Szanowni Państwo, informujemy o zmianie organizacji ruchu na terenie parkingu. Szczegóły dostępne tutaj.

menu

zamknij

Program

ZAPISY

Bezpłatne badania gęstości kości dla Pań 60+

29/09/23 09:00 - 17:00 Parking zewnętrzy przy wejściu głównym

Osteoporoza to podstępna choroba, która atakuje nasze kości. Często ukrywa się przez wiele lat, nie dając żadnych objawów, dlatego bardzo ważne jest wczesne wykrycie choroby i podjęcie odpowiedniego leczenia. W profilaktyce osteoporozy bardzo ważny jest czas, ponieważ im szybciej uda nam się zdiagnozować chorobę tym, większe są szanse na zahamowanie jej rozwoju.

Centrum Medyczne FutureMeds we Wrocławiu (ul. Legnicka 16) prowadzi akcję promocji zdrowia „Stop osteoporozie”, w ramach której Panie po 60 roku życia, które nie leczą się z powodu osteoporozy, mogą bezpłatnie wykonać badanie gęstości kości. Bezpłatnie, bez kolejek, bez skierowania. Badanie trwa kilka minut i określa ryzyko wystąpienia osteoporozy. W przypadku niepokojącego wyniku zapewniamy bezpłatną konsultację lekarską.

Podczas Jesiennego Dobrostanu, na parkingu przed wejściem do galerii zapisane panie będą mogły wziąć udział w tym badaniu. A wszystkie zainteresowane badaniem uprzedzamy, że FutureMeds będzie gościł w Domarze cyklicznie, a więc nie zabraknie okazji do przebadania się

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów: