×

Wyszukaj

Galeria Wnętrz Domar

Wybrane produkty

z ponad 100 sklepów w Galerii Wnętrz Domar

100

sklepów w Galerii Wnętrz Domar

18 000 m²

powierzchni handlowej

Aktualności

z Galerii Wnętrz Domar

18/03/2019

Wiosenna promocja rozkwita w Domarze

Dziś Światowy Dzień Mózgu, a więc także święto myślenia i rozsądku. Czyż nie jest to idealny dzień na rozpoczęcie promocji w naszej galerii? Możesz totalnie odmienić swój dom z rozsądkiem wydając pieniądze:) Promocja trwa do 30 kwietnia.

08/03/2019

niezwykła Niegaleria już otwarta!

Miłośników sztuki, rękodzieła i dobrego designu zachwyci nowo otwarta NIEGALERIA w Galerii Wnętrz Domar.

Porady i inspiracje

wybrane specjalnie dla Ciebie

18/03/2019

Krzesło ze skandalem w tle

O kopii krzesła słynnego projektanta Arne Jacobsena wykorzystanego w sesji modelki Christine Keller opowiemy w najbliższą środę w Domowej Galerii Stylu w Radio RAM. Słuchajcie nas po 9.00 i 17.00. Zapraszają jak zwykle Aldona Mioduszewska i Krzysztof Majewski

27/02/2019

Nowości na wiosnę w naszej Galerii

W naszych domkach aranżacyjnych zawitały na przedwiośniu nowości. Zobaczcie, jak się prezentują. Jesteśmy przekonani, że zainspirują Was do zmian w mieszkaniu i domu. 

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid