzwiowe itp.). Pomiędzy 30-minutowymi blokami tematycznymi zapraszamy architektów i projektantów do networkingu – będzie to czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i uwag, rozmowy z ekspertami prezentowanych firm i produktów. Nacisk w prezentacjach kładziony będzie nie tylko na korzyści funkcjonalne, trendy…

Dowiesz się wszystkiego od deski do deski w salonie Bel-Pol

29/09/23 14:00 - 20:00 poziom 0, salon Bel-Pol

Bel-Pol zaprasza w godzinach 14:00-20:00 na eksperckie warsztaty tematyczne dotyczące podłóg, drzwi, akcesoriów (klamki, okucia drzwiowe itp.).
Pomiędzy 30-minutowymi blokami tematycznymi zapraszamy architektów i projektantów do networkingu – będzie to czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i uwag,
rozmowy z ekspertami prezentowanych firm i produktów.

Nacisk w prezentacjach kładziony będzie nie tylko na korzyści funkcjonalne, trendy i walory estetyczne.
Specjaliści wskażą optymalne uwarunkowania do stosowania danego produktu czy czynniki ekologiczne istotne dla dobrego samopoczucia mieszkańców.
Na gości czeka wyrafinowany poczęstunek „made by” Studio Kulinarne Browar Mieszczański – czyli coś dla ciała.
A dla ducha – poza wiedzą – przewidziane jest mnóstwo materiałów reklamowych, upominki i inne niespodzianki😊

Konkurs dla Architektów w Italmeble

29/09/23 12:00 - 20:00 poziom 1, salon Italmeble

Jeśli chcesz zadbać o swój dobrostan, to idealny będzie weekend spa, a jeśli weekend spa, to oczywiście jako wygrana w konkursie w Salonie Italmeble. Zasady są proste: 29 września wpadasz do salonu Italmeble na poziomie 1 w GW Domar, wypełniasz ulotkę konkursową, odpowiadasz na pytanie konkursowe  i wrzucasz do urny konkursowej wraz z wizytówką. Ale…

Konkurs dla Architektów w Italmeble

29/09/23 12:00 - 20:00 poziom 1, salon Italmeble

Jeśli chcesz zadbać o swój dobrostan, to idealny będzie weekend spa, a jeśli weekend spa, to oczywiście jako wygrana w konkursie w Salonie Italmeble.

Zasady są proste:

29 września wpadasz do salonu Italmeble na poziomie 1 w GW Domar,

wypełniasz ulotkę konkursową, odpowiadasz na pytanie konkursowe  i wrzucasz do urny konkursowej wraz z wizytówką.

Ale najważniejsze przy okazji tego konkursu jest to, że wpadając do nas zobaczysz najnowsze piękne produkty najlepszych włoskich producentów mebli i wyposażenia wnętrz.

Z zasadami konkursu możesz zapoznac się tu:  Regulamin Konkursu Italmeble

Budujemy marzenia – wystawa motocykli unikatowych

29/09/23 10:00 poziom 0, vis-a-vis Santander Bank

Marzenie o wolności, przygodzie i wietrze we włosach? Unikatowy motocykl, który niczym kurtka z wężowej skóry Nicolasa Cage’a w Dzikości Serca – jest symbolem wolności i niezależności jednostki. Ten filmowy wstęp nie jest bez znaczenia, bo przedstawiamy Państwu kolekcję unikatowych, robionych na zamówienie motocykli z pracowni firmy UNIKAT Motorworks. Jej założycielem jest Grzegorz Korczak z…

Budujemy marzenia – wystawa motocykli unikatowych

29/09/23 10:00 poziom 0, vis-a-vis Santander Bank

Marzenie o wolności, przygodzie i wietrze we włosach? Unikatowy motocykl, który niczym kurtka z wężowej skóry Nicolasa Cage’a w Dzikości Serca – jest symbolem wolności i niezależności jednostki.
Ten filmowy wstęp nie jest bez znaczenia, bo przedstawiamy Państwu kolekcję unikatowych, robionych na zamówienie motocykli z pracowni firmy UNIKAT Motorworks.

Jej założycielem jest Grzegorz Korczak z wykształcenia operator filmowy (po łódzkiej filmówce, nagradzany i pracujący na całym świecie), reżyser efektów specjalnych (m.in. nominacja do Oscara za Królika po Berlińsku) i artysta wizualny, który swe prace wystawiał w najważniejszych muzeach w Polsce.

Teraz wykorzystuje swoje zdolności, aby dopieszczać wizualnie modele, które najpierw projektuje w świecie wirtualnym, a potem w realu.
Kilka z nich zostało docenionych przez prestiżowe instytucje m.in. CafeRacerTV (II Best Build 2016) czy RideToBe (II Bike Of theYear) Return Of The Caferacers (Top 10 of 2019)
i wiele z nich trafiło do kolekcjonerów z całej Europy.

Unikat Motorworks nie tylko materializuje marzenia o jedynych w swoim rodzaju motocyklach, organizuje też wrocławską edycję The Distinguished Gentleman’s Ride,
wydarzenie mające na celu zwrócenie uwagi na zdrowie i profilaktykę rakową wśród mężczyzn.

Podczas Jesiennego Dobrostanu będziemy mogli podziwiać te cuda motoryzacji i designu w salonie na poziomie O – vis-a-vis Banku Santander
Wystawa będzie czynna do końca października 2023.

Konkurs dla architektów Werk Mebel

29/09/23 10:00 poziom 0, salon Werk Mebel

Podczas Jesiennego Dobrostanu nasz salon Werk mebel przygotował specjalny konkurs dla projektantów, który potrwa do soboty 30 września. W tym czasie trzy najlepsze projekty zlecone do realizacji w salonie zostaną nagrodzone sprzętem firmy SMEG: 1 miejsce wyróżnione będzie kawiarką SMEG, 2 miejsce – czajnikiem tej marki a 3 miejsce  – wyciskarką. Więcej szczegółów znajdziecie tu:…

Konkurs dla architektów Werk Mebel

29/09/23 10:00 poziom 0, salon Werk Mebel

Podczas Jesiennego Dobrostanu nasz salon Werk mebel przygotował specjalny konkurs dla projektantów, który potrwa do soboty 30 września.

W tym czasie trzy najlepsze projekty zlecone do realizacji w salonie zostaną nagrodzone sprzętem firmy SMEG:

1 miejsce wyróżnione będzie kawiarką SMEG,

2 miejsce – czajnikiem tej marki

a 3 miejsce  – wyciskarką.

Więcej szczegółów znajdziecie tu: Jesienny_Dobrostan_Ulotka_A4_V2

 

Pokaz baristyczny la Pavoni i gotowanie z BORA WSTĘP WOLNY

29/09/23 13:00 poziom 0, salon Werk Mebel

La Pavoni to kultowa włoska marka, która zawsze przychodzi na myśl każdemu koneserowi dobrej kawy. Od ponad 100 lat tworzy profesjonalne ekspresy do kawy o tak pięknym designie, że jeden z nich znalazł się w kolekcji sztuki współczesnej w Museum of Modern Art w Nowym Jorku. Nazwa marki wzięła się od nazwiska włoskiego biznesmena i…

WSTĘP WOLNY

Pokaz baristyczny la Pavoni i gotowanie z BORA

29/09/23 13:00 poziom 0, salon Werk Mebel

La Pavoni to kultowa włoska marka, która zawsze przychodzi na myśl każdemu koneserowi dobrej kawy.
Od ponad 100 lat tworzy profesjonalne ekspresy do kawy o tak pięknym designie, że jeden z nich znalazł się w kolekcji sztuki współczesnej w Museum of Modern Art w Nowym Jorku.
Nazwa marki wzięła się od nazwiska włoskiego biznesmena i wytwórcy Desiderio Pavoniego, który w swojej małej pracowni w Mediolanie opracował swój pierwszy barowy ekspres do kawy.

I właśnie na pokaz parzenia kawy w jednym z tych cudów techniki i designu, połączony z degustacją, zaprasza barista w salonie Werk Mebel.

Ale to nie wszystko!

Kolejną kultową marką, która smacznie zaprezentuje swoje możliwości jest BORA, zapraszamy więc na pokaz kulinarny (i degustację) czyli Gotowanie z marką BORA. Jakie są efekty połączenia ultratechnologii z talentem kulinarnym? Przekonacie się podczas Jesiennego Dobrostanu!

A przy pysznej kawie możecie porozmawiać z expertami marki i specjalistami z salonu Werk Mebel, La Pavoni i innych. Prezentowane będą nowości, a architekci mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie:

Trzy najlepsze projekty zlecone do realizacji w Werk Mebel zostaną nagrodzone sprzętem firmy SMEG

 1. miejsce – kawiarka SMEG
 2. miejsce – czajnik SMEG
 3. miejsce wyciskarka do soków SMEG

Więcej o konkursie dowiecie się tutaj

Jesienny Dobrostan w Werk Mebel potrwa aż dwa dni, bo 29 i 30 września

 

Kącik zielonych porad Wstęp wolny

29/09/23 10:00 poziom 1, salonik Parapet Rośliny i Doniczki

Oczywiście kochamy roślinność w naszych domowych i okołodomowych przestrzeniach. Jest to jeden z elementów zielonego designu, który wspiera nasze dobre samopoczucie, bo rośliny korzystnie wpływają na nas nie tylko z estetycznego punktu widzenia. Natomiast  pielęgnacja i zachowanie roślin w zdrowym stanie nie jest rzeczą prostą i oczywistą. Dlatego proponujemy Wam bardzo przydatne warsztaty z Katarzyną…

Wstęp wolny

Kącik zielonych porad

29/09/23 10:00 poziom 1, salonik Parapet Rośliny i Doniczki

Oczywiście kochamy roślinność w naszych domowych i okołodomowych przestrzeniach. Jest to jeden z elementów zielonego designu, który wspiera nasze dobre samopoczucie, bo rośliny korzystnie wpływają na nas nie tylko z estetycznego punktu widzenia. Natomiast  pielęgnacja i zachowanie roślin w zdrowym stanie nie jest rzeczą prostą i oczywistą.

Dlatego proponujemy Wam bardzo przydatne warsztaty z Katarzyną Gałandziej, naszą specjalistką od roślinności.  Na czym polegają?  Po prostu odwiedzacie naszą specjalistkę i zadajecie pytania, a Kasia doradza Wam najlepsze rozwiązania, w zielonym otoczeniu utniecie sobie bardzo pożyteczną pogawędkę, pełną inspiracji i praktycznych porad. Podczas całodziennych porad  podpowie Wam, jak pielęgnować rosliny doniczkowe, jak aranżować zieloną przestrzeń, jak dobrać rośliny by wspomagały nasz dobrostan a także wskaże, które rośliny „współpracują” ze soobą, a które wprost się „nie znoszą”

Prezentacja Smart Panel Grenton – Inteligentny Dom WSTĘP WOLNY

29/09/23 12:30 poziom 1, salon OMRA Smart Home

OMRA prezentuje rozwiązania domu inteligentnego marki GRENTON. Internet of Things i dom inteligentny nie są już opowiastkami futurystycznymi a realnymi rozwiązaniami, przydatnymi i usprawniającymi codzienne funkcjonowanie. W salonie OMRA na 1. Poziomie Galerii Wnętrz Domar zaprezentujemy możliwości, jakie daje kompleksowy system  inteligentnego domu marki Grenton. Grenton  jest polskim producentem kompletnego systemu System Smart Home Grenton…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja Smart Panel Grenton – Inteligentny Dom

29/09/23 12:30 poziom 1, salon OMRA Smart Home

OMRA prezentuje rozwiązania domu inteligentnego marki GRENTON.

Internet of Things i dom inteligentny nie są już opowiastkami futurystycznymi a realnymi rozwiązaniami, przydatnymi i usprawniającymi codzienne funkcjonowanie.

W salonie OMRA na 1. Poziomie Galerii Wnętrz Domar zaprezentujemy możliwości, jakie daje kompleksowy system  inteligentnego domu marki Grenton. Grenton  jest polskim producentem kompletnego systemu System Smart Home Grenton łączącego: przewodowe i bezprzewodowe moduły, elastyczne oprogramowanie, panele sterujące o nowoczesnym designie oraz intuicyjną, spersonalizowaną aplikacji mobilną myGrenton, która pozwala zdalnie zarządzać domem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – architektów i klientów na prezentacje o godzinie o 12.30 17.00 i 20.00. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują możliwości systemu Smart Home Grenton.

Podczas spotkania zapraszamy na szkolenie dla Architektów i Projektantów wnętrz – „Architekt dla Architektów – Twórz Nowoczesne wnętrza wraz z systemem smart home GRENTON” – czas szkolenia ok.40 min. Szkolenie poprowadzi Architekt i jednocześnie Opiekuna Architekta w Grenton – Agata Łydek-Grzywa

Pokaz premierowej kolekcji ceramiki Uli Michalak w salonie PUSZMAN WSTĘP WOLNY

29/09/23 14:00 poziom 2, salon PUSZMAN

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie! Ula Michalak wraz ze Studiem Projektowym marki Puszman przygotowała nową kolekcję ceramiki. Efekt tej współpracy i premiera kolekcji nastąpi podczas Jesiennego Dobrostanu. Dedykowaną ceramikę Uli będziecie mogli potem nie tylko podziwiać, ale także nabyć w Puszmanie. Ula Michalak, prowadzi blog wnętrzarski interiorsdesignblog.com, oraz kanał na YouTube. Stylistka wnętrz, pomysłodawczyni i…

WSTĘP WOLNY

Pokaz premierowej kolekcji ceramiki Uli Michalak w salonie PUSZMAN

29/09/23 14:00 poziom 2, salon PUSZMAN

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie! Ula Michalak wraz ze Studiem Projektowym marki Puszman przygotowała nową kolekcję ceramiki. Efekt tej współpracy i premiera kolekcji nastąpi podczas Jesiennego Dobrostanu.

Dedykowaną ceramikę Uli będziecie mogli potem nie tylko podziwiać, ale także nabyć w Puszmanie.

Ula Michalak, prowadzi blog wnętrzarski interiorsdesignblog.com, oraz kanał na YouTube. Stylistka wnętrz, pomysłodawczyni i organizator Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich. Od początku współpracuje z Warsaw Home, gdzie organizuje BlogTour. Na poznańskich targach Home Decor, od 8 lat aranżuje około 100metrowe stoisko w ramach Bloggers Zone, uwzględniając aktualne trendy, organizując jednocześnie platformę do wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń do osób z branży. Od kilku lat uczestnik Safari Blog, inicjatywy DDN News. W ramach tego projektu, wybrani z całej Europy blogerzy wnętrzarscy, odwiedzają stoiska, zaproszeni przez najlepsze marki iSaloni na Milan Design Week. Jej blog wnętrzarski to pochwała dla klasyki i szlachetnych dekoracji. Uwielbia amerykański modern glamour w najlepszej odsłonie. Jej blog to również portfolio autorskich stylizacji wnętrz. Inspirują ją projekty najlepszych amerykańskich projektantów, Nate’a Berkusa, Kelly Wearstler czy Ashley Darryl.

Prezentacja Smart Panel Grenton – Inteligentny Dom WSTĘP WOLNY

29/09/23 17:00 poziom 1, salon OMRA Smart Home

OMRA prezentuje rozwiązania domu inteligentnego marki GRENTON. Internet of Things i dom inteligentny nie są już opowiastkami futurystycznymi a realnymi rozwiązaniami, przydatnymi i usprawniającymi codzienne funkcjonowanie. W salonie OMRA na 1. Poziomie Galerii Wnętrz Domar zaprezentujemy możliwości, jakie daje kompleksowy system  inteligentnego domu marki Grenton. Grenton  jest polskim producentem kompletnego systemu System Smart Home Grenton…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja Smart Panel Grenton – Inteligentny Dom

29/09/23 17:00 poziom 1, salon OMRA Smart Home

OMRA prezentuje rozwiązania domu inteligentnego marki GRENTON.

Internet of Things i dom inteligentny nie są już opowiastkami futurystycznymi a realnymi rozwiązaniami, przydatnymi i usprawniającymi codzienne funkcjonowanie.

W salonie OMRA na 1. Poziomie Galerii Wnętrz Domar zaprezentujemy możliwości, jakie daje kompleksowy system  inteligentnego domu marki Grenton. Grenton  jest polskim producentem kompletnego systemu System Smart Home Grenton łączącego: przewodowe i bezprzewodowe moduły, elastyczne oprogramowanie, panele sterujące o nowoczesnym designie oraz intuicyjną, spersonalizowaną aplikacji mobilną myGrenton, która pozwala zdalnie zarządzać domem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – architektów i klientów na prezentacje o godzinie o 12.30 17.00 i 20.00. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują możliwości systemu Smart Home Grenton.

Podczas spotkania zapraszamy na szkolenie dla Architektów i Projektantów wnętrz – „Architekt dla Architektów – Twórz Nowoczesne wnętrza wraz z systemem smart home GRENTON” – czas szkolenia ok.40 min. Szkolenie poprowadzi Architekt i jednocześnie Opiekuna Architekta w Grenton – Agata Łydek-Grzywa

Premiera oprogramowania Komandor Smart. Prezentacja aplikacji Designer Komandor Wstęp wolny

29/09/23 15:30 poziom 0, salon Komandor

Premiera Komandor Smart Komandor Smart to świetnie oprogramowane produkty sprawdzone pod względem technologii, konstrukcji i funkcjonalności. To kilkaset różnych kombinacji i rozwiązań w postaci gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów, które można ze sobą łączyć w dowolnej formie, aby otrzymać mebel skrojony po konkretne potrzeby. Wszystkie szafy i garderoby zostały opracowane przez technologów i projektantów,…

Wstęp wolny

Premiera oprogramowania Komandor Smart. Prezentacja aplikacji Designer Komandor

29/09/23 15:30 poziom 0, salon Komandor


Premiera Komandor Smart

Komandor Smart to świetnie oprogramowane produkty sprawdzone pod względem technologii, konstrukcji i funkcjonalności.
To kilkaset różnych kombinacji i rozwiązań w postaci gotowych modułów wnętrz, korpusów oraz frontów, które można ze sobą łączyć w dowolnej formie,
aby otrzymać mebel skrojony po konkretne potrzeby. Wszystkie szafy i garderoby zostały opracowane przez technologów i projektantów,
a następnie oprogramowane tak, aby ich konstrukcja, jakość i funkcjonalność były na najwyższym poziomie.

Prezentacja aplikacji Komandor Designer

Jeśli chcecie przetestować na własnej przestrzeni możliwości projektowe aplikacji Komandor Designer, to zapraszamy na warsztaty do salonu Komandor,
gdzie nie tylko zapoznacie się z jej możliwościami podczas prezentacji, ale także będziecie mogli pod okiem specjalistów marki, zaprojektować meble do zabudowy.
Podczas trzech warsztatów na 6 stanowiskach można będzie przejść przez cały proces projektowy.

Najważniejsze cechy aplikacji Designer Komandor to:
• możliwość wykonywania projektu on-line, na dowolnym urządzeniu, funkcjonalne i sprawdzone propozycje gotowych rozwiązań wnętrza i wzory drzwi
• profesjonalny projekt i wizualizacja gotowego mebla
• moduł Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), czyli możliwość zobaczenia zaprojektowanego mebla w realnym wnętrzu
• kod QR pozwalający na wczytanie projektu mebla na inne urządzenie w celu edycji
• bezpłatna wycena projektu oraz konsultacje z doradcą Komandor

Prezentacja Smart Panel Grenton – Inteligentny Dom WSTĘP WOLNY

29/09/23 20:00 poziom 1, salon OMRA Smart Home

OMRA prezentuje rozwiązania domu inteligentnego marki GRENTON. Internet of Things i dom inteligentny nie są już opowiastkami futurystycznymi a realnymi rozwiązaniami, przydatnymi i usprawniającymi codzienne funkcjonowanie. W salonie OMRA na 1. Poziomie Galerii Wnętrz Domar zaprezentujemy możliwości, jakie daje kompleksowy system  inteligentnego domu marki Grenton. Grenton  jest polskim producentem kompletnego systemu System Smart Home Grenton…

WSTĘP WOLNY

Prezentacja Smart Panel Grenton – Inteligentny Dom

29/09/23 20:00 poziom 1, salon OMRA Smart Home

OMRA prezentuje rozwiązania domu inteligentnego marki GRENTON.

Internet of Things i dom inteligentny nie są już opowiastkami futurystycznymi a realnymi rozwiązaniami, przydatnymi i usprawniającymi codzienne funkcjonowanie.

W salonie OMRA na 1. Poziomie Galerii Wnętrz Domar zaprezentujemy możliwości, jakie daje kompleksowy system  inteligentnego domu marki Grenton. Grenton  jest polskim producentem kompletnego systemu System Smart Home Grenton łączącego: przewodowe i bezprzewodowe moduły, elastyczne oprogramowanie, panele sterujące o nowoczesnym designie oraz intuicyjną, spersonalizowaną aplikacji mobilną myGrenton, która pozwala zdalnie zarządzać domem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – architektów i klientów na prezentacje o godzinie o 12.30 17.00 i 20.00. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują możliwości systemu Smart Home Grenton.

Podczas spotkania zapraszamy na szkolenie dla Architektów i Projektantów wnętrz – „Architekt dla Architektów – Twórz Nowoczesne wnętrza wraz z systemem smart home GRENTON” – czas szkolenia ok.40 min. Szkolenie poprowadzi Architekt i jednocześnie Opiekuna Architekta w Grenton – Agata Łydek-Grzywa

Tomasz Chołuj Pielęgnuj

29/09/23 10:00 poziom 2

W swoich pracach podejmuje ważne tematy relacji i obecności we współczesnym świecie widziane oczyma everymana, każdego z nas. Proste, alegoryczne formy, minimalizm formalny i kolorystyczny powodują, że przekaz uderza mocą i wnikliwym wglądem w kondycję ludzką. To sztuka – manifest, pokazująca, że fundamentalne emocje, postawy i relacje pomagają nam odnaleźć się w niepewnej rzeczywistości. Jak…

Tomasz Chołuj Pielęgnuj

29/09/23 10:00 poziom 2

W swoich pracach podejmuje ważne tematy relacji i obecności we współczesnym świecie widziane oczyma everymana, każdego z nas. Proste, alegoryczne formy, minimalizm formalny i kolorystyczny powodują, że przekaz uderza mocą i wnikliwym wglądem w kondycję ludzką. To sztuka – manifest, pokazująca, że fundamentalne emocje, postawy i relacje pomagają nam odnaleźć się w niepewnej rzeczywistości. Jak mówi sam artysta: Obecnie skupiam się na sztuce, której celem jest używanie możliwie najprostszych środków graficznych do wyrażenia złożoności ludzkiej natury, współczesnego języka sztuki, rozumianego przez wszystkich, niezależnie od koloru skóry, kręgu kulturowego i narodowości.

Obraz zatytułowany KRÓTKI TRAKTAT O SZUKANIU MIEJSCA W ŻYCIU (technika własna, 150x100cm), który otwiera opis wystawy, przedstawiamy poniżej w pełnej okazałości 🙂

Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi o godzinie 17.00 na poziomie 2.

 

Tomasz Chołuj ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki  Politechniki Wrocławskiej. W 2017 r.  uzyskał tytuł doktora sztuki pod kierunkiem prof. Michała Jędrzejewskiego. Obecnie pracuje jako adiunkt na Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 1995 wraz z Jerzym Gomółką prowadzi biuro architektoniczne PRACOFFNIA. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Zajmuje się projektowaniem architektury, wnętrz, mebli. Uprawia fotografię, kolaż, malarstwo, rysunek, jest także twórcą streetartowym. Kreator nowego kierunku w sztuce – ekstrapozycjonizmu, a jednocześnie wyznawca sensybilizmu.

Zdjęcie Tomasza wykonał Łukasz Krzywda

Matt Is the New Shine

29/09/23 10:00 poziom 0, vis-a-vis salonu Magic Home

Less is more powiedział kiedyś proroczo Ludwig Mies van der Rohe o minimalizmie, który wkroczył przebojem do designu. Minimalizm to także znak rozpoznawczy niezwykłych form użytkowych Oskara Zięty, których styl i technologia wykonania znalazły uznanie na całym świecie. Wszyscy kojarzymy stalowego Ploppa, metaliczne lustra Rondo czy Tafle, wykonane w autorskiej technologii FiDU. W obecnej wystawie…

Matt Is the New Shine

29/09/23 10:00 poziom 0, vis-a-vis salonu Magic Home

Less is more powiedział kiedyś proroczo Ludwig Mies van der Rohe o minimalizmie, który wkroczył przebojem do designu.

Minimalizm to także znak rozpoznawczy niezwykłych form użytkowych Oskara Zięty, których styl i technologia wykonania znalazły uznanie na całym świecie. Wszyscy kojarzymy stalowego Ploppa, metaliczne lustra Rondo czy Tafle, wykonane w autorskiej technologii FiDU.

W obecnej wystawie Zięta poszedł o krok dalej, skupił się na formie i kolorze swoich projektów, a właściwie na ich twórczej redukcji – blask stali zamienił na mat i dodał szlachetną, chłodną biel.

Wszystko po to by uwypuklić kształt, formę i detale swoich prac. Biel i mat oczyszczają naszą percepcję dając pole do wyobraźni i emocji, dają oddech od przebodźcowania, klarują obserwację. Matt Is the New Shine to wystawa powściągliwa, zmysłowa i wieloznaczna, minimalizm jest tu wyzwaniem dla twórcy i obserwatora.

Matt is The New Shine można oglądać do końca października na poziomie 0 naszej galerii vis-a-vis salonu Magic Home.

OFICJALNE OTWARCIE WYSTAWY NASTĄPI O GODZ. 16.00 na poziomie 0

Oskar Zięta: architekt, designer, artysta i innowator. Absolwent architektury na Politechnice Szczecińskiej i stypendysta na Politechnice Federalnej w Zurychu. Specjalizuje się w projektowaniu sterowanym komputerowo i nowoczesnych technologiach produkcyjnych. Laureat wielu nagród z dziedziny designu. Autor technologii FiDU czyli deformacji metalu za pomocą ciśnienia wewnętrznego, w której tworzy unikatowe meble i obiekty artystyczne. Jego stołek PLOPP (Polski Ludowy Obiekt Pompowany Powietrzem) to ikona designu z 2008 roku, prezentowana w wielu muzeach świata. Zięta znany jest z realizacji największych obiektów w technologii free formingu m.in. rzeźby NAWA na wrocławskim Ostrowiu Tumskim, nominowanej do nagrody Miesa van der Rohe 2019.

ASP we Wrocławiu: Full Focus

29/09/23 10:00 Poziom 0, poziom 1, poziom 2

Art&design – full focus – Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu Każdemu w życiu towarzyszy pragnienie poczucia spełnienia, wewnętrznej harmonii lub innego pozytywnego uczucia, które wprawia nas w zadowolenie lub budzi satysfakcję. Ten stan, będący częścią psychicznego dobrostanu, związany jest ze świadomym doświadczaniem, aktywną obserwacją, skupieniem na tu i teraz. Uwaga jest potrzebna,…

ASP we Wrocławiu: Full Focus

29/09/23 10:00 Poziom 0, poziom 1, poziom 2

Art&design – full focus – Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Każdemu w życiu towarzyszy pragnienie poczucia spełnienia, wewnętrznej harmonii lub innego pozytywnego uczucia, które wprawia nas w zadowolenie lub budzi satysfakcję. Ten stan, będący częścią psychicznego dobrostanu, związany jest ze świadomym doświadczaniem, aktywną obserwacją, skupieniem na tu i teraz. Uwaga jest potrzebna, a uważność jest szczególną cechą każdego twórcy. Pełna koncentracja na przedmiocie działania towarzyszy mu nieodmiennie.

O tym jak artysta i projektant akumuluje swój twórczy potencjał opowiada wystawa art&design – full focus Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Twórca jak podróżnik wybiera obszar i kierunek działania, w perspektywie mając powodzenie procesu kreacji polegające na osiągnięciu założonego celu. Wykładowcy, studenci, doktoranci i absolwenci Akademii realizują ambitne plany zarówno w dziedzinie sztuki, jak i designu, skupiając w pełni swą uwagę na opracowaniu zamierzonego rezultatu.

Wystawa proponuje widzowi swoistą wyprawę w czterech kierunkach i zakłada przedstawienie indywidualności twórczych w czterech wymiarach tematycznych. Wyznacza je idea, materia, miejsce i aura. Te konteksty tworzą kategorie, w jakich analizowane mogą być składające się na wystawę prace. Można uznać je za istotne także dla pojęcia mindfulness, pozostającego w stałej relacji z aktem twórczym.

Focus aura

Aura rozprzestrzenia się w naszym otoczeniu jako sfera niematerialna, która jest identyfikowana z siecią energii tworzoną przez ludzi i rzeczy. Jako niewidoczne oddziaływanie tworzy klimat, nastrój i specyficzne warunki, wpływa na emocje.  Aura może być tworzona przez dobór obiektów i przedmiotów, po to by czynić przestrzeń wyjątkową i nadać jej indywidualny charakter.

Focus miejsce

Miejsce jest punktem w przestrzeni bądź jej częścią wyznaczoną przez czynność lub cel jakiemu służy. Codziennie przemierzamy przestrzeń z miejsca do miejsca, to one wyznaczają wektory naszej aktywności. Miejsce jest punktem, w którym się zatrzymujemy, zwalniamy tempo, „łapiemy oddech”. To również obszar, w którym coś się znajduje lub odbywa, czego stajemy się obserwatorem lub częścią. To miejsce zdarzenia, pobytu, urodzenia, pracy, zamieszkania lub miejsce siedzące.

Focus idea

Idea istnieje poza rzeczywistością, a obiekt lub przedmiot może  być realnym jej odpowiednikiem. Myśl przewodnia wyznacza kierunek działania autora, by pojęcie lub zjawisko zostało zobrazowane zgodnie z jego intencją. Idea, poznawalna rozumowo, dzięki wizualizacji lub materialnemu urzeczywistnieniu skłania do refleksji i nabiera znaczenia, które staje się czytelne dla odbiorcy.

Focus materia

Materia określa to, co obiektywnie istnieje w czasie i przestrzeni, jest podłożem zjawisk i przemian. Twórca przekształca ją wedle własnej wizji, nadaje rzeczy znaczenie i przeznaczenie. Zgodnie z  rodzajem  tworzywa i jego właściwościami, kreuje nową wartość w kategoriach fizycznych, wizualnych i sensualnych. Odkrywa jego moc i potencjał.

OFICJALNE OTWARCIE WYSTAWY:GODZ 18.00 POZIOM 0

 

Beata Mak-Sobota

 

Kuratorki wystawy:

Marta Płonka

Marta Płonka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Od roku 2005 zawodowo związana z Akademią, gdzie kieruje Pracownią Projektowania Komunikacji Wizualnej w Katedrze Wzornictwa na Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii oraz pełni funkcję Prorektora ds. naukowych i współpracy z podmiotami zewnętrznymi.
Projektowo-artystyczna aktywność dr hab. Marty Płonki jest skupiona wokół szeroko pojętego wzornictwa, głównie projektowania komunikacji wizualnej, opartego na zawodowych relacjach z podmiotami zewnętrznymi. Wśród tych podmiotów ważne rangą miejsce zajmują wyższe uczelnie, ośrodki kultury (muzea i galerie), oraz instytucje, przedsiębiorstwa i centra badawczo-rozwojowe. Podkreślając istotną rolę wzornictwa jako aktywatora innowacyjności, Marta Płonka podejmuje dialog na linii projektant–przedsiębiorca.

 

 

 

 

Beata Mak-Sobota

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Od roku 1994 zawodowo związana z Akademią, obecnie jako dr habilitowany na stanowisku profesora uczelni kieruje Pracownią Projektowania Integrującego w Katedrze Szkła na Wydziale Ceramiki i Szkła oraz pełni funkcję Prorektora ds. dydaktycznych i studenckich. Twórczo pracuje w obszarze szkła artystycznego i działa w obszarze designu eksperymentalnego, eksplorując potencjał formalny szkła w kontekście obiektu kinetycznego i ultraminimalizmu, a także łączenia szkła z innym tworzywem jak metal, papier. Obiekty, cykle prac, zrealizowane projekty prezentowała na ponad 20 wystawach indywidualnych i ponad 100 zbiorowych w kraju i za granicą między innymi w Austrii, Czechach, Holandii, Szwecji i Niemczech. Jej prace znajdują się w polskich zbiorach muzealnych oraz kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Monika Tatiana Idzikowska Shibori – Slow colors

29/09/23 10:00 poziom 0, przy salonie Kuchnika

Najważniejszą inspiracją dla tej wystawy była sztuka Japonii, tradycja Kasane-irome, warstwy kolorów oraz stare techniki barwierskie – itajime shibori i arashi shibori, poszerzone o techniki własne. Technika barwienia tkanin shibori ma ponad 1500 lat i niestety jest już tradycją zanikającą. Zderzenie geometrii i miękkości tkanin Prezentowana w Galerii Wnętrz Domar kolekcja jest częścią projektu Between…

Monika Tatiana Idzikowska Shibori – Slow colors

29/09/23 10:00 poziom 0, przy salonie Kuchnika

Najważniejszą inspiracją dla tej wystawy była sztuka Japonii, tradycja Kasane-irome, warstwy kolorów oraz stare techniki barwierskie – itajime shibori i arashi shibori, poszerzone o techniki własne. Technika barwienia tkanin shibori ma ponad 1500 lat i niestety jest już tradycją zanikającą.

Zderzenie geometrii i miękkości tkanin

Prezentowana w Galerii Wnętrz Domar kolekcja jest częścią projektu Between the Lines oraz Takotsubo. Droga shibori, obydwie wystawy Moniki Tatiany Idzikowskiej pod patronatem Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.
Wystawie towarzyszyć też będzie unikatowe kimono, prezentowane w Muzeum Manggha w ramach wystawy Kimono Nieskończone inspiracje. Kolekcja składa się z lnianych, bawełnianych i jedwabnych, ręcznie farbowanych, unikalnych tkanin.
Technika barwienia tkanin shibori ma ponad 1500 lat i niestety jest już tradycją zanikającą.

Shibori -slow colors to w pewnym sensie w mikroskali droga i odsłona różnych przestrzeni zastosowania koloru i technik barwierskich, zarówno w sztuce, jak i w życiu codziennym, w domu.
Proces powolnego składania tkanin, ma wiele z medytacji, farbowanie uczy pokory, kolor, jego wibracje i połączenia odnoszą się często do przyrody, oddają jej piękno i przenoszą je w formie tkanin dekoracyjnych i obrazów do naszych domów.

Wierzę, że kontakt z pięknem, kolorem podnosi jakość życia, tak samo jak wyszukanych dźwięków, do szczęścia potrzebujemy bodźców kolorystycznych i sensualnych miękkich tkanin.

Dla mnie jest to to opowieść o kolorze, o pozawerbalnej formie komunikacji jaką są barwy.

 

OFICJALNE OTWARCIE WYSTAWY O GODZ.19.00

Monika Tatiana Idzikowska
Artystka, projektantka mody. Wrocławianka. Znana z rzeźbiarskich form -kreacji high fashion, projektantka kimon, twórczyni wielkoformatowych tkanin shibori. Autorka ponad 20 kolekcji high fashion, projektuje modę na poziomie artystycznym. Tkaniny i kimona, które tworzy od samego początku zyskały uznanie Muzeum Sztuki i Techniki Manggha i kolekcje te są objęte patronatem muzeum. Tkaniny, obrazy i kreacje tworzone ręcznie przez artystkę prezentowane są w galerii autorskiej we Wrocławiu, Maison Idzikowska ul. Szewska 24

Dźwięki natury

29/09/23 10:00 poziom 2, salon Interno Italiano

Nie może być mowy o dobrostanie bez kontaktu z naturą. Szczególnym rodzajem takiej interakcji jest fotografia zwierząt w ich naturalnym habitacie. A wyjątkowo wdzięcznymi obiektami są ptaki, Marek Grymin i Magda Wallner, dwoje podróżników i pasjonatów wędruje po świecie i uchwyca w obiektywie ulotne (nomen omen) pierzaste klejnoty. Wystawa Dźwięki Natury w salonie Interno Italiano…

Dźwięki natury

29/09/23 10:00 poziom 2, salon Interno Italiano

Nie może być mowy o dobrostanie bez kontaktu z naturą. Szczególnym rodzajem takiej interakcji jest fotografia zwierząt w ich naturalnym habitacie. A wyjątkowo wdzięcznymi obiektami są ptaki, Marek Grymin i Magda Wallner, dwoje podróżników i pasjonatów wędruje po świecie i uchwyca w obiektywie ulotne (nomen omen) pierzaste klejnoty.

Wystawa Dźwięki Natury w salonie Interno Italiano to zapis podróży na Kubę i jej ornitologicznych fenomenów. Wystawie towarzyszy niesamowity koncert ptaków z tej gorącej wyspy.

Pojawią się też zdjęcia z Delty Dunaju, także związane z obserwacją ptaków.

A samej wystawie towarzyszy szczytny cel, otóż wielkoformatowe zdjęcia będzie można nabyć i tym samym wspomóc stacje ornitologiczną Uniwersytetu Wrocławskiego w Rudzie Milickiej.

Wystawę będzie można podziwiać do końca października.