menu

zamknij

Program

WSTĘP WOLNY

Medytacja wprowadzająca i wykład: „Prozdrowotny styl życia i siła ergonomii – wpływ na zdrowie i kreatywność”.

29/09/23 18:00 poziom 1, ekspozycja Black Point

Jak  ergonomiczne środowisko pracy  harmonizuje różne sfery życia – ciało, umysł i ducha?  Według teorii Lowena w naszym ciele odkładają się różne emocje, zwłaszcza te negatywne i vice versa – gdy nasze ciało w dłuższej perspektywie pozostaje w niezdrowej pozycji, wpływa to nie tylko na zdrowie fizyczne, ale i psychiczne.

Jesteśmy przebodźcowani, przeważnie siedzimy, a siedzący tryb życia to  zmora dla naszego kręgosłupa.

Dlatego mamy dla Was perełkę – najpierw wprowadzimy Was w stan medytacyjnego wyciszenia, pokażemy techniki relaksacyjne, a następnie holistyczny fizjoterapeuta poprowadzi warsztat-prelekcję na temat środowiska pracy i tego, jak wpływa ono na samopoczucie człowieka, jego kreatywność, produktywność, ale też wellbeing.

Będzie to idealne tło dla pokazania rewelacyjnych mebli biurowych  Black Point – przede wszystkim klękosiadów, które naprawdę zmieniają rzeczywistość od pierwszego siadania oraz interaktywnych  biurek i wszystkich ich funkcjonalności, które sprzyjają zdrowemu środowisku pracy i dobremu samopoczuciu.

Na stoisku Black Point na 1.poziomie będziecie mogli wypróbować te niezwykłe meble, porozmawiać o ich designie i rozwiązaniach ergonomicznych  a nawet…. skorzystać ze specjalistycznego masażu biurowego.

Zapewniamy – doznania są nieziemskie:)